آدیداس مربیان سفارشی Lego Ultraboost را که برای تابستان می خواهیم راه اندازی می کند

[ad_1]

همانطور که کمد لباسهای خود را از بند قفل (دمپایی خداحافظی!) و به بهار و تابستان شروع می کنیم ، یک جفت مربی سفید که می توانیم آنها را با لباسهای میدی ، شلوارک و دامن برای میهمانی های میخانه و پارک دوباره شروع کنیم ، بسیار جالب است از لیست های ما اگر چیزی مثل ما هستید و از یک جفت سفید ساده خسته شده اید ، ممکن است بخواهید سبک خود را با چیزی کمی متفاوت بالا ببرید. یک جفت مربی لگو چطور؟

بله ، شما درست حرف ما را شنیدید ، مربیان لگو رسما یک چیز هستند و ما باید آدیداس را تشکر کنیم.

این آجر آجرهای لگو ACTUAL را جایگزین نوارهای امضای خود کرده است. در کناره های بیرونی هر مربی یک صفحه پلاستیکی به اندازه جیب وجود دارد که ترکیبی از قطعات مختلف لگو را به رخ می کشد. این فرصتی است برای همه ما که از بازی دوران کودکی مورد علاقه خود خارج شویم و مشغول ایجاد یک جفت DIY باشیم که هیچ کس دیگری نخواهد داشت. به نظر خیلی خوب میاد


اکنون آنها را بخرید

شاید بخواهید توجه داشته باشید که این نسخه های محدود هستند و در نسخه های قبلی ، تقریباً بلافاصله به فروش می رسند ، بنابراین بهتر است pronto را حرکت دهید تا از نسخه بعدی مورد انتظار جلوگیری کنید. نکته جالب در مورد این مربیان این است که آنها برای دویدن با عملکرد بالا مناسب هستند و فقط برای زیبایی نیستند. مسلماً این باعث می شود که شایستگی بیشتری برای سرمایه گذاری داشته باشند زیرا شما را قادر می سازد که در عین حال که به طور همزمان اهداف تناسب اندام خود را به موقع برای تابستان هدف قرار می دهید ، مد روز باشید.

جالبترین جفت مربیان سفید که بهار امسال را با شلوار جین گرفته تا لباس می پوشند

نه تنها می توانید با مخلوط کردن و تطبیق قطعات مختلف لگو به همان اندازه که دوست دارید خلاقیت به خرج دهید (یعنی تطبیق سایه ها با هر لباسی که آن روز می پوشید) ، این مربیان دارای یک جفت جوراب و بغل پا و یک تیک بزرگ هستند برای خریداران آگاه به پایداری – هر جفت از 75٪ Primeblue ساخته شده است ، ماده بازیافتی با عملکرد بالا که بخشی از آن با پلاستیک اقیانوس ساخته شده است. مربیان همچنین دارای یک آستر پیشخوان به رنگ زرد آفتابی و آرم نمادین Lego بر روی زبان هستند.

اساساً ، علی رغم ترفندهای لگو ، آدیداس از هیچ یک از ویژگی های عملکرد امضای خود کوتاهی نکرده است. انتظار داشتن پوشش فوقانی گره خورده ، شمارنده پاشنه پشتی و میانه زیره تقویت کننده.

بهترین کفش مخصوص دویدن برای زنان در سال 2021 (و به گفته یک متخصص نحوه انتخاب بهترین جفت برای شما)

بنابراین ، اکنون تنها س questionال این است که ، کدام ترکیب رنگی را انتخاب می کنید تا لذت بعدی شما را بیشتر کند؟ هنگام خرید با کدهای تخفیف آدیداس ، پس انداز کنید.

اکنون آنها را بخرید

مجموعه را در adidas.co.uk خریداری کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>