آرایش خود را با ماسک خود مطابقت دهید

[ad_1]

با هماهنگی رسیدن به سطح بعدی ، اکنون این بیانیه روند مطابقت با ماسک و آرایش شماست.

TikTok یک بار دیگر از روند زیبایی در حال ظهور عقب است و به همان اندازه سرگرم کننده به نظر می رسد. ماسک ها در بهترین مواقع کسل کننده و آزار دهنده هستند – اجازه می دهد با آن روبرو شویم – اما ضروری هستند و هیچ لذتی نمی توان در آنها یافت. وارد کنید: آرایش.

یک روش جدید کانتورینگ که اثر “بلند” می دهد در TikTok ویروسی می شود

آرایش YouTuber توسط Tammi ، که با افرادی مانند Makeup Revolution همکاری کرده است ، “سری ماسک صورت” جدیدی را در کانال TikTok خود آغاز کرده است. او در اولین ویدئو خود ، مجموعه ای از ماسک های رنگارنگ را که دارد نشان می دهد – بنابراین اقساط زیادی با ظاهر متنوع ارائه می شود.

برای شروع این سریال ، او به دنبال ماسک چاپ حیوانات رفت و آرایش چشم خود را با استفاده از آستری با موقعیتی کاملاً هوشمند و سرمقاله با آن مطابقت داد.

ابتدا او از سایه چشم قرمز و نارنجی روی درب خود استفاده کرد ، سپس با استفاده از ترکیبی از رنگدانه های نارنجی ، زرد و سیاه ، با استفاده از ضربات پیچیده چاپ ببر را در یک خط شناور ضخیم بالای چین خود ایجاد کرد.

حداقل می توان گفت چشمگیر است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در پست بعدی او او دوباره ظاهر را نشان داد ، به علاوه یک قله دزدکی حرکت دیگر از یک نگاه همسان ، در حالی که از طرفداران خود برای عشق زیاد به سریال جدید تشکر کرد.

اگر این را روی یک لوله بسته بندی شده می دیدید ، قطعاً دو بار نگاه می کنید. (و اگر مثل ما هستید ، سعی کنید آن را در خانه بازآفرینی کنید).

و نیازی نیست که به اندازه ظاهر تامی وحشی باشد – اگر از ماسک ابریشم بنفش استفاده می کنید ، به دنبال یک سایه چشم بنفش ساتن با یک بال بروید. به سادگی به رنگ یا بافت ماسک خود فکر کنید و یک جنبه را برای کار انتخاب کنید. حتی اگر در پایان ظریف باشد ، به گره زدن همه چیز کمک می کند.

این هنرمند گریم به دلیل نوک قلم مویی که باعث صرفه جویی در ساخت پایه شد ، در TikTok ویروسی شد

ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا سایر چهره های او را به عنوان بخشی از سری جدید ایجاد کنیم.

سایر چاپهای ماسکهای وی شامل کامو و ترکیبی از رنگها از جمله آبی ، زرد ، سبز و قرمز است.

وقت خلاق شدن است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>