آزار و اذیت خیابانی قرار است طبق استراتژی VAWG غیرقانونی شود

[ad_1]

آزار و اذیت خیابانی بر اساس برنامه های جدید برای مقابله با خشونت علیه زنان و دختران (VAWG) می تواند در انگلیس و ولز جرم شناخته شود.

دولت گفته است که آنها “با دقت به مواردی که ممکن است در قانون موجود وجود داشته باشد” نگاه می کنند ، و پریتی پاتل ، وزیر کشور گفت که “مصمم است به پلیس اختیاراتی را بدهد که برای سرکوب مجرمان لازم است و وظایف خود را برای محافظت از آنها انجام می دهد. در حالیکه از قربانیان مراقبت و پشتیبانی شایسته آنها را ارائه می دهیم “.

استراتژی VAWG رئیس پلیس ملی جدیدی را معرفی می کند که مسئولیت مسئولیت پذیری آن مقابله با خشونت علیه زنان و دختران خواهد بود ، در حالی که وزارت دادگستری یک خط تلفن 24/7 تجاوز جنسی و تجاوز جنسی را راه اندازی می کند.

اگر قربانی آزار و اذیت خیابانی باشید ، یا اینکه شخص دیگری را در معرض آزار و اذیت دیگران می بینید ، چه باید کرد

مطابق اعلامیه مطبوعاتی دولت ، این لایحه بر تغییر طولانی مدت متمرکز است ، اما این مراحلی است که آنها برای اقدام “تغییر فوری” انجام می دهند:

  • رهبری جدید پلیس ملی در مورد خشونت علیه زنان و دختران که گزارش خود را به عضویت هیئت پلیس ملی با ریاست وزیر کشور در می آورند. آنها همچنین نقطه تماس هر نیروی پلیس برای اطمینان از به اشتراک گذاشتن بهترین روش و نظارت بر پیشرفت در بهبود واکنش به این جرایم خواهند بود.
  • مروری بر گزینه های محدود کردن استفاده از توافق نامه های عدم افشای اطلاعات در موارد آزار جنسی در آموزش عالی.
  • صندوق 5 میلیون پوندی “ایمنی زنان در شب” ، علاوه بر صندوق 25 میلیون پوندی خیابان های ایمن در دور 3 ، با تمرکز بر جلوگیری از خشونت علیه زنان و دختران در مکان های عمومی شبانه ، از جمله در اقتصاد شبانه . این می تواند شامل هدف قرار دادن پارک ها و کوچه پس کوچه ها و مسیرهایی از بارها ، رستوران ها و کلوپ های شبانه باشد که شاهد بازگشت به اقتصاد شبانه هستیم.
  • جرم انگاری آزمایش بكارت ، كه برخی از زنان و دختران مجبور به انجام آن می شوند ، برای ارسال پیام روشن اینكه این عمل كاملاً در جامعه ما غیرقابل قبول است.
  • تعیین دو قهرمانی جدید علیه قهرمانان حمل و نقل زنان و دختران ، برای ایجاد تحول مثبت و رفع مشکلات پیش روی مسافران زن در حمل و نقل عمومی.
  • این اقدامات از اقدامات بعدی انجام شده در سال جاری ، از جمله سرمایه گذاری 25 میلیون پوندی اضافی در صندوق خیابان های ایمن تر با تمرکز بر افزایش ایمنی فضاهای عمومی برای همه ، با تمرکز ویژه در زمینه های نگرانی برای زنان و دختران حاصل می شود.

چرا مرگ سارا اورارد با بسیاری از زنان روبرو شده است

این استراتژی به طور گسترده ای مورد استقبال قرار گرفته است اما مورد انتقاد قرار گرفته است زیرا به اندازه کافی همه جانبه نبوده و مسائل اجتماعی گسترده تری راجع به زن ستیزی و خشونت علیه زنان حل و فصل نشده است.

جس فیلیپس ، وزیر سایه برای خشونت خانگی ، به نقل از گاردین ، ​​گفت: “این هیچ چیز در مورد استثمار جنسی از زنان بزرگسال یا هیچ حس واقعی در مورد چگونگی اطمینان از جدی گرفتن جنایاتی مانند مواجهه ناشایست با آن ندارد.” . “گفتن آن بر روی سندی اینگونه نیست.”

آندره سیمون ، مدیر ائتلاف پایان خشونت علیه زنان ، گفت:
“در حالی که زبان پررنگ است ، بودجه ای که تاکنون به تفصیل بیان شده است ، اطمینان حاصل نمی کند که دولت می تواند قول خود را ارائه دهد: یک تغییر اساسی در کل سیستم.”

ازآنجایی که قرار است آزمایش بکارت جرم شناخته شود ، به این ترتیب زنان هنوز توسط مردان برای بررسی بکر بودن در انگلیس اعزام می شوند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>