آزمون GLAMOR 5 People: بررسی آلیشیا كیز ‘Keys Soulcare Be Luminous لایه بردار مراقبت از پوست

[ad_1]

رژیم های مراقبت از پوست ما طی سال گذشته کمی بیدارباش بوده اند. اگر همه گیری به ما چیزی یاد داده باشد ، این است که ما هنر وقت گرفتن را یاد گرفته ایم. ما سرعت خود را کاهش داده و شروع به درمان مراقبت از پوست خود به عنوان یک قسمت اساسی از مراقبت از خود می کنیم – با استفاده از آن زمان اضافی برای لذت بردن از کمی سلامتی.

به همین دلیل است که ما بسیار شیفته مارک زیبایی جدید آلیشیا کیز Keys Soulcare شده ایم ، که ماموریت دارد محصولاتی درست کند که فقط برای پوست ما مناسب نیستند ، همچنین باعث تقویت روحیه و آوازخوانی می شوند – و کاملاً زیبا نقاط قیمت قابل دسترسی (از 10 تا 35 پوند).

آلیشیا با یک متخصص پوست و پوست Renee Snyder MD برای ایجاد مجموعه ای از 9 قطعه از موضوعات خوب – از جمله لایه بردار ، پاک کننده ، کرم مرطوب کننده و ماسک صورت – کار کرد که فاقد مواد پوستی مانند سولفات و پارابن ، بی رحمی و بهترین است. از همه ، درخشش را در داخل و خارج ترویج دهید.

لایه بردار Keys Soulcare Be Luminous یکی از محصولاتی است که بیشتر از همه درباره آن روانکاری کرده ایم – پودر لایه بردار فعال شده با آب که نوید می دهد به تدریج به یک کف خامه ای خوش طعم تبدیل می شود ، سلول های مرده پوست و روغن اضافی را به آرامی از بین می برد ، صورت خود را کسل کنید و کاملاً درخشان باشد ، در حالی که چند لحظه سعادتمندانه برای خود دارید. حالا داریم صحبت می کنیم

این فرمول ، ترکیبی قدرتمند از چای سبز غنی از آنتی اکسیدان ، لایه بردار پودر Hojicha و اسید لاکتیک – اسید آلفا هیدروکسی ملایم و مرطوب کننده – و همچنین لوبیا ماش و جو دوسر برای ایجاد نرم و نرم تر ، به نظر ما برنده است. و هنگامی که با برخی مزایای درمانی بسیار ضروری همراه شویم ، ما کاملاً خوب و واقعاً گوش می دهیم.

بنابراین ، پنج کارمند GLAMOR واقعاً در مورد لایه بردار Keys Soulcare Be Luminous فکر می کنند؟ در اینجا ، آنها محصول را آزمایش می کنند …

محصول


Keys Soulcare لایه بردار باشید ، 22 پوند ، زیبایی کیلیت

Keys Soulcare لایه بردار باشید ، 22 پوند ، زیبایی کیلیت

حکم


الا سیمپسون ، مدیر ارشد بازاریابی Keys Soulcare Be Luminous لایه بردار ، 22 پوندی ، Cult Beauty را آزمایش می کند

الا سیمپسون ، مدیر ارشد بازاریابی

پس از بیش از یک سال کار در خانه ، اتمام آزمایش لایه بردار Keys Soulcare Be Luminous همزمان با بازگشت من به دفتر برای چند روز اتفاق افتاد. نسیم تمیز حومه که خیلی عادت کرده بودم ناگهان با هوای آلوده و سنگین مرکز لندن جایگزین شد. وقتی به خانه برگشتم پوست من مسدود و چرب بود – کاملاً متفاوت با احساس تمیز و مرطوب بودن آن هنگام ترک آن صبح.

این لایه بردار دقیقاً همان چیزی بود که من به آن احتیاج داشتم – به آرامی هرگونه تجمع و چربی اضافی را از بین برد و باعث شد پوست دوباره احساس صاف ، صیقلی و براق شدن کند. من تمایل دارم از بسیاری از محصولات لایه برداری اجتناب کنم ، زیرا آنها را بیش از حد روی پوست خود خشن می بینم ، اما آنچه در مورد لایه بردار Be Luminous دوست داشتم این است که شما می توانید بسته به مقدار آبی که اضافه می کنید ، سبک یا سنگین بودن آن را انتخاب کنید. به پودر.

به عنوان یک پاداش ، رایحه لطیف و ملایمی است ، اما بسیار مجلل و دلپذیر احساس می شود – واقعاً احساسی آبگرم مانند به من دست می دهد ، و بطری در قفسه حمام من بسیار شیک به نظر می رسد. در مجموع ، با توجه به اینکه من همیشه کمی شکاک لایه بردار بوده ام ، مطمئناً این محصول را مجدداً استفاده خواهم کرد و مطمئناً هنگامی که پوست من به تازه سازی نیاز دارد و برای جلوگیری از شکستن پوست ، این محصول مورد علاقه من خواهد بود.


Shei Mamona ، دستیار آزمون های زیبایی و ویژگی ها Keys Soulcare Be Luminous لایه بردار ، 22 پوندی ، Cult Beauty

شی مامونا ، دستیار زیبایی و ویژگی ها

لایه بردارها یک قسمت اساسی از برنامه های مراقبت از پوست من هستند ، بنابراین من سعی می کنم هفته ای یک یا دو بار از آنها استفاده کنم ، زیرا نمی خواهم پوست خشک شده خودم را بیش از حد خشک کنم. من ایده این لایه بردار را دوست دارم ، که در نیمه راه بین یک اسکراب فیزیکی و یک ماده شیمیایی است.

لحظه تماس آن با آب ، فرمول پودر فقط با ایجاد اصطکاک ملایم بین دستان شما به یک کف خامه ای و خمیری در مقابل چشمان شما تبدیل می شود. این لایه بردار باعث می شود روزمره مراقبت از پوست شما یک تجربه سلامتی مناسب داشته باشد ، منهای کشش و کشش که اغلب با اسکراب های فیزیکی همراه است.

به محض اینکه پوست خود را تمیز کردم ، تیرگی به آرامی از بین رفت و ناخالصی ها را از روی سد سطح پوست برداشته و یک پایان کاملاً شفاف ، نرم و درخشان ایجاد کرد. اگرچه درخشش از درون در حال تبدیل شدن به یک کلیشه زیبایی است ، اما واقعاً بهترین راه برای توصیف آن است.


اِل ترنر ، معاون ویرایشگر زیبایی ، Keys Soulcare Be Luminous لایه بردار ، 22 پوندی ، Cult Beauty را آزمایش می کند

اِل ترنر ، معاون ویرایشگر زیبایی

من با آنچه آلیشیا كیز با Keys Soulcare انجام می دهد بسیار سرگرم هستم. هر محصول از ابتدا تا انتها مورد توجه و تأمل است. قبل از اینکه حتی لایه بردار Be Luminous را امتحان کنم ، این واقعیت را دوست دارم که به صورت پودر خالص باشد. این از ماندگاری بیشتری برخوردار است ، زیرا افزودن آب به محصولات حمل و نقل آنها را سنگین تر و بسته بندی آن را بزرگتر می کند و قابل تنظیم است زیرا بسته به میزان چرب یا خامه ای بودن آن را می توانید کم و بیش آب اضافه کنید.

من معمولاً به دلیل لایه برداری دانه های فیزیکی روی پوست حساس خود به لایه برداری شیمیایی با اسیدهای پوستی پایبند می مانم ، اما پودر چای Hojicha بسته بندی شده با آنتی اکسیدان به زیبایی ملایم است. گرانولهای نرم به آرامی از روی پوست می چرخند تا زمانی که در یک کف شیری ذوب شوند. اما در آنجا نیز کمی افزایش لایه برداری شیمیایی از اسید لاکتیک وجود دارد که برای انواع حساس پوست انتخاب ملایم تری است.

افزودن جو دوسر مغذی باعث شد پوست من نرمتر و تازه بماند تا از حالت سستی درآید (که گاهی اوقات بعد از لایه برداری اتفاق می افتد) و باعث نمی شود که پوست من مانند اکثر اسکراب های فیزیکی شعله ور شود. این تجربه – از رایحه لوسیون فوق العاده ظریف کودک ، تا چهره آرام من – کاملاً آرام و آرامش بخش است ، به همین دلیل هر دو شب منتظر این مینی ذن-فست هستم.


دنیس لی ، آزمایشات خلاقیت سرب Keys Soulcare Be Luminous Exfoliator، 22 پوند، Cult Beauty

دنیس لی ، رهبر خلاق

مراقبت از پوست برای من مهم است ، بنابراین من مرتباً لایه برداری می کنم ، حداقل هفته ای یک یا دو بار بسته به نوع ظاهرم. من احساس و ظاهر پوست تازه سالم را دوست دارم و تا حدی منتظر آیین مراقبت از خودم و سازگار بودن با آنچه برای من مفید است ، همان چیزی است که Keys SoulCare در مورد آن مهم است و من برای آن اینجا هستم!

من به عنوان کسی که پوستی ترکیبی / چرب دارد ، به طور معمول به دنبال محصولاتی می گردم که سبوم بیش از حد را هدف قرار دهد ، اما به اندازه کافی ملایم برای سایر مناطق صورت من که خشک و حساس هستند ، ملایم است. قبلاً این کار را اشتباه انجام می دادم و در یک روز گرم ، بعد از ظهر T-zone من بسیار براق می شود در حالی که بقیه صورت احساس سفتی و خشکی می کند.

لایه بردار Be Luminous با آب فعال شده و کمی طول می کشد. من به راحتی آب گرم و کف را اضافه می کنم تا زمانی که احساس خامه شود و ذرات مهره حل شود ، قبل از اینکه به آرامی صورتم را بشکنم و هر محصول باقیمانده را تا ناحیه گردن ماساژ دهم. این باعث می شود که پوست من با درخشش تمیز و تازه ای که دوست دارم احساس درخشندگی و شادابی کند.


Bandi Mazini ، مشارکت مدیر آزمایش Keys Soulcare Be Luminous لایه بردار ، 22 پوند ، Cult Beauty

باندی مزینی ، مدیر مشارکت ها

من رابطه پیچیده ای با لایه بردارها دارم ، به نظر می رسد که هرگز نمی توانم واقعاً به یکی از آنها متعهد باشم و همچنین واقعاً برای یافتن مواردی که دوست دارم بسیار تلاش می کنم ، بیشتر به این دلیل که بسیاری از آنها واقعا بر روی پوست ساینده هستند.

بنابراین با ترکیبی از اضطراب و کنجکاوی بود که با قولش درخشش پوست و بالا بردن روحیه من لایه بردار Keys Soulcare Be Luminous را آزمایش کردم. من فقط به دستورالعمل های موجود در بطری به مقدار کمی احتیاج داشتم (انگشت شست بزرگ برای من به این معنی است که دوام می آورد). احساس می کردم کمی شبیه یک داروخانه هستم که کمی انگشت دانه های کف دستم را توزیع می کند. با افزودن کمی آب و مالیدن دستانم به هم ، بلافاصله کف خامه ای رضایت بخشی ایجاد کرد.

ماساژ کف روی صورت من به عنوان یک مراسم تفرقه انگیز احساس می شود و این علاوه بر این است که این محصول دارای عطر و بویی لطیف و لطیف است که باعث می شود کل تجربه کاملاً آبگرم باشد. چیزی که من بیشتر از این محصول لذت بردم این بود که به نظر نمی رسد مانند لایه بردار معمولی شما باشد ، هیچ یک از آن احساسات ساینده و ریزه کاری وجود ندارد. احساس می کردم که واقعا پوست من را تغذیه می کند. و کاملاً واضح که وقتی آن را شستم ، پوست من احساس نمی کند یا به نظر می رسد سفت شده باشد ، بلکه به نظر می رسید که یک فیلم محافظ از رطوبت درخشان از بالا برجای گذاشته است.

من فکر می کنم این محصول عالی است و دوست دارم ببینم که در صورت استفاده همراه با سایر محصولات از محصولات Keys Soulcare ، مانند پاک کننده طلایی و کرم تغییر شکل پوست ، چه نتایجی حاصل می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>