آلن اس. کیم Minari ، نمایش در فرش قرمز اسکار 2021 را به سرقت برد

[ad_1]

آلن اس. کیم برای اولین بار در مراسم جوایز منتقد منتخب وقتی که پس از برنده شدن در گونگ مجری جوان سخنرانی شایان توجهی داشت ، قلب ما را به سرقت برد و اکنون ، ستاره میناری فقط رفته و این کار را دوباره در اسکار 2021 انجام داده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

هنگام پیوستن او به E ، همه نگاه ها متوجه ستاره 9 ساله بود. جولیانا رانچیچ میزبان جلیانا رانچیچ روی فرش قرمز قبل از 93 بار مراسم اسکار در لس آنجلس برای اولین بار. آلن که یک لباس سیاه زیبا و ستارگان با شلوارک و جوراب های طولانی پوشیده بود ، درمورد جشن های تولد اخیرش به جولیانا گفت ، و توضیح داد که بیشتر آن را در داخل خانه گذرانده است (احتمالاً به دلیل محدودیت های Covid) اما عصرانه یک شام خوب با خانواده اش صرف کرده است – گرچه برجسته ترین حالت حال او بود.

او با پوزخندی غول پیکر روی صورتش گفت: “من یک Fitbit برای بچه ها گرفتم.” وقتی آلان از او پرسید که از دیدن چه کسانی بیشترین هیجان را در شب می بیند ، به سادگی گفت که از دیدن همه به ویژه همبازیان میناری خود هیجان زده است.

صادقانه بگویم ، ما می توانستیم تمام روز به صحبت های او گوش دهیم – او عالی ترین چیز برای قدم زدن در این زمین است ، و او مانند یک حرفه ای کاملاً فرش قرمز کار می کرد. او حتی یک ژست دست به چانه شیرین هم داد که فقط او می توانست جلوه زیبایی داشته باشد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در میناری ، آلن در نقش دیوید یی ، پسر کوچک در یک خانواده کره ای-آمریکایی ظاهر می شود که زندگی خود را در یک زمین کشاورزی دور افتاده در آرکانزاس ریشه می زند تا به دنبال رویای آمریکایی باشد. در آنجا ، دیوید زیر نظر خواهرش آن (با بازی در نقش نوئل چو) تحت مراقبت است ، زیرا پدر و مادرش سعی در ایجاد یک تجارت و اختلافات فاحش فرهنگی در شهر جدید خود دارند.

این فیلم یکی از مهمترین بازیگران بزرگ امسال با شش نامزدی است و قبلاً نیز برنده گلدن گلوب ، جایزه SAG ، بفتا بهترین بازیگر نقش مکمل زن شده است که به یون یو جون رسید ، بازیگر نقش مادربزرگ روی صفحه آلان و البته منتقد. جایزه انتخاب که مرد کوچک خودش به خانه آورده است.

وی گفت: “متشکرم ، متشکرم. اول از همه ، من می خواهم از منتقدانی که رأی دادند و خانواده ام تشکر کنم.” این لحظه همچنان مورد علاقه ما در فصل جوایز باقی مانده و اولین حضور وی در اسکار از نزدیک دنبال می شود.

آلن ، ما تو را دوست داریم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>