آماندا سیفرید دارای داپلگانگر جدید است

[ad_1]

چه کسی می دانست که سال 2021 قرار است سال دوپلگنگر مشهور باشد؟ و اینکه TikTok زمین پایکوبی ترجیحی آنها خواهد بود؟ ابتدا جادوگر دلفریب جنیفر آنیستون وجود داشت و اکنون یکی دیگر از آنها را داریم. این بار آماندا سیفرید است که ظاهراً یک دوقلوی گمشده طولانی دارد. و به طور جدی ، ما به سختی می توانیم تفاوت را تشخیص دهیم.

آماندا سیفرید اجازه داد دختر کوچکش به خالق ترین شکل در ایجاد آرایش خود برای گلم گلدن گلوب مشارکت کند

خالق TikTok که فقط تحت عنوان Rou شناخته می شود ، در عکسهای نمادین از آماندا حالتهای چهره را تقلید می کند – حتی یکی از این چهره ها است که چهره “کم نور” خود را در دختران متوسط ​​نشان می دهد. با چرخاندن سر به چپ ، راست و وسط ، از هر زاویه به نظر می رسد که به نظر آنداندا می رسد و هر دو جالب و در عین حال کم صدا نگران کننده است.

در زیرنویس ویدیویی او به اشتراک می گذارد که “هر روز” با بازیگر زن مقایسه می شود ، و بنابراین تصمیم گرفت TikTok را نشان دهد پس از اینکه یک طرفدار نظر داد و گفت “شما دقیقاً مثل واو او هستید”.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

یک بیننده اظهار داشت: “این در واقع همان فرد است ، سعی نکن من را در غیر این صورت متقاعد کنی” ، در حالیکه دیگری گفت: “شما بیشتر از او شبیه آماندا سیفرید هستید.”

در اظهارنظر دیگری نیز نویسنده داپلنجر به بازیگر استرالیایی ، فیبی تونکین ، معروف به خاطر بازی در فیلم های سینمایی تشبیه شده است H₂O: فقط آب اضافه کنید و خاطرات خون آشام. ما کاملا می توانیم آن را نیز ببینیم.

آماندا سیفرید تقریباً در نقش رجینا جورج در فیلم Mean Girls بازی کرد

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نظر مورد علاقه ما باید این باشد ، “آیا شما همچنین سه پدر و یک مادر نمادین دارید؟” با اشاره به بازی افسانه ای آماندا سیفرید در نقش سوفی در ماما میا: فیلم. ما حتی می توانستیم تا جایی پیش برویم که بگوییم این نظر * واکشی * بود (ببخشید مجبور شدیم).

این را به هر دوست خود که دوست دارد نشان دهید دختران متوسط یا اوه مامان (بنابراین در واقع همه دوستان شما) و آنها نیز از شبیه بودن شوکه می شوند. در اینجا امیدواریم که TikTok ویدیوهای مشهور و مشهور مشهور عجیب و شگفت انگیزی را برای ما به ارمغان بیاورد تا تکرار تماشا کنیم زیرا بله ، می دانیم که شما بیش از یک بار دوقلوی آماندا سیفرید را تماشا کرده اید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>