آموزش دم اسبی 90s: همه آنچه برای ایجاد مدل مو معروف به TikTok نیاز دارید

[ad_1]

هیچ تفریحی بهتر از آزمایش جالبترین روند مراقبت از پوست / آرایش / مو و نوآوری های شگفت انگیز در زمینه زیبایی از راحتی خانه خود وجود ندارد. با این اوصاف ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از هزینه بیش از 100 پوند برای خرید سیستم جدید صورت در خانه یا جفت صاف کننده موی مزاحم وجود ندارد ، فقط برای فهمیدن اینکه آنها در واقع * کارایی ندارند.

وارد GLAMOR سعی می کند: سری هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را می بیند همه کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

پنج محصول آرایشی مقدس به تمام دوستانم توصیه می کنم (و نحوه تخفیف 15٪ با هر کد تخفیف Feel Unique)

بله ، ما مشغول امتحان کردن همه جنون های حساس و حیرت انگیز زیبایی برای استفاده از اینترنت (بخوانید: TikTok) توسط طوفان بودیم – از درمان ماسک هوشمند UFO 2 FOREO (یک ماسک صورت LED با تفاوت) تا سلام روز Toni & Guy! Crimper Secret Volumising Crimper و KVD Beauty با نام تجاری Good Apple Skin Perfecting Foundation Balm. اینها محصولی است که هر influencer / gen-Z beauty slueth / ویرایشگر زیبایی در اینترنت درباره آنها صحبت می کند – اما اینکه می خواهید قبل از جدا شدن از پول خود در مورد آن مطمئن باشید.

با تشکر از GLAMOR Tries ، نیازی نخواهید داشت که سکه های سخت بدست آمده خود را برای آزمایش این نوآوری ها هدر دهید. ما اولین کار آنها را انجام می دهیم ، به شما کمترین قیمت را می دهیم و اطمینان می دهیم که در کالاهایی سرمایه گذاری می کنید واقعاً کار کردن چیزی که میبینی را دوست داری؟ شما می توانید تمام محصولاتی را که در هفته های گذشته در تلاشهای GLAMOR مشاهده شده در زیر بخرید. مسابقه بله؟

بهترین برس های هوای گرم برای دستیابی به سشوار بدون وز و وز در خانه (و تعداد زیادی از آنها با rn تخفیف دارند)

Luca Wetherby-Matthews ، دستیار رسانه های اجتماعی ، در GLAMOR Tries این هفته مدل موهایی را آزمایش کرد که تقریباً * اواخر در TikTok دیده اید ، به مناسبت آغاز راه اندازی شماره موهای ما. این البته: دم اسبی دهه 90.

لوکا می گوید: “این یک دم اسبی کلاسیک است که می دیدید در دهه نود و اوایل دو هزار ضربه آن را زده اید اما به نوعی کمی فرو رفته است.” “اخیراً ، این شبکه های اجتماعی را تحت کنترل خود درآورده است و افراد مشهوری مانند کایلی جنر و بلا حدید همه آن را امتحان کرده اند.”

لوکا در حالی که روی دم اسبی کار می کند با جدا کردن قسمتهای جلوی مو شروع می کند. “من قصد دارم مقداری ژل مو گرفته و نوعی موهایم را به دم اسب تسویه بکشم و برای اثر لیفتینگ صورت و قیافه آن را در اینجا بلند کنم.”

او با استفاده از ژل مو برای از بین بردن هرگونه موی کودک و پرواز دور می کند. “من فقط سعی می کنم تا آنجا که می توانم یک دم اسبی زیبا داشته باشم.”

“در این مرحله شما به وضوح می توانید دم اسبی خود را همانطور که هست بگذارید ، اما من در واقع قصد دارم این پسوندهای دم اسبی Lulabellz 90s را شگفت انگیز بردارم و آنها را بر روی دم اسبی خود قرار دهم. بنابراین خواهیم دید که این چگونه پیش خواهد رفت.”

‘لایه های مشبک’ روند موهای فرم دهنده صورت است که به شما استخوان گونه فوری می بخشد

لوکا می گوید: “روند استفاده از این برنامه های افزودنی زیبا نبود.” “این اولین بار من بود. بنابراین یکی از این موارد را که قبلا ساختم بود!”


لوکا با اسپری قسمت جلوی موهای خود با اسپری و سنجاق زدن پشت گوشش ، کار را تمام می کند. با استفاده از یک جفت اتوی مو می توانید آن را صاف کنید ، اما مجبور نیستید.

“بنابراین من برخی از حلقه ها و یک خط لب 90s ظاهر شده ام و در واقع احساس می کنم لرزش دارد! کایلی جنر چه کسی؟”

آیا تسویه حساب دهه 90 را می دهید؟ آیا قبلاً آن را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، وی را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

در عین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید ، آورده شده است. خرید خوش بگذرد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>