آنا وکیل با شکوه می گوید او می خواهد یک پلت فرم به زنان مدرسه جوان ارائه دهد

[ad_1]

هنگامی که آوا وکیل اوایل این هفته نامه ای سرگشاده به اینستاگرام خود ارسال کرد ، هیچ تصوری از ویروسی شدن آن نداشت. در این نامه خطاب به اندرو هالز ، مدیر مدرسه کالج کینگ در ویمبلدون ، جنوب غربی لندن ، جزئیاتی از آنچه وی به عنوان “مشکل فرهنگی زن ستیزی” توصیف می کند ، ذکر شده و آن را به عنوان “کانون خشونت جنسی” متهم کرده است.

از زمان ارسال نامه به صورت آنلاین ، تعداد بی شماری از آن در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده و به دلیل ادعاهای تکان دهنده آن ، تیتر اخبار ملی شده است. آوا که به طور انحصاری با Glamour صحبت می کند می گوید: “من هرگز نمی توانستم انتظار داشته باشم که میزان پاسخ چگونه باشد ، این باورنکردنی بود.” “اما اگر چیزی وجود داشته باشد ، به من نشان داده شده است که کارهای بیشتری باید انجام شود. از زمان ارسال نامه ، تقریباً دو برابر تعداد شهادتها وارد شده ام. ‘

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در این نامه ، آوا از هالز خواستار شده است تا “علناً میزان [the] مشکل در مدرسه خصوصی پیشرو و “نمایش یک تلاش مناسب برای حل آن”. این نامه 11 صفحه ای شامل یک لیست طولانی از شهادت های دختران است که توسط آوا دعوت شده است تا تجربیات خود را در مورد خشونت جنسی و آزار و اذیت توسط دانش آموزان از Kings به اشتراک بگذارند. این موارد از گزارش جوک های تجاوز به عنف ، تماس با گربه و پخش غیرمعمول عکس های برهنه در گپ های گروهی ، تا “پنهان کاری” (برداشتن کاندوم در هنگام رابطه جنسی بدون رضایت) ، تند شدن نوشیدنی ها و حتی تهدید به نکروز صحیح است.


نامه آوا در پی یک کارزار جدید به نام همه دعوت شده است ، که از دانشجویان و دانش آموزان سابق می خواهد ادعاهای آزار و اذیت جنسی را گزارش دهند. بسیاری از مدارس از آن زمان دخیل بوده اند. گفته می شود که مدرسه عالی Latymer در Hammersmith ، غرب لندن چندین ادعا را به پلیس گزارش کرده است.

آوا متاسف نیست که نامه او ثابت کرده چنین بمبی است. او به گلمور می گوید: “اگر تنها زمانی که آنها به درستی با آن مقابله می کنند این است که فشار روابط عمومی دارند ، پس همینطور خواهد بود.” “من علاقه ای به نام بردن ندارم ، می خواهم تغییرات نهادی را ببینم. ما می دانیم که چه کارهایی باید انجام شود ، اما واقعاً کار دشواری است که شما به عنوان یک فرد می توانید انجام دهید. فکر کردم بهترین راهی که می توانم تغییری ایجاد کنم تمرکز روی چیزی است که می دانم ، این برای من محلی است. اما این همیشه به جای اتفاقات فردی ، مربوط به مسئله سیستمی بود. ‘

با این حال ، این ادعاها غیر قابل انکار هستند: آوا ، که اکنون 19 ساله است و در سال دوم تحصیل در دانشگاه آکسفورد است ، در دبیرستان ویمبلدون تحصیل کرد ، “این نوعی مدرسه خواهر غیررسمی برای کینگ است … از حدود پنج یا شش سالگی ، ما با آنها دیسکو داشت ‘. در نامه خود ، آوا به شرح داستانهای وحشتناک ، از جمله پسران گفته می شود دختران را در خیابان احاطه کرده و آنها را تحت فشار قرار می دهند ، آنها را تحت فشار قرار می دهند و آنها را “شلخته” ، “یات” ، “سرباره” و “فاحشه” صدا می کنند. به گفته او ، افسرده کننده ، این حوادث امری عادی بود.

آوا می گوید: “اکثر افراد در سن من کاملاً تحت تأثیر این شهادت ها نیستند.” “من از مدت ها قبل ، به طور خلاصه و از دوستان ، در مورد برخی از این تجارب می دانستم ، اما به میزان مشکل پی نبردم. شنیدن آنچه برای دختران اتفاق افتاده است – از سن 12 سالگی – واقعاً دلشکن است. انگیزه من حتی بیشتر است تا اطمینان حاصل کنم که تغییراتی واقعی داریم ، زیرا درک می کنم که این دختران چه بی صدا هستند. من فقط می خواهم کمک کنم تا به این داستان ها بستری ارائه دهم. ‘


برای آوا ، جنبش دعوت شده از همه (یک سازمان جنبش ضد تجاوز جنسی متمرکز بر افشای فرهنگ تجاوز جنسی از طریق مکالمه ، آموزش و پشتیبانی) به این امر کمک کرده است. او می گوید: “واقعاً معتبر به نظر می رسد.” “مثل اینکه مردم بالاخره گوش می دهند و افراد بیشتری به این مسئله توجه می کنند. احساس می شود تغییر در شرف وقوع است. ‘ سخنگوی King’s به تایمز گفت: “ما از رضایت خاطر بسیار دور هستیم و می بینیم که از شهادت نگران کننده دختران و زنانی که پیش آمده اند ، کار بیشتری وجود دارد که ما می توانیم انجام دهیم و خواهیم داد.” آوا هفته آینده در حال ملاقات با هالز است و می گوید که “خوشحال است که کینگ گوش می دهد” و به گلمور گفت که این مدرسه برنامه هایی را برای یک بررسی مستقل مورد بحث قرار داده است ، “که بسیار دلگرم کننده است”.

او توضیح می دهد ، تغییر باید “ریشه دار و طولانی مدت” باشد. “من فکر می کنم راهی که به طور عمده از طریق PHSE بدست آمده است ، زیرا این یک نقطه دسترسی خارق العاده برای صحبت با دختران و پسران جوان در مورد تجربیات خود در مدرسه است. این در مورد تشویق دانش آموزان و توانمند ساختن آنها در شناخت و بیان در مورد این نوع رفتار است. من می خواهم ببینم که مدارس اقدامات لازم را انجام می دهند و به درستی با دانش آموزان در مورد فرهنگ تجاوز و اهمیت رسانه های اجتماعی در این زمینه صحبت می کنند ، زیرا من اغلب احساس می کنم که سیستم آموزشی ما به سرعت فن آوری راضی نشده است.

به طور خلاصه ، نه آوا و نه همسالانش به اصطلاح “تغییر” رضایت نمی دهند که در واقع تفاوتی ایجاد نمی کند. او می گوید: “در چند سال گذشته ، از زمان جنبش #MeToo ، جهان مقداری بیشتر با مسائل خشونت جنسی و آزار و اذیت روبرو شده است و ما به آرامی می بینیم که این فشار در همه اقشار زندگی رخ می دهد.” “این یک نقطه است که در آن می توانیم جوانان را جمع کنیم ، تا آنها را آموزش دهیم. من واقعاً نمی توانم به چیز قدرتمندتری فکر کنم.

GLAMOR برای استفاده از تصاویر به The Survivors Trust کمک مالی کرده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>