آنچه جنجال Lil Nas X پیرامون او در حال بوسیدن رقصنده در جوایز BET در مورد همجنسگرایی در سال 2021 می گوید

[ad_1]

اوایل این هفته ، در حالی که داشتم Lil Nas X را با بوسیدن یکی از رقصنده های خود در جوایز BET به پایان می رساند ، با خودم فکر کردم: “وای ، ای کاش این سطح از نمایندگی را بزرگ می کردم.” Lil Nas X به سرعت در حال تبدیل شدن به یک الگوی واقعی و دنباله دار برای زندگی اصیل و آشکار به عنوان خودتان است ، یک بار نمایش مهر و محبت کریر.

در اوایل دهه Noughties – زمانی که من یک نوجوان چوبی بودم و با هویتم دست و پنجه نرم می کردم – تصور اینکه یک نوازنده مرد کوئر “اجازه” داشته باشد که به طور آشکار جنسیت خود را روی صحنه نشان دهد تصور نمی شد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این حرکت در اواخر ماه Pride رخ داد و نمایش قدرتمندی از Lil Nas X بود که هویت واقعی او را نشان می داد همه برای دیدن ، از جمله کسانی که دارای دیدگاه های همجنسگرا هستند و معتقدند چنین نمایش هایی از محبت باید پنهان باشد ، و همچنین بینندگانی که در تلاشند تا به هویت خود افتخار کنند.

Lil Nas X ، که دو سال پیش به صورت عمومی بیرون آمد ، در توییتر فاش کرد که چقدر جسارت انجام این آهنگ به این شکل انجام شده است. وی نوشت: “برای آماده سازی ذهنی برای این اجرا زمان زیادی لازم بود.” “هنگامی که روی صحنه بودم می لرزیدم که می دانستم چنین چیزی را در مقابل همتایان مستقیم خود اجرا می کنم. حتی در طول اجرا به سختی اعصابم را آرام می کردم. از بچه ها برای عشق ممنونم.”

این کلمات به تنهایی نشان می دهند که چگونه نشان دادن محبت کویر در فضاهای دگرجنسگرایانه حتی در سال 2021 روده واقعی می گیرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بنیانگذار The Black LGBTQAI + Therapy Fund در مورد چگونگی افزایش بیش از 85 کیلوگرم در عرض چند هفته و امیدهایش برای جامعه کوئر

اجرا – همراه با ویدیوی وی برای Montero (با نام خود مرا صدا کن) که در آن او روی “شیطان” رقص می زند ، به علاوه اجرای رقص قطبی او در شنبه شب زنده – سطحی از نمایندگی را ارائه می دهد که به کل گروه اجازه می دهد تا به روش های جدید دیده شوند. از همه مهمتر ، کار او از تجربه سیاه LGBTQIA صحبت می کند و آن را به نمایش می گذارد. جامعه ای که مدت هاست وقتی صحبت از پراید می شود از مکالمه خارج می شوند.

البته قبلاً در جامعه کوییر دنباله دار بوده اند ، از التون جان گرفته تا آدام لمبرت ، که در جوایز موسیقی آمریکا 2009 موفق به اجرای موفقیت خود شد برای سرگرمی شما و پس از خواندن خط “آیا می توانی از عهده کاری برآیی؟” ، پخش کننده صفحه کلید خود را هنگام پخش مستقیم بوسید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

زنان دوجنسگرای توسط شرکای خود شکست خورده اند: دو زنانی که با مردان مستقیم سیس ملاقات می کنند کمترین احتمال حضور در خارج از خانه را دارند و دلیل این امر چیست

آدام روز بعد برای اجرای برنامه به نیویورک پرواز کرد صبح بخیر آمریکا فقط برای فهمیدن اینکه او به دلیل بوسه از برنامه بیرون کشیده شده است. سپس برای CBS رزرو شد نمایش اولیه جایی که او راجع به این تصمیم به صورت زنده و مستقیم در هوا آزمایش شد.

در مقایسه با کلیپی از بوسیدن بریتنی اسپیرز و مدونا در هنگام MTV VMA 2003 که در آن زمان آزادانه روی آنتن نشان داده می شد ، در حالی که این نمایش کلیپ بوسیدن آدام را تار کرد. آدام پس از آن گفت: “فقط یادم می آید كه بزرگترین سیلی بود كه به صورتش زد ،” دو زن كه بوسیدند ناشایست نبود ، اما دو مرد كه بوسیدند.

آدام در حال اظهار نظر درباره عملکرد Lil Nas X به بیلبورد ، آدام گفت که در سال 2021 ، “دو مرد که می بوسند نوعی اخبار قدیمی است” – و او حق دارد ، باید بودن. اما در حالی که واکنش های مثبتی در مورد تمجید از Lil Nas X به عنوان دنباله دار او وجود داشته است ، برخی از واکنش ها در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که همجنسگرایی هنوز هم جریان دارد و نشان می دهد که چقدر کار برای انجام کار باقی مانده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Lil Nas X خودش برای پاسخ به انتقادات به توییتر رفته است. یکی از کاربران توییتر این بوسه را استنباط می کند که باعث فاسد شدن کودکان در تماس شده است ، این امر کاملاً از دست می دهد زیرا دو مرد بوسه ها هیچ کسی را همجنسگرا نمی کند. این اجازه می دهد تا کسانی که از رابطه جنسی خود خجالت می کشند احساس کنند که پذیرفته شده اند و عشق را ممکن می بینند. نمایش عمومی محبت یک عمل رادیکال ، یک عمل قدرتمند است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

یکی دیگر او را به دلیل نمایش جنسی خود به روشی آشکار “ناامن” خواند و دیگری لباس شیک جوایز Lil Nas X را پس از حضور در فرش قرمز با لباس گل گلی ریچارد کوین قبل از لغزش به لباس آندره گروسی گفت: ” همجنسگرا بودن به این معنی نیست که شما باید بخشی از ماده را نگاه کنید یا عمل کنید. شما فقط می توانید یک مرد همجنسگرا باشید و با کت و شلوار و کراوات در جوایز BET حاضر شوید. ” این انتقادات متنوع نشان می دهد که تفاوت های ظریف در همجنسگرایی وجود دارد ، به عنوان مثال ، “شما می توانید همجنسگرا باشید اما باید مردانه باشید.” این پذیرش نیست. اگر نمی توانید جامعه کوئر را در تمام اشکال آن ، همجنسگرایی آن در آغوش بگیرید. پایان.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مدونا – که خودش یک دنباله دار است – درگیر مکالمه شده است و تصویری از او را در حال بوسیدن بریتنی اسپیرز و کریستینا آگولریا در جوایز موسیقی MTV Video 2003 در کنار تصویری از Lil Nas X در حال بوسیدن رقصنده خود با عنوان “#diditfirst” ارسال کرده است. بله مادونا ممکن است در زمانی که عشق کوئیر در سایه بود و همیشه ساده بیان خود بوده است – کاملاً به معنای واقعی کلمه – این دو خواننده را علناً بوسیده است ، اما این نمونه ای از طعمه های کوئر بود. مدونا به عنوان LGBTQ + شناخته نشده و هرگز شناخته نشده است ، در حالی که Lil Nas X چنین می داند. در واقع مدونا در حال بازی کردن در مورد روایت هایی بود که به شدت جنسیتی در مورد عشق زنانه بازی می کرد و از آن به نفع خود استفاده می کرد در حالی که Lil Nas X حقیقت خود را زندگی می کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Lil Nas X اکنون صحبت کرده و گفته است ، “من و مادونا دوست هستیم. این فقط یک شوخی است “، اما این واکنش نشان می دهد که وقتی صحبت از افراد بی سر و صدا با افتخار و آشکار زندگی می کنند ، هنوز هم مشکلی وجود دارد که جامعه LGBTQ + خود را به عنوان نماینده خود همانطور که مایل است دیده شود بدون ایجاد بحث یا بحث و جدال ، وجود داشته باشد.

اکنون ماه Pride به پایان رسیده است ، کار واقعی برای جامعه LGBTQ + ادامه دارد تا تمام آن را بپذیرد – نه فقط به شکل “خوش طعم”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>