آنیا تیلور-جوی برای جوایز انتخاب منتقدان آرایش خود را در خانه انجام داد

[ad_1]

آنیا تیلور-جوی دختری مطابق قلب خودمان است. “شما در لال هستید” به لطف زوم که زندگی ما را تسخیر کرده است ، عبارت سال گذشته شده است. و اگر برای جلوگیری از تابش خیره کننده صفحه شتاب زده اید و در حالی که به وب کم خود نگاه می کنید ، تابناک به نظر می رسید ، آنیا می تواند ارتباط برقرار کند.

وی برای جوایز منتخب منتقدان امسال تیم جذاب خود را ساده کرد و قبل از حضور در نمایش جوایز از طریق لینک ویدیویی ، آرایش خود را در خانه انجام داد.

به نظر می رسد گلدن گلوب آنا تیلور-جوی نمایش را به سرقت برد (همانطور که جدایی جانبی جسورانه و ضد جنرال Z)

ستاره The Queen’s Gambit پس از سرقت نمایش در گلدن گلوب با بازی بی عیب و نقص مو و آرایش ، نکات و ترفندهای زیبایی حرفه ای را که آموخته است با استفاده از جذابیت خود برای جوایز امشب استفاده کند.

در اوایل شب ، جورجی آیزدل ، هنرمند گریم آنیا (که سوفی ترنر و گوینت پالترو را نیز به عنوان مشتری در نظر می گیرد) در پشت صحنه یک پست در صفحه اینستاگرام به اشتراک گذاشت که راهنمای آنیا از طریق ظاهر آرایش خود را از طریق – حدس زده اید – از طریق زوم است.


در این پست آمده است: “وقتی نمی توانید با هم باشید ، اما می توانید با هم باشید.” با در دست داشتن یک دستگاه جمع و جور دیور ، این بازیگر از راه دور و با جهت گیری از جورجی مراحل را دوباره ساخت.

بعداً ، جورجی به اشتراک گذاشت “بنابراین او نه تنها یک برنده گلدن گلوب است بلکه اکنون یک آرایشگر آرایش و آرایش است. ما شب گذشته آن را بزرگنمایی کردیم و این همان اتفاقی است که رخ داد …anyataylorjoy جادوی جدی بر روی خودش ایجاد کرد. جهت گریمgeorgieeisdell. مو جهتgregoryrussellhair. یک ظاهر طراحی شدهluxurylaw. همه توسطanyataylorjoy با استفاده ازdiormakeup جمع شده اند. عکس توسطbypip. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با درخشش بیشتر افراد مشهور از طریق زوم ، به طور کلی تأکید بر فصل جوایز بیشتر بر روی چهره های گرم و براق مناسب زوم است تا آرایش بی عیب و نقص با کیفیت بالا. و ما می توانیم ارتباط برقرار کنیم ، با داشتن نورهای بی نظیر و زاویه گریه های گریز از بین رفته ، زوم خود را صدا می زند. Zoe Taylor Makeup Artist CHANEL به GLAMOR گفت: “بهترین راه برای خنثی کردن ظاهر نور آبی رنگ چهره شما این است که با آرایش دهنده گرما را به آرایش خود اضافه کنید. سعی کنید آن را زیر استخوان گونه خود بکشید تا کمی کانتور برنز داشته باشد یا یک تراش کمی آن را پاک کرده و در مرطوب کننده خود مخلوط کنید تا یک شستشوی سریع و آسان از رنگ کاملاً عالی داشته باشید. “

آیا شما ‘صورت آبی’ دارید؟ در اینجا چگونگی جلوگیری از شسته شدن در خیره کننده تماسهای زوم خود آورده شده است

زوئی ادامه می دهد: “از رژگونه تازه و خامه ای استفاده کنید. با برداشتن نور و ایجاد یک براقیت زیبا روی صفحه طبیعی به نظر می رسد که صورت شما را بیدار می کند”

البته اولین بار نیست که می بینیم افراد مشهور موهای خود را می کشند و آرایش می کنند. سلنا گومز لب قرمز بی عیب و نقص ، پوست تازه و ترکیب چشمهای پر زرق و برق را برای جلد Allure خود در ماه اکتبر با هدایت از آرایشگر خود ، Hung Vanngo ایجاد کرد تا فاصله اجتماعی را حفظ کند. جیملا جمیل قبلاً فاش کرده بود که او در مجموعه The Good Place و همچنین برای فرشهای قرمز آرایش خود را انجام می دهد و گفته می شود که مگان مارکل آرایش خود را برای بیشتر ظاهر خود انجام داده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بنابراین ، در اینجا باید به کیف آرایش خود حمله کرده و با برس رژگونه خود تسلط پیدا کنید. درست مثل آنیا ، این را گرفتید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>