آنی مورفی در مورد داروهای بهداشت روان و افسردگی خود صحبت می کند

[ad_1]

آنی مورفی در مصاحبه جدید این هفته جزئیات صریح سفر سلامتی خود در طول یک سال و نیم گذشته را به اشتراک گذاشت. نهر شیت و Kevin Can F ** k خودش ستاره فاش کرد که در طی بیماری همه گیر Covid-19 به افسردگی مبتلا شده است – و به دلیل مصرف این دارو ، ضد افسردگی ها را پس انداز می کند.

مورفی گفت گزارش زویی که در ژانویه 2020 او برای اجرای برنامه در تلاش بود نهر شیت تور خداحافظی و گریه در خانه بعد از نمایش ها. اما این بازیگر متوجه نشده بود که چه اتفاقی افتاده است تا اینکه قفل در مارس آغاز شد.

“مادر من اینگونه بود ،” شما 12 بار در روز گریه می كنید به طور هیستریك ، تا جایی كه دندان های شما در هم می لرزند. این طبیعی نیست. “” مورفی گفت. وی به ملاقات یک درمانگر رفت و تشخیص داده شد که افسردگی دارد. او گفت: “من مثل لعنت شدم ، افسرده ام”.

از آنجا که Schitt’s Creek برنده “بهترین کمدی” در گلدن گلوب می شود ، در اینجا دلیل نمایش این نمایش نمایشی حیاتی و مثبت از روابط LGBTQ + است.

مورفی در واقع قرار بود فیلمبرداری یک سریال تلویزیونی جدید را آغاز کند (Kevin Can F ** k خودش) در آن ماه ، اما به دلیل همه گیری ، عکسبرداری به تأخیر افتاد. با این حال ، مورفی اذعان داشت که اگر طبق برنامه قبلی ادامه پیدا می کرد ، از نظر ذهنی آمادگی شرکت در تیراندازی تلویزیونی را نداشت. مورفی گفت: “من فکر نمی کنم اگر زمانی که قرار بود به کار بروم سر کار می رفتم ، می توانستم کار خود را انجام دهم.”

مورفی شروع به مصرف داروهای ضد افسردگی و مراجعه به درمان به طور منظم کرد ، رویکرد درمانی که این روزها احساس او بسیار بهتر شده است. “من هر روز 12 بار روی زمین گریه نمی کنم …. من قادر هستم روی چیزهای دیگر زندگی ام تمرکز کنم. ”

دارو چنان نقشی اساسی در بهبودی مورفی داشت که اکنون وی از دوستانی که با سلامت روانی خود دست و پنجه نرم می کنند ، می خواهد روانپزشکی را به عنوان ابزاری برای بهبودی در نظر بگیرند. “حالا ، صادقانه بگویم ، اگر دوست شما دوست داشته باشد ،” من واقعاً روزهای سختی را پشت سر می گذارم ، “مانند” مواد مخدر مصرف کنید. مواد مخدر مصرف کن! “” او گفت. “شما مجبور نیستید که تمام مدت مواد مخدر مصرف کنید ، اما آنها واقعاً زندگی من را نجات دادند به این معنا که من یک انسان عملکردی نبودم و توانستم یک انسان عملکردی باشم.”

از آنجا که بیش از هر زمان دیگری برای ما ضد افسردگی تجویز می شود ، ویرایشگر زیبایی GLAMOUR نشان می دهد زندگی در داروهای بهداشت روان واقعاً چگونه است

هنگامی که فیلمبرداری برنامه ریزی شده تلویزیونی در پاییز سال 2020 شروع به کار کرد ، مورفی گفت که او هنوز “در یک وضعیت روحی واقعی نامرتب به سر می برد.” اما او خوشحال بود که کشف کرد قادر است عملکرد خوبی در یک مجموعه داشته باشد. این بازیگر در مورد شخصیتی که بازی می کرد اطلاعات خلاقانه ای ارائه داد ، با افراد جدید صحبت کرد و از خود لذت برد. این تجربه به او احساس قدرت درونی می دهد. وی گفت: “نه اینکه شاخ خود را پاره کنم زیرا از این کار متنفر هستم ، اما احساس مقاومت می کنم.”

مورفی همچنین خطر سو of تفاهم یا انتقاد را پذیرفت وقتی که شما درمورد بیماری روحی به عنوان یک فرد مشهور بحث می کنید ، دانستن اینکه زندگی او ممکن است از خارج افسانه به نظر برسد. مورفی گفت: “بسیاری از مردم فکر می کنند که به نظر می رسد من انگار دارم برای خودم یک ویولن کوچک می نوازم.” اوه ، تو ثروتمند و مشهور هستی. چرا f * ck ناراحت هستید؟ شما چیزی برای ناراحت شدن ندارید. “” من ادامه داد: “اما من قصد ندارم عکس هایی از خودم را که در گلوله های خودم پوشیده ام ، روی زمین دراز کشیده و قادر به بلند شدن نیستم ، ارسال نمی کنم. می بینیم که.”

برای انجام کارهای اساسی روزمره مبارزه می کنید؟ نه ، شما فقط تنبل نیستید – این می تواند “اختلال عملکرد اجرایی” باشد. در اینجا نحوه گفتن ، و چگونگی کنار آمدن با آن آمده است

در حالی که برخی از افراد می توانند سطح بالایی از عملکرد خود را حفظ کنند در حالی که با افسردگی دست و پنجه نرم می کنند (یا حداقل ظاهراً عملکرد بالایی دارد) ، بیماری روانی نیز عملکرد آن را بسیار دشوار می کند. حتی کارهای روزمره مانند دوش گرفتن یا تهیه غذا برای خوردن نیز احساس طاقت فرسایی می کنند.

داروهای ضد افسردگی می توانند برای افرادی که با افسردگی دست و پنجه نرم می کنند ، تغییر شکل دهند. انواع مختلفی از داروهای ضد افسردگی ، مانند SSRI ها (مهارکننده های انتخابی جذب مجدد سروتونین) وجود دارد و آنها با هدف قرار دادن مواد شیمیایی مختلف مغز که بر روحیه و ذهن شما تأثیر می گذارند ، به نام انتقال دهنده های عصبی ، کار می کنند.

همانند سایر داروها ، اشکالات احتمالی نیز وجود دارد (مانند عوارض جانبی احتمالی). اما برای بسیاری از افراد ، داروهای ضد افسردگی می توانند ابزاری قدرتمند برای کنترل افسردگی باشند ، به ویژه همزمان با سایر روش های درمانی مانند درمان منظم. این داروها می توانند برخی از افراد را قادر به احساس خوب و عملکرد کافی برای انجام فعالیتهایی مانند معاشرت ، جستجوی سرگرمی ها ، کار یا ورزش کنند – همه اینها به افراد امکان می دهد از سلامت روانی خود مراقبت کرده و از زندگی خود لذت ببرند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>