آن ماری در جاسوسی زیبایی در مورد زیبایی های خود و سفرهای بهداشت روان خود باز می شود.

[ad_1]

ما آن ماری را می شناسیم و دوستش داریم که برخی از آهنگ های مورد علاقه ما را از “2002” تا “بازی نکن” کم لطفی می کند ، اما ما همچنین دوست داریم که او بدون شرمندگی نظر خود را بیان می کند ، و به طور کاملاً صادقانه ای از سلامت روان شخصی خود به اشتراک می گذارد سفر. ستاره سابق پوشش GLAMOR انگلستان و سفیر خیریه ذهن در مورد اضطراب او در دوران نوجوانی ، تجارب قلدری و فواید گذراندن از درمان با وی گفت: وی حتی آلبوم دوم آینده خود را ‘Therapy’ نامگذاری کرده است که از 23 ژوئیه آن را بارگیری خواهیم کرد.

3 قهرمان قهرمان سابق کاراته جهان همچنین از زیبایی رنگ موهای خود گرفته تا هک های سریع پر کردن ابرو ، در مورد زیبایی نیز آگاهی دارد. در اینجا در قسمت فیلم جاسوسی زیبایی GLAMOUR ، او مسیر سریع خود را به سمت رنگ آمیزی رنگ چشم ، مراسم سلامتی مورد علاقه خود (بله در حال رشد گیاه خود است) و اینکه چرا همه ما را تشویق می کند سفر عشق به خود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بزرگترین عادت زیبایی من باید لیزر موهای زائد باشد
“و این بهترین تصمیمی است که تاکنون گرفته ام! تراشیدن مو واقعاً مرا آزار می دهد. من آن را بسیار نامناسب می دانم. وقتی می خواهم برای چیزی لباس بپوشم متوجه می شوم که پاهایم مودار شده است و بسیار آزار دهنده و کاملاً وقت گیر است. -مصرف برای تراشیدن. این ممکن است برای برخی افراد نباشد ، اما برای من بله. و تصمیم به حذف همه اینها و هرگز پس گرفتن آنها ، تصمیمی درخشان است که من گرفته ام. ”

من بچه کاراته بودم
“بنابراین ، من از نه سالگی کاراته کار می کردم و به دلایل زیادی آن را دوست دارم. عمدتا وقتی که جوان تر بودم ، ذهنم را از چیزهای دیگر دور می کرد. من از بچگی کاملا شیطان بودم و هنوز هم نمی توانم خیلی طولانی توجه خود را به چیزها جلب کنم ، اما این یک چیز بود که می توانستم واقعاً روی آن تمرکز کنم. و من چیزهای زیادی درباره نظم آموختم. بگذارید عصبانیت خود را بیرون آورم. ”

این همان چیزی است که من بو می کنم …
من به ندرت واقعا عطر می پوشم ، اما اگر چنین کنم ، این است – La Vie Est Belle [Lancome]. من عادت داشتم از این بو عبور کنم ، در حالی که جوان تر بودم و در تد بیکر کار می کردم و هر بار بینی من را گرفت. و از آن زمان به بعد ، من هیچ عطر دیگری را خریداری نکرده ام. اگر شما هم می خواستید بدانید ، این همان چیزی است که من بو می کنم.

هیچ چیز کاملاً شبیه رشد خودتان نیست
“آیین های سلامتی مورد علاقه من شامل پرورش سبزیجات خودم است! و این یک موفقیت است. وقتی اولین سبزی یا میوه خود را دریافت می کنید ، احساس خوبی دارید اما می توانید آن را بخورید. و احساس می کنید که واقعا تازه است و ممنوع است هیچ چیز تلخی روی آن نیست. بنابراین ، این یکی از کارهای مورد علاقه من است. همچنین من بلورها را جمع می کنم ، سعی می کنم مدیتیشن کنم و حواسم را جمع کنم یا فقط وقتی یک فنجان چای می خورم لحظه ای را صرف می کنم. ”

ابروهای من مهمترین چیزی است که در زندگی ام دوست داشته ام
آنها هنوز هم در حال رشد هستند بنابراین من باید در ابتدا بیت های اینجا را پر کنم و از آرایش حرفه ای NYX ، قلم Brow Tint استفاده می کنم. و من احساس می کنم ساده ترین چیز برای استفاده است ، شما به معنای واقعی کلمه می توانید از کوچکترین و طبیعی ترین خطوط را ترسیم کنید. “

من در یک سفر عظیم با سلامت روان خودم بوده ام
“صادقانه بگویم که این واقعاً به لطف صحبت دیگران است. من در واقع مدت طولانی تلاش کردم و هیچ وقت نمی دانستم چه اتفاقی می افتد تا اینکه دیدم کسی در توییتر یا مصاحبه یا گفتگوهای TED در مورد آن صحبت می کند. بنابراین ، این را به دیگران مدیون هستم که چشمانم را به مغز خود باز کردم ، بنابراین ، به همین دلیل است که من در مورد آن صحبت می کنم ، زیرا افراد دیگری که در مورد آن صحبت می کنند به من کمک کردند.
در حین قفل شدن در سال 2020 ، من شروع به دیدن یک درمانگر کردم و او صادقانه تمام زندگی من را تغییر داده است. از آنجا که می توانید با کسی صحبت کنید ، اکنون همه چیز بهتر است. من می دانم که درمان برای برخی از افرادی که دسترسی ندارند آسانترین کار نیست ، بنابراین می گویم فقط به هرکسی احساس خود را بگویید. به دوست خود بگویید ، به والدین خود بگویید ، یک کاغذ بگویید ، به توییتر بگویید. راستش ، فقط احساس خود را با صدای بلند بنویسید و بگویید این کمک می کند تا کمی بیشتر ذهن شما را از بین ببرد.
من همچنین می گویم ، فقط در مورد احساسات خود کنجکاو باشید ، زیرا به محض اینکه احساسی را تصدیق کردید ، می توانید بر روی آن کار کنید و آن را تغییر دهید ، به جای اینکه آن را به کنار فشار دهید و بگویید “من خوبم ، من” خوبم. حالم خوب است. ” فقط به فکر این باشید که ممکن است خوب نباشد. و این خوب است ، که حال شما خوب نیست. “

سفر دوست داشتن خود را شروع کنید
“پس هر چیز دیگری در زندگی بهتر خواهد شد. شما مهم هستید ، شما کانون توجه خود هستید. روی خودتان تمرکز کنید ، خود را دوست داشته باشید و سپس زندگی خود را ادامه دهید.”

آلبوم جدید آن ماری ، Therapy ، در تاریخ 23 جولای منتشر می شود

به پایین بروید تا زیبایی های آن ماری را ببینید ، از جمله کرم روزمره پوست و برجسته جلوه دهنده آن …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>