آن هاتاوی اولین انتخاب شیطان نمی پوشد پرادا بود

[ad_1]

ما نمی توانیم کسی را تصور کنیم ولی آن هاتاوی در حال بازی کردن اندی ساکس ناجور و ناپسند در فیلم نمادین 2006 ، شیطان پرادا می پوشد. با این حال ، لیست کننده A ، که بعد از اسکوپ کردن نقش شخصیت اصلی ، حرفه او مشخص شد ، نشان داد که او در واقع نهمین (!) صف است.

ستاره برنده اسکار – که در نقش میراندا پریستلی (دستیار مریل استریپ) دستیار تقلب بازی می کرد – در مسابقه کشیدن RuPaul که او برای تضمین نقش با دندان و ناخن جنگید.

وقتی روزه ، ستاره Drag Race از او س askedال کرد آیا نقشی وجود دارد که “برایش دندان و ناخن بجنگد” ، او به شوخی پاسخ داد: “چقدر وقت داری؟”

“من به شما مقداری چای می دهم: من نهمین گزینه برای انتخاب بودم شیطان پرادا می پوشد، “او ادامه داد.” اما من متوجه شدم! در آنجا آویزان شوید ، هرگز تسلیم شوید. “

کمر خود را تار کنید! این نقل قول های مورد علاقه ما برای Devil Wears Prada است

او همچنین فاش کرد که خیلی خنده دارانه نوشت “استخدام من” در شن گیاهان باغ ذن متعلق به یکی از مجریان این فیلم. خوب ، سرسختی روشن نتیجه می دهد.

بنابراین آن برای انتخاب این نقش آرزو شده با چه کسی رقابت می کرد؟


راشل مک آدامز ، معروف به خاطر بازی در نقش Queen Bee ، Regina George ، در دختران متوسط ظاهراً اولین انتخاب برای این نقش بود. ستاره ای که در حال سرخوشی او بود دفترچه یادداشت و دختران متوسط موفقیت ، ظاهرا آن را رد کرد!

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

راشل که در سال 2007 درمورد تصمیم خود برای دور ماندن از این نقش با Elle US صحبت کرد ، توضیح داد که او خیلی علاقه خاصی به نقش اندی ساکس ندارد. وی گفت: “من فقط برای ساختن فیلم سینمایی نمی خواهم فیلم بسازم. من باید علاقه زیادی به این موضوع داشته باشم. و در عین حال ، وقتی کار می کنم خیلی حواس پرت می شوم و دوست دارم دوباره به کار خودم برگردم. زندگی زیاد است. “

این صحنه حذف شده از Devil Wears Prada ذهن شما را به باد می دهد

میهن ستاره کلر دانس و خواننده و بازیگر ژولیت لوئیس نیز برای بازی در این تست تست دادند.

ما بسیار خوشحالیم که آن به تعقیب رویاهای خود پرداخت و این نقش را ایمن کرد زیرا ما نمی توانیم تصور کنیم که شخص دیگری موفق شود دست نوشته ای از هری پاتر. همین.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>