آکنه در قفسه سینه چیست و چگونه می توان از آن خلاص شد

[ad_1]

وقتی صحبت از شکستگی های صورت می شود ، اطلاعاتی در مورد چگونگی مقابله با آنها وجود دارد. از ماسک های صورت گرفته تا پاک کننده ها ، مجموعه ای از محصولات با هدف کمک به پاکسازی پوست صورت ما وجود دارد. در سالهای اخیر ، جراحات در نواحی دیگر بدن نیز بحث داغ شده است. همه چیز ، از جوش زدن (که جوش های پشتی است) گرفته تا شکستن ابرو ، با بحث و بینش متخصص عادی شده است.

با این حال ، وقتی صحبت از شکستگی بدن می شود ، یک منطقه به شدت مورد غفلت واقع شده است و افراد بیشتری را تحت تأثیر قرار می دهد. در حقیقت ، طبق آمار NHS ، آکنه قفسه سینه 15٪ مبتلایان به آکنه را تحت تأثیر قرار می دهد.

آکنه ویژه GLAMOUR: راهنمای * نهایی * شما در مورد علل ، علائم و درمانها

و در حالی که در زمستان پوشیدن سینه های ما با گره های ضخیم و تاپ های گردن طبیعی امری طبیعی است ، تابستان می آید ، شکستن قفسه سینه می تواند با هوای گرم تشدید شود و اغلب نادیده گرفتن آن دشوار است.

خبر خوب این است که درست مثل سایر نواحی بدن ، می توان آکنه قفسه سینه را کنترل کرد و اقدامات احتیاطی را برای به حداقل رساندن شدت آن انجام داد. برای کمک به بالا بردن درب دقیقاً دلیل آکنه قفسه سینه در برخی از ما و اینکه در مورد آن چه باید بکنیم ، با دکتر Anjali Mahto متخصص پوست ، متخصص پوست در خیابان 55 هارلی تماس گرفتیم و این چیزی است که او باید بگوید.

آکنه قفسه سینه چیست؟

اساساً ، آکنه قفسه سینه اصطلاحی است که برای توصیف شکستگی های گسترده یا طولانی مدت در ناحیه قفسه سینه استفاده می شود و دقیقاً مانند سایر انواع آکنه ها عمل می کند. دکتر ماهتو می گوید: “آکنه نوعی اختلال در واحد پیلوزاس پوستی است.” “این شامل یک فولیکول مو و غده چربی یا روغن مرتبط با آن است. انسداد یا التهاب واحدهای پیلوزبن باعث ایجاد آکنه می شود. غدد روغنی بیشترین تراکم را در ناحیه صورت ، کمر و قفسه سینه پیدا می کنند ، بنابراین این ها شایع ترین مکان های ایجاد آکنه هستند. ”

از AHA ها گرفته تا اسید گلیکولیک: لایه برداری شیمیایی صورت در خانه بهترین چیز بعدی برای صورت حرفه ای است. این چرا …

چه عواملی باعث آکنه قفسه سینه می شود؟

اگر آکنه قفسه سینه دارید ، علت آن کاملاً هورمونی یا طبیعی است. دکتر ماهتو می گوید: “پوست قفسه سینه غدد چربی بیشتری نسبت به سایر مناطق بدن دارد.” با این حال ، در ماه های تابستان برخی از عوامل محیطی می توانند اوضاع را بدتر کنند. “ما در معرض گرما و عرق هستیم که می تواند منجر به شکستگی بخصوص در قفسه سینه شود. عرق می تواند منجر به مسدود شدن منافذ و تجمع نوعی باکتری شود که می تواند باعث آکنه شود. ”

همانند آکنه های صورت ، اگر آکنه های قفسه سینه درمان نشوند ، می توانند باعث ایجاد زخم و رنگدانه شوند ، بنابراین بهتر است هرچه سریعتر آن را درمان کنید تا از مشکلات بعدی جلوگیری کنید. خبر خوب این است که اغلب اقدامات ساده ای برای کمک به کنترل هرگونه شکستگی قفسه سینه انجام می شود.

5 روش برای پاک کردن آکنه قفسه سینه

پنج نکته مهم دکتر ماهتو در مورد چگونگی پیشگیری و درمان آکنه قفسه سینه در خانه

  1. پیشگیری همیشه بهتر از درمان است ، بنابراین من توصیه می کنم که به طور مرتب دوش بگیرید ، هرگونه عرق ، پوست و روغن را از قفسه سینه پاک کنید ، به خصوص اگر در یک محیط گرم ، مرطوب و عرق کرده اید.
  2. اگر آکنه های قفسه سینه شما همچنان ادامه دارد ، به ژل های دوش و شستشوی بدن که شامل مواد مفیدی مانند اسید سالیسیلیک ، اسید گلیکولیک یا روغن درخت چای است بروید. با این حال ، لکه های مکرر ، مداوم ، دردناک ، عمیق یا جای زخم باید توجه پزشکی را به دنبال داشته باشد زیرا ممکن است نیاز به درمان قوی تری داشته باشید.
  3. لباسهای پوششی (مانند لباسهای پوشیده شده برای تمرین) نیز می تواند منجر به شکستگی شود. اگر ورزش کرده اید ، بهتر است بلافاصله دوش بگیرید. نیم ساعت دور نشستن با لباس ورزشی عرق کرده بهترین ایده نیست اگر مستعد لکه بینی هستید.
  4. اگر بعد از تمرین نمی توانید مستقیماً بشوید و دوش بگیرید ، استفاده از یک آب میسلار برای پاک کردن صورت ، کمر و قفسه سینه به عنوان یک روش موقت تا رسیدن به خانه در نظر بگیرید.
  5. به یاد داشته باشید ، می توانید از محصولات حاوی سالیسیلیک اسید برای شستن قفسه سینه و همچنین صورت استفاده کنید! هیچ دلیلی وجود ندارد که از استفاده از “شستشوی صورت” آکنه در سینه استفاده نشود.

یک متخصص پوست دقیقاً نحوه جلوگیری از کندن پوست پس از آفتاب سوختگی را نشان می دهد

در اینجا بهترین محصولات بدن برای کمک به پیشگیری (و درمان) آکنه قفسه سینه وجود دارد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>