آیا استفاده از ویبراتور خیلی از مواقع باعث کاهش حساسیت کلیتور من می شود؟

[ad_1]

تا به حال درباره “سندرم واژن مرده” چیزی شنیده اید؟ آن را باور نکنید – این فقط یک روش دیگر برای تلاش برای پلیس و محدود کردن لذت شخصی از زنان است (گویا به این موارد دیگر احتیاج داریم).

این اصطلاح در مورد خودارضایی بیش از حد با ویبراتور است ، کسانی که در مورد آن صحبت می کنند سعی در ترساندن مردم دارند و این باور را دارند که می تواند اندام های جنسی شما را بی حس کند.

چگونه از کلیتوریس خود برای ارگاسم استفاده کنیم

احتمالاً این ایده از گوشه ای از جامعه به وجود آمده است که این ایده را ندارند که زنان خودشناسی شوند و کنترل جنسیت خود را کنترل کنند و از اسباب بازی ها تحریک کافی داشته باشند … * آه *. آیا هرگز متوقف خواهد شد؟

خوشبختانه کارشناسان اینجا هستند و می گویند این ایده به طور قطعی درست نیست.

آنابل نایت ، متخصص جنسیت با نام تجاری سلامتی جنسی Lovehoney ، این موضوع را تأیید می کند: “این یک افسانه شهری است – و برای شرم آوردن رابطه جنسی زن تداوم پیدا می کند. به طور معمول ، حساسیت کمرنگ در آنجا ، اگر اتفاق بیفتد ، طولانی نخواهد بود.

“این مورد حمایت علمی است. گزارشی در سال 2009 در ژورنال پزشکی جنسی منتشر شد که 71٪ از زنانی که از ویبراتور استفاده کرده اند هرگز دچار عوارض جانبی نشده اند – از جمله بی حسی ، درد ، تحریک ، تورم یا التهاب و پارگی یا بریدگی. از 16٪ افرادی که بی حسی دستگاه تناسلی را تجربه کرده اند ، فقط یک نفر از هر 200 نفر گزارش کرده است که بی حسی یک روز یا بیشتر طول کشیده است.

“به طور خلاصه ، هیچ مدرک علمی وجود ندارد که نشان دهد استفاده از ویبراتور می تواند منجر به حساسیت زدایی پایدار کلیتور شود.

“راه فکر کردن مانند این است که وقتی پاهایتان را برای مدتی صلیب می کنید و پایتان بی حس می شود. اگر پاهایتان را از حالت ضربدری درآورید و برای چند ثانیه پایتان را تکان دهید ، این بی حسی به زودی از بین می رود. اگر کمی به کلیتور خود فرصت دهید برای بهبودی ، خیلی سریع به حالت عادی برمی گردد. “

بیشتر ما در محل کار خودارضایی می کنیم (بله ، حتی زمانی که WFH نیستیم) ، بنابراین آیا ممکن است استراحت های خودارضایی به یک قاعده تبدیل شود؟

آیا هیچ وقت لازم است نگران استفاده مرتب از ویبراتور باشید؟

ناگفته نماند که اسباب بازی ها برای سلامتی دستگاه تناسلی شما باید بعد از هر استفاده تمیز شوند ، اما استفاده مکرر از آنها ناسالم نیست و به شما آسیب نمی رساند … اما نکته ای وجود دارد که باید بخاطر بسپارید.

کیت مویل ، سفیر برند سلامتی جنسی در LELO ، می گوید: “استفاده از ویبراتور باعث حساسیت زدایی در کلیتور شما نمی شود ، اما مانند هر چیز دیگری در زندگی عادت می کنیم و به نوع خاصی از تحریک یا استفاده عادت می کنیم.

“از آنجا که ویبراتورها می توانند نوع شدیدتری از تحریک باشند ، این می تواند به معنای این باشد که وقتی از چیزی استفاده می کنیم که احساس دیگری یا متفاوت دارد ، ممکن است رسیدن به اوج ما مدت بیشتری طول بکشد و این می تواند به این معنی باشد که با تفکر یا نگرانی حواسمان را پرت می کند. در مورد آنچه که می تواند باعث برانگیختن بیشتر انگیزه و میل شود. “

خیلی چیز خوبی است ممکن روی شما تأثیر بگذارد ، اما هیچ چیز خطرناکی نیست. در عوض ، اگر به خود فشار می آورید تا به اوج خود برسید ، این چیزی است که باید در هنگام رابطه جنسی با دیگران به خاطر بسپارید.

آنابل می افزاید: “افرادی که مرتباً از ویبراتور استفاده می کنند ، به سرعت و با اطمینان به اوج خود می رسند.

“این می تواند انتظارات غیرواقعی را در مورد ارگاسم به روش های دیگر ایجاد کند – به خصوص در هنگام مقاربت. فقط حدود یک سوم زنان به طور منظم فقط از طریق مقاربت به اوج می رسند. اکثر زنان در حین پیش پردازی و همچنین در حین مقاربت با ارگاسم به تحریک بیشتر کلیتوریس نیاز دارند.

“به همین دلیل است که وقتی شما هر نوع رابطه جنسی را انجام می دهید – خودارضایی خود را انجام دهید یا با یک شریک زندگی عاشقانه برقرار کنید – خوب است که با انتخاب مسیرهای مختلف ارگاسم اوضاع را تغییر دهید تا بیش از هر راهی به یک روش اعتماد نکنید.”

هرچند اگر هنگام انجام خودارضایی روال مشخصی دارید وحشت نکنید. همیشه می توان آن را تغییر داد.

14 مزیت استمنا female زنانه ، به علاوه نکاتی که ذهن شما را به باد می دهد

کیت می گوید شما می توانید سرعت ، تنظیمات و احساسات مختلف را امتحان کنید – به این ترتیب تنها به یک روش لذت بخشیدن به خود کمتر عادت خواهید کرد و به آن اعتماد خواهید کرد.

“فکر کنید مثل این است که از A به B با استفاده از بزرگراه بروید ، سریع و کارآمد است و می تواند کار را به اتمام برساند ، اما گاهی اوقات مسیر دیدنی متفاوت ، کندتر ، طولانی تر و تجربه متنوع تری را به شما ارائه می دهد آنچه شما نیاز دارید – ایده خوبی است که روشهای مختلف رسیدن از A به B را امتحان کنید. “

بنابراین این فرصت را به خود اختصاص دهید و مدتی را کنار بگذارید و به خودتان اجازه دهید وارد آن شوید ، بازیگوش باشید که چگونه خود را به دست می آورید آنجا.

این واقعاً باشگاه “سندرم واژن مرده” را آزار خواهد داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>