آیا به عکس های تقویت کننده واکسن Covid نیاز خواهیم داشت؟

[ad_1]

امیدوارم تاکنون اولین واکسن خود را زده باشید ، پس از پر شدن کارت آبی و ارسال آن به استوری اینستاگرام ، چه اتفاقی می افتد؟ (این عجیب ترین حسادت Insta است که تاکنون احساس کرده ایم).

در طی چند هفته ، دولت قرار است برنامه تقویت کننده بالقوه خود را برای افزایش حفاظت از کشور در برابر ویروس کرونا برنامه ریزی کند.

من هنگام مراقبت از دو کودک خردسال ویروس کرونا داشتم و اینگونه کنار آمدم

کارشناسان بهداشت می گویند که برنامه تقویت کننده باید قبل از ایجاد هرج و مرج در بیماری های زمستانی کاملاً به نفع NHS برنامه ریزی شده باشد.

بنابراین ، چرا واکسن سوم؟

طبق gov.uk ، برای محافظت در طول زمستان و هر نوع گزینه جدید – در انتظار اطلاعات و نتایج بیشتر ، به آسیب پذیرترین افراد می توان از ماه سپتامبر عکس تقویت کننده ارائه داد.

ساجد جاوید دبیر بهداشت و مراقبت های اجتماعی گفت: “اولین برنامه واکسیناسیون COVID-19 ما بازگرداندن آزادی در این کشور است و برنامه تقویت کننده ما از این آزادی محافظت می کند.” “ما با NHS کار می کنیم تا مطمئن شویم که می توانیم به سرعت این برنامه را حفظ کنیم تا از محافظت از افراد در ماه های زمستان حفظ شود.”

AstraZeneca و Pfizer رایج ترین گزینه های واکسن هستند ، و گرچه داشتن هر دو دوز سطح محافظت خوبی را ارائه می دهد ، اما اعتقاد بر این است که دوز سوم می تواند به کسانی که آسیب پذیر هستند بیشتر کمک کند.

بنابراین این افراد مسن و کسانی هستند که از قبل مشکلات بهداشتی دارند و باعث آسیب پذیری بیشتر آنها در برابر ویروس می شود.

در حال حاضر با هیچ کس در این باره تماس گرفته نشده است و دولت قبل از تأیید هر چیزی منتظر اطلاعات بیشتر است.

WHO اخیراً اعلام کرده است که در حال حاضر شواهد کافی برای اثبات نیاز به دوزهای سوم واکسن Pfizer وجود ندارد.

53 بهترین ماسک صورت با سبک ، به عنوان کدام یک از قدم های خود را به جهان برمی دارد؟ نشان می دهد موثرترین در خیابان بالا

آیا ایمن خواهد بود؟

در آغاز سال 2021 مطالعه ای توسط وزارت بهداشت برای بررسی دقیق دوزهای تقویت کننده تنظیم شد.

آنها هنوز به دنبال موارد مختلفی مانند مخلوط کردن مارک های واکسن برای دوز سوم نیز هستند ، به لطف هزاران داوطلب که برای کمک به تحقیقات ثبت نام کرده اند.

مشکل این است که ، افرادی که شرکت می کنند حداقل 70 روز از دریافت هر دو دوز واکسن می گذرند – این محدود که می تواند واجد شرایط باشد و بر زمان آزمایش آزمایش می کند.

در حال حاضر اعتقاد بر این است که مارک های واکسن مخلوط نخواهند شد ، بنابراین اگر Pfizer دارید و در نهایت به شما یک تقویت کننده پیشنهاد می شود ، احتمالاً همچنان Pfizer خواهد بود.

بنابراین در حال حاضر ، هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که باید بررسی و به اطلاع عموم برسد ، اما تا زمان تجزیه و تحلیل مطالعه ، تصمیم قطعی اتخاذ نخواهد شد. ما شما را در جریان نگه می داریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>