آیا فرهای مژه مژه های طبیعی شما را خراب می کنند؟

[ad_1]

یک تکنسین مژه به دلیل اینکه فر کننده های مژه در حال از بین بردن مژه های طبیعی ما هستند ، در TikTok ویروسی شده است.

Ipek Ozcan ، AKAipsbeauty که IPS Salon را در لندن اداره می کند ، ویدئویی از مژه های مشتری منتشر کرد که به نظر می رسید برخی از آنها صاف و کوتاه است ، که ظاهراً به دلیل استفاده از فر کننده های مژه نبود.

در متن این ویدئو آمده بود: “بنابراین امروز در حالی که من مژه های مشتری خود را پاک می کردم ، متوجه شدم مژه های طبیعی زیادی که به نظر می رسید بریده شده اند ، صاف به نظر می رسند.

“آیا می دانید چرا آنها به این شکل نگاه کردند؟ به این دلیل است که او از فر کننده مژه استفاده می کند! ما به هیچ کس توصیه نمی کنیم که از مژه مژه در مژه های طبیعی استفاده کند.

“آنها یک راه حل سریع برای بلند شدن مژه ها هستند اما بسیار آسیب زننده هستند و به معنای واقعی کلمه مژه های طبیعی شما را می برند!”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

GLAMOR با لورا کارول ، بنیانگذار Laura Carroll Make Up Artistry صحبت کرد تا بفهمد آیا واقعاً مژه های مخصوص مژه در این TikTok مقصر هستند.

آیا فرهای مژه مژه های شما را برش می دهند یا کدر می کنند؟

به گفته لورا ، “نه وقتی که به درستی استفاده شود.” وی توصیه می کند که برای بالشتک مژه ها به دنبال بیگودی با یک بالشتک نرم در پایه باشید ، و اضافه کرد: “گرم کردن فر مژه در دست قبل از استفاده از آن نرم تر از مژه است. مستقیم رفتن با بیگودی سرد بدون استفاده می تواند سخت تر باشد (شکستگی دلگرم کننده) و در صورت گرم بودن نتیجه بهتری نیز خواهید گرفت. “

بهترین سرم های مژه که در آن وجود دارد – از جمله یک TikTok به لطف طول غیر واقعی که به مژه می دهد دیوانه می شود

چگونه می توانم اطمینان حاصل کنم که از بیگودی مژه با خیال راحت استفاده می کنم؟

لورا توصیه می کند برای استفاده ایمن از فر کننده مژه این مراحل را دنبال کنید:

  1. اطمینان حاصل کنید که مژه های خود را حلقه می کنید ، سر خود را کمی به عقب متمایل می کنید (این باعث می شود پوست پلک خود را بگیرید).
  2. از نیمه به پایین نگاه کنید و مژه های خود را در وضعیت مناسب تکان دهید و به آرامی فشار دهید.
  3. به آرامی به ریشه مژه های خود نزدیک شوید ، وقتی دیدید که بیشتر مژه ها روی بیگودی از فشارهای منظم استفاده می کنند تا اینکه برای مدت طولانی نگه داشته شوند.
  4. پس از بلند شدن ، ابتدا از ریمل خود در ریشه استفاده کنید و سپس تا انتهای مژه های خود را جمع کنید (هرچه ریمل کمتری در انتهای مژه های شما وجود داشته باشد ، بهتر است مژه های سبک تری برای نگه داشتن مژه داشته باشید).
  5. اگر بعد از خشک شدن ریمل مژه و ابرو به عقب برگردید تا یک فرم موی ظریف انجام دهید ، اطمینان حاصل کنید که این حالت ملایم است و ظاهری کاملاً برافراشته ایجاد می کند.

از این کد تخفیف Cult Beauty استفاده کنید و برای تمام شب های تفریحی که برنامه ریزی کرده اید 15٪ تخفیف در آرایش جدید صرفه جویی کنید

چگونه دیگر می توانم از مژه های خود محافظت کنم؟

لورا توضیح می دهد که بسیار مهم است که مژه های ما را با مقداری مواد مغذی اضافی درمان کنید ، با اشاره به اینکه ، “شما بدون محافظت از موهای خود مد را حالت نمی دهید … برای مژه ها نیز همینطور!

“محصولات طبیعی مانند نارگیل یا روغن کرچک مورد علاقه شرکت ها هستند. سرم های ریشه مانند revitalash برای نگه داشتن مژه های شما برای مدت زمان طولانی مژه عالی هستند.”

او همچنین توصیه می کند که بیگودی مژه خود را به طور مرتب تمیز کنید ، بخصوص اگر از آنها روی ریمل استفاده می کنید.

GLAMOR به همین ترتیب گزارش دیگری از TikTok را منتشر کرد ، که نشان می دهد انواع مختلف هک زیبایی که می توانید از فر کننده های مژه خود استفاده کنید (از جمله خط چشم بال دار و چین دار) که حتی مژه های دوست داشتنی شما را درگیر نمی کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آیا این بدان معناست که می توانیم فعلاً از بیگودی های محبوب خود آویزان شویم؟

این هک زیبایی TikTok برای همیشه انقلابی در استفاده از فر کننده ها ایجاد می کند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>