آیا ماه های کامل می توانند باعث سردرد شوند؟

[ad_1]

ما نمی توانیم تنها کسی باشیم که در این هفته سردرد داشته باشیم؟ مطمئناً ، ممکن است به جلسات استرس زوم مربوط باشد ، یا شاید یک لیوان Pinot زیاد در میخانه شب گذشته ، اما زیاد مردم در شبکه های اجتماعی آن را به چیز دیگری تحمیل می کنند: ماه کامل این هفته.

ممکن است قبلاً این موضوع را شنیده باشید ، اغلب اوقات منجر به ماه کامل می شود ، مردم ادعا می کنند که به دلیل موقعیت ماه میگرن یا سردرد دارند. ما قبلاً در مورد اینکه چگونه می توانید در فازهای ماه زندگی کنید و چگونه ماه می تواند بر روحیه ما تأثیر بگذارد صحبت کردیم – بنابراین آیا “میگرن ماه کامل” می تواند واقعی باشد؟

تهیه “تشریفات ماه” می تواند زندگی شما را کاملاً بهبود بخشد ، در اینجا راهنمای نهایی شماست

کاربر توییتر Anele نوشت: “ما در 24 ژوئن در ساعت 20:39 در ماه برج جدی یک توت فرنگی ماه کامل داریم. اثرات ماه کامل 3 روز قبل ، در طول ماه کامل و 7 روز بعد احساس می شود:

– انتظار می رود گرفتگی معده ، حالت تهوع ، سردرد ، کوتاه قدی ، از دست دادن اشتها و حملات افسردگی / اضطراب داشته باشید. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

کاربر دیگری می گوید: “در طی دو روز گذشته پس از عدم ابتلا به بیماری میگرن دچار مشکل شده اید. آنها همیشه در ماه کامل می آمدند. پزشکان ممکن است بگویند این بی معنی است اما هوم ، زمان عجیب است.”

دیگری می نویسد: “هر ماه ماه کامل و کامل به میگرن مبتلا می شوم که نمی توان آن را مهار کرد ، انجام شد”.

شخص دیگری افزود: “آیا شخص دیگری شب گذشته به میگرن ماه کامل مبتلا شده است؟ قبلاً هرگز با چنین دردی از خواب بیدار نشده اید”.

چگونه اطمینان حاصل کنیم که Strawberry Supermoon عواطف شما را خراب نمی کند

ما از دکتر راس پری ، پزشک عمومی و مدیر پزشکی Cosmedics پرسیدیم که نظرش در مورد میگرن ماه کامل چیست ، اما متأسفانه او قانع نشد. تیم متاسفم

وی می گوید: “هیچ داده علمی یا تحقیقاتی وجود ندارد که بتواند نشان دهد ماه کامل بر سلامتی فرد تأثیر دارد.” “میگرن نوع خاصی از سردرد است که به طور معمول یک طرف سر را درگیر می کند و می تواند بینایی شما را تحت تأثیر قرار دهد و باعث احساس بیماری شود. به طور کلی به دلیل اسپاسم رگ های خونی در مغز و ناحیه گردن اتفاق می افتد.

وی توضیح می دهد: “چرا این اتفاق ناشناخته است ، اما اغلب تصور می شود كه میگرن زمانی شروع می شود كه فرد دچار” استرس “بیش از حد الكل مصرف كرده و كم آب شده باشد. كمبود خواب و خستگی مفرط نیز می تواند باعث سردردهای تنشی و میگرن شود.”

زندگی در چرخه ماه به معنای واقعی کلمه می تواند زندگی شما را تغییر دهد. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است …

ممکن است وجود داشته باشد مقداری نوعی حقیقت در ماه پس از آن تأثیر می گذارد ، به ویژه که ماه های کامل معمولاً آسمان را روشن می کنند و ممکن است ما را بیدار نگه دارند؟

“مطمئناً ، اگر احساس می کنید که در اثر ماه مهتاب یا در واقع صبح های کمتری خواب شما بهم می خورد ، این امر می تواند منجر به کمبود انرژی و خستگی شود ، که می تواند منجر به میگرن شود. ممکن است بخواهید در مورد کور شدن خاموشی فکر کنید. ، اطمینان حاصل کنید که کاملاً هیدراته شده اید و سعی کنید سطح استرس را که شایعترین علت سردردهای تنشی است کاهش دهید. “

ماه کامل این هفته در 24 ژوئن سومین ردیف ماههای سوپر ماه بود که اخیراً داشته ایم. ابر ماه ها در آسمان درخشان ترند زیرا ماه کمی به زمین نزدیکتر است ، بنابراین ممکن است در حالی که در آسمان قرار دارد ، نور آن می تواند کمی بیشتر به پرده های شما نفوذ کند.

بنابراین ، شاید میگرن ماه کامل یک چیز باشد ، به این معنا که اختلال در خواب شما می تواند سردرد ایجاد کند. اگر نگران سردرد یا میگرن هستید ، همیشه با پزشک عمومی خود مشورت کنید. اطلاعات بیشتر در مورد سردرد را می توان در NHS.uk یافت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>