آیا هنگام خواب یک دسته عنکبوت را قورت می دهید؟

[ad_1]

آیا افسانه های شهری بیش از آنچه در مورد انسان بلعیده می شود به طور متوسط ​​هشت عنکبوت در سال در خواب لرز دارد؟ ایده بلعیدن ناخواسته اینترپلرهای هشت پا از نظر جنسی وحشتناک است.

اما آیا واقعیتی در این مفهوم ترسناک وجود دارد؟ ما با امیدواری از بستن این ادعا با متخصصان هر دو طرف علوم در اینجا صحبت کردیم – انسانی و خارپشت.

رفتار عنکبوت این امر را فوق العاده بعید می داند

مایکل اسکوارلا ، دکترای شناسائی حشرات و مربیان ترویج ، “این ایده که عنکبوت ها هنگام خواب به دهان مردم می خزند ، چه رسد به اینکه شما سالانه تعداد معینی عنکبوت را ببلعید – 5 ، 8 ، 10 – یک افسانه است” در بخش حشره شناسی در دانشگاه ایالتی پن ، به خود می گوید.

به نظر می رسد عنکبوت ها بیشتر از ماجراجویان بدن ساز هستند. اسكوارلا می گوید ، بسیاری از گونه هایی كه اغلب در خانه ها زندگی می كنند ، مانند عنكبوتهای سرداب بدن بلند و بافندگان هكلمش ، تارهایی را می چرخانند كه “از رفتن خود مایل نیستند”. (استثنا به طور معمول مردانی هستند که آماده جفت گیری هستند ، اما اکتشافات آنها اغلب مختصر است).

چه جهنمی در این گرما می خوابیم ؟! 6 نکته نابغه برای کمک به شما در کنار گرم شدن هوا ، از آن دور می شوید (و سلامت خود را حفظ می کنید)

در حالی که گونه های مختلفی از عنکبوت های خانگی وجود دارد که طعمه های خود را به جای گرفتن در تار و پودر ، مانند عنکبوت های کیسه ای ارگانیک و عنکبوت های پارس ، شکار می کنند ، اما Skvarla می گوید آنها معمولاً ترجیح می دهند در مکان های بدون مزاحمت مانند کمد یا زیرزمین محصور شوند.

Skvarla توضیح می دهد: “یک تخت مکان جذاب نیست.” “به طور معمول حشرات در داخل و اطراف یک تخت برای جذب عنکبوت هایی که در جستجوی طعمه هستند وجود ندارد.” (در صورت وجود ، شما با مشکلات بزرگتری روبرو شده اید.) اساساً ، اگر عنکبوت علاقه اصلی خود را – غذا – به احتمال زیاد جایی پیدا نکند ، به هیچ وجه برای کاوش در آن منطقه اهمیتی نخواهد داشت. قابل تعویض و همچنین عالی است که آن منطقه تختخواب شما باشد.

در حالی که عنکبوت شکاری از نظر تئوریک می تواند به منطقه ای برود که طعمه کمی وجود دارد ، یا مانند رختخواب شما وجود ندارد ، Skvarla می گوید عنکبوت ها به طور کلی شکارگاههای خود را به مناطقی محدود می کنند که حواس پرت و شکم آنها به آنها می گوید شکار بیشتر است.

بنابراین ، عنکبوت های شکاری از کجا می توانند وعده بعدی آنها را بدانند؟ Skvarla توضیح می دهد ، از بینایی گرفته تا علائم شیمیایی ، گیاهان بوته چرمی وجود طعمه های خود را به روش های مختلفی تشخیص می دهند. اما یکی از روشهای اصلی تفسیر عنکبوتها از طریق گیرنده های لرزش در پاهای آنها. همانطور که Skvarla توضیح می دهد ، ارتعاشات پررونقی که هنگام خواب ایجاد می کنید (غلت زدن ، تغییر اندکی تغییر مکان ، حتی نفس کشیدن) ، بازگشت عظیم عنکبوت ها خواهد بود. جرمی نداره

پتو وزنه دار فقط مخصوص زمستان نیست – در واقع ، من یکی را امتحان کردم تا اضطرابم را تسکین دهم و هرگز خواب بهتری نداشته ام

زیست شناسی انسانی نیز بلعیدن عنکبوت را بعید می کند

در یک اتفاق غیرممکن که یک عنکبوت گمشده و گیج یا جسور و بی پروا تصمیم بگیرد در جهت سوراخ دهان شما والس کند ، تردید وجود دارد که شما در پایان آن را قورت دهید.

اریش وویگت ، دکتر ، متخصص گوش و حلق و بینی گوش و حلق و بینی در NYU Langone Health ، به خود می گوید: “دانستن آناتومی دهان و گلو و فیزیولوژی نحوه خوابیدن ، تقریباً غیرممکن است.”

البته هرگز نگو هرگز. اگر واقعاً واقعاً بدشانس باشید و تک تک جزئیات کاملاً در یک ردیف کامل قرار داشته باشید ، این امکان وجود دارد که بتوانید عنکبوت را قورت دهید. اتفاقات وحشیانه ای اتفاق افتاده است و برخی از عوامل ممکن است این مسئله را محتملتر کند ، مانند اینکه اگر در خانه ای با تعداد زیادی عنکبوت زندگی می کنید یا در مکانی دوست دارید که عنکبوت ها آن را دوست دارند. در غیر این صورت ، احتمال وقوع این زنجیره از حوادث کاملاً کافی برای بلعیدن عنکبوت – به ویژه برای بلعیدن هشت عدد در طول زندگی – بسیار کم است.

اولین خط دفاعی ، حس لامسه شماست. اگر قرار باشد عنکبوتی به صورت شما راه پیدا کند ، ممکن است آن را احساس کنید و حتی در خواب مسواک بزنید.

“ما هنوز هم احساسات خود را حفظ می کنیم [in] صورت و گردن ما هنگام خوابیدن است و به طور بالقوه می تواند احساس کند که چیزی روی صورت ما می خزد. “

اسكوارلا آنجا بوده است: “من این را وقتی تجربه كردم كه به عنوان یك دانشجو ، روی تشكی كه مستقیماً روی زمین بود خوابیدم و در خواب عنكبوتی را به صورتم زدم.”

بیایید بگوییم یک عنکبوت مخصوصاً خفا به صورت شما راه پیدا کرد و شما آن را احساس نکردید. دکتر آبراموویتس می گوید که احتمالاً دهان شما بسته خواهد شد ، بنابراین مشکل در آنجا حل شده است. دکتر آبراموویتس می گوید ، اگر دهان باز بخوابید ، احتمالاً خرخر می کنید – ارتعاشاتی در دهان و گلو ایجاد می کند که همانطور که گفتیم ، احتمالاً یک عنکبوت در مجاورت شما می ترساند.

حال بیایید تصور کنیم که شما به اندازه کافی خرخر ظریف باشید که عنکبوتی را نترساند و پسر کوچک تصمیم بگیرد در ورطه تاریک دهان شما بچرخد. دکتر Voigt می گوید ، هنوز هم احتمالاً زیاد نخواهد بود.

دکتر Voigt توضیح می دهد ، یک خط دفاعی آن رفلکس گگ قدیمی است که به منظور بیرون راندن هر جسم خارجی است که می تواند باعث خفگی شما شود. این انقباض اتوماتیک در صورتی شروع می شود که در هر لحظه وقتی به طور طبیعی قورت نمی دهید ، به پشت گلو شما برسد. حتی اگر یک عنکبوت رفلکس گگ شما را تحریک نکند و آن را به گلوی شما تبدیل نکند ، ممکن است به عنوان وسیله ای برای بیرون انداختن مخمر شروع به سرفه کنید.

سپس ، اگر عنکبوتی حیله گر از پشت گلو شما عبور کند ، مری شما احتمالاً هرگونه مزخرفات دیگر گل مروارید را متوقف می کند. مری لوله ای است که گلو را به معده شما متصل می کند. این حلقه در دو انتهای خود حلقه ای به نام اسفنکتر مری دارد. این اسفنکترها معمولاً بسته می شوند مگر اینکه زنجیره ای از فرآیندهای فیزیولوژیکی نشان دهد که زمان باز شدن آنها فرا رسیده است تا اجازه عبور غذا یا نوشیدنی را بدهند.

در اینجا آنچه رویاهای جنسی شما در مورد سلامت روان شما نشان می دهد (از جمله آن راجع به رئیس شما)

جویدن و بلعیدن باعث می شود اسفنکتر فوقانی مری شما باز شود و از آنجا که اگر عنکبوتی به دهان شما بخزد این کار را نمی کردید ، این اسفنکتر معمولاً بسته می ماند. اما (و این یک نکته بزرگ است) ، اگر شما به دلیل تجمع بزاق در خواب دچار بلع شدید و عنکبوتی با صبر و حوصله منتظر ورود به معده شما است ، می توانید آن را به صورت نظری قلع و قمع کنید. اما آیا می بینید که برای انجام این کار چند مرحله باید به طور کامل در یک صف قرار بگیرند؟

خدا را شکر ، می توانید این افسانه بلعیدن عنکبوت را تخفیف دهید

حتی اگر یک بار هم اتفاق بیفتد ، اساساً باید سعی کنید هفت بار دیگر این اتفاق بیفتد تا تعداد آن را هشت برابر کنید. و صادقانه بگویم ، حتی اگر این اتفاق افتاده باشد ، بلعیدن عنکبوت هنگام خواب به نظر ترسناک تر از بیدار شدن با سوسک در گوش شما است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>