آیا کورتنی کارداشیان و آدیسون ری با هم دوست هستند؟

[ad_1]

Kourtney Kardashian و ستاره جلد GLAMOR آدیسون ری دو نفر از چهره های مشهور زن مورد علاقه ما هستند. آنها توانمند ، با فکر و تجارت هستند و می دانند چگونه سرگرم شوند. بنابراین وقتی آنها دوستی بعید به وجود آوردند ، ما کاملاً برای آن بودیم.

با این حال برخی از افراد به دلیل این واقعیت که کورتنی 41 ساله 21 سال از آدیسون 20 ساله بزرگتر است ، رابطه کنجکاو خود را زیر سوال برده اند.

و به نظر می رسد که هیچ کس نسبت به خواهران کوچکتر کورتنی ، خلوئه و کیم کارداشیان ، که خواستگاری کورتنی را در رابطه با دوستی با ستاره TikTok در Keeping Up With The Kardashians انجام داد ، کنجکاو در مورد این اتحادیه نیست.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در آخرین قسمت KUWTK ، کیم و همكاران آدیسون را برای ناهار دعوت كردند تا در مورد رابطه ستاره TikTok با كورتنی اطلاعات بیشتری کسب كنند – و س someالات بسیار ناخوشایندی را مطرح كردند.

کیم گفت: “صادقانه بگویم ، در ابتدای کار ، ما مانند” منتظر می مانیم آنها قلاب می شوند “بودیم – اگر این نوع رابطه بود ،”

4.9 میلیارد پسندیدن و شمارش: TikTok icon Addison Rae ستاره محبوب دیجیتال GLAMOURS در فوریه است ، که در زمینه سلامت روان ، زیبایی و شکستن هالیوود باز می شود

ادیسون پاسخ داد: “نه ، ما نیستیم.” “اما این خیلی عجیب است که این تصورات بود.”

خوب حال کورتنی و آدیسون چطور است؟ ظاهراً همه اینها از یک برنامه زنده TikTok ناشی شده است که آدیسون با پسر بزرگ کورت ، میسون ، که او با اسکات دیسیک مشترک است ، انجام داد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

سپس در ژوئن سال 2020 ، کورتنی و آدیسون آویزان شدند و فیلم هایی برای کارهای اجتماعی خود ضبط کردند. آنها می گویند ، بقیه تاریخ است.

به جای قرار گذاشتن با یکدیگر ، کورتنی در حال دیدن موسیقی دان و تهیه کننده ضبط آهنگ Travis Barker از شهرت Blink 182 است و آدیسون پس از جدایی از دوست پسر و بریس هال ستاره TikTok مجرد است.

ممنون که این یکی را پاک کردید ، کیمی.

در اینجا نحوه تماشای Keeping Up With The Kardashians فصل 20 (آخرین فصل همیشه – * هق هق *) در انگلیس از امروز مشاهده می شود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>