آیا Line of Duty فصل 7 وجود خواهد داشت؟

[ad_1]

تاکنون ، احتمالاً حدس زده اید که چقدر با Line of Duty وسواس داریم. ما عمیق در فصل 6 فرو رفته ایم و سعی داریم بهترین حدس هایمان را در مورد اتفاقات قسمت آخر همراه با مجموعه ای از نظریه های ذهن برانگیز بکشیم. بله ، ما در همه چیز زانو زده ایم.

اما یک سوال بی پاسخ مانده است: آیا یک فصل 7 وجود دارد؟

در حالی که هنوز هیچ خبری از BBC نشده است ، سری ششم با تعداد قابل توجهی 11 میلیون بیننده در قسمت هفته گذشته (كه بیش از نیمی از مخاطبان تلویزیون انگلستان در آن زمان بود) تعداد بینندگان را با ركورد تعداد مخاطبان به ارمغان آورده است.

همه سرنخ های ظریف و شاه ماهی قرمز برای هویت “H” در Line of Duty که تقریباً قطعاً از دست خواهید داد

همچنین این نمایش با غلبه بر دارنده عنوان قبلی Doctor Who و Downton Abbey ، بالاترین امتیاز درام در انگلیس در طول 13 سال شناخته شده است. بنابراین ، با توجه به این نکته ، مطمئناً سه گانه Jed Mercurio AC-12 برای دور دیگری باز خواهد گشت؟

آیا فصل 7 سریال Line of Duty تأیید شده است؟

نه ، هنوز هیچ خبری از BBC نشده است که آیا هفتمین فصل از درام ضد فساد مورد علاقه ما برگزار می شود یا خیر.

با این حال ، اشاره های شدیدی وجود دارد که این قسمت آخر ، که یکشنبه شب پخش می شود ، می تواند آخرین قسمت باشد. اوایل این هفته پیش نمایش جدیدی از قسمت آخر اعلام کرد که “همه چیز به این منجر شده است”.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

همچنین در تبلیغ ، تد (آدریان دونبار) می گوید که هر چیز مشکوکی توسط “H” ، مرد چهارم تنظیم شده است – پیشنهاد می کند بعد از شش فصل تعجب سرانجام بتوانیم بفهمیم H کیست.

Line of Duty فصل 7 چه زمانی اکران می شود؟

در حالی که هنوز هیچ چیزی تأیید نشده است ، اما اگر قرار باشد فصل هفتم به بهره برداری برسد ، احتمالاً تا سال 2023 شاهد چنین کاری نخواهیم بود. از (به استثنای دوز دو برابر در سال 2016 و 2017).

همه پس از اینکه ویکی مک کلور آن را در Line of Duty معرفی کرد ، درخواست مدل موهای “محصول رفت و برگشت چشمگیر” را دارند

چه شخصیت هایی می توانند در فصل 7 بازی Line of Duty باشند؟

س realال واقعی این است که آیا همه سه گانه AC-12 ما همه به فصل بعد راه می یابند؟ در تریلر ابتدایی فصل 6 آمده بود که “دروغ به قیمت جان انسانها تمام می شود” ، بنابراین احساس می کنیم که ممکن است تد ، استیو (مارتین کامپستون) یا کیت (ویکی مک کلور) در پایان این فصل سر خم کنند (هق هق گریه).

اگر آنها از بین بروند ، ما انتظار داریم که آنها را بهمراه یک مس خم شده جدید برای بررسی ببینیم ، یا حتی ممکن است بیشتر در وب مارکوس تورول (جیمز نسبیت) فرو روند ، زیرا او فکر می کند “H” است که آنها به دنبال بوده اند

Line of Duty همچنین سابقه بازگرداندن شخصیت ها را دارد ، بنابراین می توانیم شاهد بازگشت چهره های آشنا باشیم – شاید حتی روز هانتلی (تندیوی نیوتن) از فصل 4 ، اما در این بشدت شک داریم.

تمام تئوری های خط وظیفه جذاب ، تکان دهنده و گیج کننده ای که باید بدانید (از جمله آنچه برای کیت در طول * آن * صعود یکشنبه رخ داد)

چه خط داستانی می توانیم از فصل 7 سریال Line of Duty انتظار داشته باشیم؟

همچنین با شیرجه رفتن عمیق تر به مارکوس تورول ، می توانیم پاتریشیا کارمایکل (آنا ماکسول مارتین) را که AC-12 را تصرف کرده و اثرات موج دار آن را ببینیم.

ما همچنین می توانیم پیشرفت کمر درد را در مرکز خود ببینیم – ما قبلاً دیده ایم که وی پس از گذراندن این فصل برای تسکین مسکن ، ایمیل های بهداشت حرفه ای خود را برای آزمایش دارو رد می کند.

بعداً جد مرکوریو هر مسیری را که ما را طی کند ، ما هیجان زده خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>