آیا Love Island 2021 از اشتباهات گذشته خود می آموزد و مهربان است؟

[ad_1]

من اغلب می بینم که به تابستان 2018 فکر می کنم. آن بعد از ظهرهای سوزان که شبهای طولانی طلایی آنها را تعقیب می کنند. دو آلبوم آریانا گراند ، یک نامزدی آریانا گراند. عروسی سلطنتی ، نوزاد سلطنتی. برخی از فوتبال ها که به نظر می رسید بسیار جدی است که به خانه برگردند. و در جایی در ساحل مایورکا یک مدیر ثابت ، بانویی که فکر می کرد Brexit تلاشی برای جنگل زدایی است ، یک پزشک A&E و یک دنی دایر که همه در همان ویلای تعطیلات در خانه خودشان را بسازند.

Love Island 2021: هر آنچه درباره تاریخ شروع ، بازیگران و نحوه درخواست باید بدانید

من صحبت می کنم ، البته ، در مورد عشق جزیره فصل 4. هشت هفته درخشش. قوز خشک و چند آفتاب سوختگی نگران کننده. تشکیل انجمن Doing Bits. دکتر الکس هنگام تمرین در پدر بودن ، کودک پلاستیکی خود را روی بتن داغ ریخت. درخشش آشفته مگان. آن بوسه خونین / نه بوسه با جک و جورجیا.

اولین فصلی بود که از ابتدا تا انتها تماشا می کردم و اولین باری بود که به درستی در روایت آنلاین شرکت می کردم. برای خودم و بسیاری دیگر ، این تفسیر در حال اجرا در توییتر بود که از آن بیشتر لذت بردیم ، بیتی که ما را در هر شب تنظیم می کرد. حتی یک قسمت خسته کننده می تواند توسط برخی الگوهای رفتاری انتخابی یا بحث یا تئوری خاص تند ارزشمند شود. این کاری بود که همه ما می توانستیم با هم انجام دهیم ، به تنهایی در خانه های خودمان ، و با یک دست در جدول زمانی پیمایش می کنیم در حالی که یکی در یک خانواده در کیسه ترد مشترک است.

چیزهای زیادی برای نمایش وجود دارد و من باور ندارم که خیانت متقلبانه در موفقیت آن کمی خسته کننده است. Tropes که به همان اندازه آشنا و دلگرم کننده هستند. دوستی های لطیف ، رو به رشد مردانه ، صحنه های صریح و قابل اعتماد زنانی که هنگام آماده شدن صحبت می کنند ، زوجی که در قسمت اول با هم جفت می شوند و به غیر از چند ردیف ساخت یا شکستن ، تا فینال با هم می مانند. در تماشای همجنسگرایان داغ در تعطیلات یک فرار وجود دارد. حتی عبارات سریع غیر قابل تحمل که ابتدا برای تی شرت های پریمارک و بعداً برای محل های دفن زباله تعیین شده است ، نوعی جذابیت اطمینان بخشی دارند. این همان چیزی است که هست و آن این است که در آن زمان و در پایان روز ، نمی توانم احساس خود را تغییر دهم.

جزیره لاو به تازگی وظیفه پروتکل مراقبت خود را منتشر کرد – و ساکنان جزیره آموزش های رسانه های اجتماعی و مدیریت مالی را می بینند

نمایش دوباره از دوشنبه هفته آینده آغاز می شود ، اولین سریال تابستانی از سال 2019. علی رغم عجله ، من در مورد آن دو فکر دارم. بعد از همه چیزهایی که ما در سال گذشته تجربه کرده ایم ، مشتاق چیزی آشنا هستم ، نمادی از طبیعی بودن دوباره ، علاقه مشترک انگلیس ، چیز دیگری برای گفتگو در کنار آن ، می دانید ، آن چیز دیگر. اما من همچنین تعجب می کنم که آیا هنوز آن را برای لذت بردن از جزیره عشق در خودم دارم ، آیا بیش از حد تغییر کرده ام یا اینکه نمایش خود تغییر کرده است.

پس از شش سال حضور در هوا ، این یک حیوان متفاوت است ، با رقبای بیشتری جلب توجه و موفقیت در شبکه های اجتماعی نسبت به جزایر اوایل جزیره زیبا ، اما عمدتا معمولی که چیزی جز پرواز برگشت و بطری آب شخصی تضمین نشده اند. هرچه می گذرد جزیره عشق بیشتر و بیشتر به عنوان یک میکرو تأثیرگذار بر روی خط لوله مناسب افراد مشهور عمل می کند ، پیش نمایشی که افراد جذاب در آینده به ما چیزهایی را در اینستاگرام می فروشند. من برای این موضوع هیچ کسی را جستجو نمی کنم و شک ندارم که بسیاری از شرکت کنندگان در این نمایشگاه نیز عمیقاً در ایده ترک سرمایه گذاری دوستانه و پایدار سرمایه گذاری کرده اند ، اما غیرممکن است که این تغییر را مشاهده نکنید.

شرکت کنندگان در Love Island 2021: اولین نگاه شما به افرادی که وارد ویلا می شوند (از جمله میزبان عروسی پرنسس بئاتریس و کریکت انگلیس معلول)

همچنین سایه سنگینی از غم و جنجال در اطراف نمایش وجود دارد که نمی توان و نباید نادیده گرفت. نمونه های بارزی از نژادپرستی ، قلدری که فقط پس از نمایش پرچم گذاری شده است ، رفتارهای کنترل کننده و سمی در زوجین وجود دارد که به درستی پرداخته نشده است. سوفی گرادون و مایک تالاسیتس ، دو شرکت کننده در مسابقه ، با خودکشی در فاصله کمتر از 9 ماه و بعد از آن کارولین فلاک ، مجری ، یک سال بعد درگذشتند.

من درباره مشخصات یا شرایط گمانه زنی نخواهم کرد ، اما این مرگ ها س questionsالات ضروری بسیاری را در مورد ماهیت و اخلاق جزیره عشق ، تلویزیون واقعیت به طور کلی ، بهداشت روان و رسانه های اجتماعی ، رفتار ممتاز و شهرت در عصر دیجیتال ایجاد کرده است.

یک سال بعد از مرگ دلخراش کارولین فلاک ، #BeKind دوباره روند رو به رشد دارد … اما آیا ما واقعاً مهربان تر هستیم؟

حتی با دانستن آنچه درباره واقعی بودن تلویزیون واقعیت می دانیم ، به راحتی می توان فراموش کرد که ما فقط آنچه را که به ما نشان داده می شود می بینیم و آنچه به ما نشان داده می شود دقیقاً به همان اندازه دقیق است که یک تیم ویراستار بسیار باهوش تصمیم گرفته اند که باید بودن. متراکم کردن کل روزها به قسمتهای جذاب 48 دقیقه ای ، نیاز به ویرایش هوشمندانه ، فیلمنامه ، نقل قول های گمراه کننده و ویرایش دستکاری دارد و در این عناصر است که بیشترین پتانسیل برای سوitation استفاده و آسیب زدن وجود دارد.

ما به عنوان مخاطب تشویق می شویم که برخی از جزیره نشینان را به عنوان قهرمان ، دیگران را به عنوان شرور ، ایجاد قربانیان و متجاوزان ، بازی در تعصبات موجود و مسطح ساختن انسانها را به شخصیت های یک بعدی با خطوط داستانی و انگیزه های منحصر به فرد تبدیل کنیم. اما مردم به تنهایی خوب یا بد نیستند. هر یک از ما پیچیده ، متشکل از بسیاری از افراد ، قادر به هم کلاهبردار و بزرگوار ، وفادار و کمتر است. و حتی بینندگانی که هرگز آرزو ندارند پیامی توهین آمیز به یک ستاره واقعیت ارسال کنند ، مقصر هستند که بر اساس فیلم های بسیار ویرایش شده از موقعیت های عجیب و پرتنش ، فرض های گسترده ای راجع به شخصیت واقعی شخص ایجاد می کنند.

من نگران خود شرکت کنندگان نیز هستم. جزیره عشق می تواند شخصیتی را به نوعی شهرت برساند که کنار گذاشتن آن بسیار دشوار باشد ، قابل تشخیص است (حتی اگر نسبتاً کوتاه باشد) می تواند پیامدهای زیادی بر ایمنی ، روابط ، زندگی خانوادگی و چشم اندازهای آینده فرد داشته باشد. حضور در نمایش تقریباً موشکافی ، انتقاد ، سو abuse استفاده ناپسند ، دفع تاریخ دیجیتال شخص را به خاطر اشتباهات ، کلمات اشتباه استفاده شده ، مواضع توهین آمیز تا کودکی تضمین می کند.

وقتی درباره بدبختی ستارگان واقعیت صحبت می کنیم – مشکلات ناخوشایند ، مشکل در تنظیم ، نفوذ طرفداران و عکاسان – احساس سرزنش وجود دارد ، گویی که با لباس شنا ظاهر می شود و توانایی فرد در احساس ترس ، ناراحتی ، پشیمانی یا تردید ، تلقیح آنها در برابر تهدید به مرگ ، پیام های توهین آمیز و اظهارات ظالمانه در انظار عمومی.

به نظر من بسیاری از سخنان “مهربان باشید” کاهنده و تنبل ، میانبری درمورد پاسخگویی واقعی و راهی برای بسته بندی مجدد آسیب است ، اما من تعجب نمی کنم که به جای اینکه به طور خودکار مورد تحقیر قرار بگیریم ، می توانیم سخاوتمندانه تر در مورد انگیزه های خود فکر کنیم شخصی نسبت به زندگی در انظار عمومی وجود دارد؟ آیا می توان با صراحت بیشتری در مورد نحوه استفاده صنعت تبلیغات و سپس کنار گذاشتن تأثیرگذاران صحبت کرد؟ و آیا می توانیم درمورد آنچه در واقع بیشتر مردم جزیره در انتهای دیگر مسیر ماسه ویلا انتظار دارند صادقانه تر باشیم؟

همانطور که کمی دوستانه بودن پادزهر بسیاری از بیماریهای اجتماعی نیست که ما را از عصبانیت ، نارضایتی و رهایی از همنوع خود نگه می دارد ، ارسال پیام های نفرت انگیز به غریبه ها به صورت آنلاین کاری جذاب به نظر می رسد ، و همچنین لغو جزیره عشق به قلب آنچه که ما باید انجام دهیم تا احساس بهتری داشته باشیم ، بهتر شویم ، مردم را از رسیدن به مکانی که احساس می کنند زنده نمی ماند ، حفظ کنیم. موضوع به اندازه هر یک از ما پیچیده و چند وجهی است.

من در گذشته از جزیره عشق لذت برده ام و انتظار دارم در این سال هماهنگ شوم ، هرچند در چه ظرفیتی مطمئن نیستم. اگر نمی توانید صبر کنید ، اشکالی ندارد. اگر با قدرت هزار چاله آتش از آن متنفر باشید ، این نیز خوب است. ما می توانیم مخالف باشیم فقط نظرات خود را از صندوق ورودی یا جدول زمانی ساکنان جزیره دور نگه دارید. اگر خود را بی انصافی گرفتار کردید ، شخصی را به یک شخصیت بدون زمینه تبدیل می کنید ، لحظه ای را در نظر بگیرید و به درون خود نگاه کنید. خود را برای چت بکشید. آروم باش. برای سبک شدن روحیه کمی رپ کنید. و سپس به خود یادآوری کنید که هرگز در صفحه به نظر نمی رسد که شما می توانید بهتر عمل کنید ، همه ما می توانیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>