ابرماه توت فرنگی به دنبال عطارد متقابل است: چگونه بر احساسات شما تأثیر می گذارد

[ad_1]

انصاف است که بگوییم خرداد ماه ستاره های شلوغی در میان ما بوده است. آنچه که با انقلاب شمسی و مشتری رو به عقب است ، تقویم کیهانی ما کاملاً پر شده است. و وقتی به ژوئیه نزدیک می شویم ، یک واقعه آسمانی مهم دیگر وجود دارد که (به معنای واقعی کلمه) باید مراقب آن باشید.

“ابرماه توت فرنگی” که در 24 ژوئن برگزار می شود ، آخرین ابرماه خواهد بود. از آنجا که بلافاصله پس از انقلاب تابستانی (21 ژوئن) و در پایان عطارد مخصوصاً * بد بو (عقب مانده) (22 ژوئن) اتفاق می افتد ، انتظار می رود با احساسات و ذخایر انرژی ما انواع و اقسام ضرب وشتم را ایجاد کند.

زندگی در چرخه ماه به معنای واقعی کلمه می تواند زندگی شما را تغییر دهد. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است …

ابرماه وقتی اتفاق می افتد که ماه کامل در 90٪ نزدیکترین فاصله خود با زمین باشد. ابرماه توت فرنگی اولین ماه کامل تابستان خواهد بود و متأسفانه رنگ توت فرنگی نخواهد بود. در حقیقت ، احتمالاً داشتن یک درخشش هلویی ، که هنوز هم بسیار جالب است ، وجود دارد.

GLAMOR با Francesca Oddie ، ستاره شناس و پادکستر صحبت کرد تا بفهمد Supermoon Strawberry برای ما چه چیزی ذخیره کرده است و چگونه می توانیم جلوی عطارد را بگیریم که باعث خراب شدن عواطف احساسی ما می شود.

WHO فقط پیشنهاد كرد كه زنان در سنین باروری كاملاً از مصرف الكل خودداری كنند

به گفته فرانچسکا ، ابرمهر توت فرنگی نام خود را از این رو گرفته است ، “المان شناس کشاورز در ایالات متحده آمریکا ، به این ترتیب [time of year] زمان خوبی برای برداشت توت فرنگی خواهد بود – هیچ ارتباطی با رنگ ماه ندارد.

“با این حال ، هنگامی که این ماه با غروب خورشید طلوع می کند ، رنگ ماه برخی از رنگهای صورتی و نارنجی آسمان غروب خورشید را منعکس می کند. این در مورد تمام ماههای کامل هنگام طلوع صادق است و خاص این ماه نیست “

شخصیت عطر شما چیست؟ در اینجا نحوه پیدا کردن عطر و بوی کامل خود را با توجه به علامت ستاره نشان می دهد

Francesca همچنین خاطرنشان می کند که ، “ماه کامل در حال ظهور است و مشتری اخیراً مستقر شده است به عقب […] ممکن است همه چیز از تناسب خارج شود.

“ماه روحیه ما را تقویت می کند ، احساسات با جزر و مد افزایش می یابد و ما همه چیز را با شدت بیشتری احساس می کنیم.”

در اینجا بهترین نکات Francesca برای حفظ خونسردی در طی این شکاف کیهانی آورده شده است:

از مصرف کافئین و شکر خودداری کنید

“این توصیه کسل کننده ای است که من می دانم اما هر وقت اشتباه کردم و این توصیه را نادیده گرفتم ، پشیمان می شوم. در حال حاضر همه ما به اندازه کافی تحریک شده ایم و افزودن سوخت به آتش توصیه نمی شود!”

در حال حاضر واقعاً احساس “مه” می کنید؟ چرا شما باید “روش هم ترازی انرژی” را برای بازیابی موتو خود امتحان کنید

ارسال را فشار ندهید

“با عطارد که اخیراً ثابت است (از حالت عقب مانده خارج می شود) ، اکنون می توانیم دوباره ارتباط برقرار کنیم. من پیشنهاد می کنم قبل از اینکه کلمات خود را به اتر (یا به کسی) بکشید ، هر آنچه را که باید بگویید بنویسید و مدتی در مورد آن فکر کنید. “

بدن خود را حرکت دهید

“مریخ در حال حاضر در حال برخورد با زحل و اورانوس است ، نشان می دهد که احساس ناامیدی ذهن شما را تحت فشار قرار نمی دهد بلکه بدن شما را تحت فشار قرار می دهد. یوگا ، تای چی یا چی گونگ در حال حاضر شگفت آور هستند زیرا آنها به ما کمک می کنند تا مهار کنیم و انرژی ما را هدایت می کنیم و آن را تشویق می کنیم تا از طریق بدن حرکت کند و جمع نشود تا بعداً به عنوان اضطراب ظاهر شود.

زندگی در چرخه ماه به معنای واقعی کلمه می تواند زندگی شما را تغییر دهد. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است …

با کسی که دوستش دارید تماس بگیرید

“مهم است که به یاد داشته باشیم که احساسات ما مانند جزر و مد در نوسان هستند و کلید رشد در طول ماه حرکت با جزر و مد است.

“همانطور که پویایی روابط شما به اندازه ابرماه در آسمان شب بزرگ ، روشن و آشکار می شود ، این یک فرصت عالی برای یادآوری این است که چرا کسی را دوست داشتید. حقیقت و صداقت مشتری افسانه روان و اروس را به یاد می آورد ، زوجی که دوست داشتند روابط پخته شده “زگیل و همه” راحت شدن با شکست های ما بدون نیاز به پنهان شدن از آنها یک پاداش بزرگ در این ابرماه است. “

به قطعنامه های سال نو خود در ابتدای سال 2020 برگردید

“بله ، درست خواندید ، 2020! این ماه کامل خورشید گرفتگی را که در روز بوکسینگ 2019 بود ، تکرار می کند و از ما می خواهد تا هر هدفی را که می خواستیم تحقق بخشیم ، تحقق بخشیم.”

اکنون شما رسماً مجهز شده اید تا با هر آنچه کیهان تصمیم می گیرد به سمت شما پرتاب کند ، کنار بیایید. و تماشای طلوع ماه در 24 ژوئن را فراموش نکنید! توت فرنگی رنگی است یا نه ، قطعاً نباید آن را از دست داد.

من ریکی را امتحان کردم و هرگز احساس آرامش نکرده ام. در اینجا همه چیزهایی است که شما باید بدانید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>