اخبار روابط فیبی داینور و پیت دیویدسون

[ad_1]

شایعاتی در این باره منتشر شده است بریجتون ستاره فیبی داینور با کمیک پیت دیویدسون رابطه دارد و به نظر می رسد در چند هفته گذشته همه چیز جدی شده است.

دیویدسون اخیراً در مورد رابطه عاشقانه این دو جفت باز صحبت کرده است که ظاهراً از Dynevor به عنوان “له شدن افراد مشهور” خود یاد می کند.

بنابراین ، چگونه این جفت سازی مشهور بعید است؟ این چیزی است که ما تاکنون می دانیم …

فیبی داینور و پیت دیویدسون از کجا دیدار کردند؟

مطابق با سرگرمی امشب، گفته می شود که این دو پس از ملاقات در گردهمایی در نیویورک “آن را” هدف قرار دادند. یکی از افراد داخلی به این نشریه گفت: “آنها به عنوان دوست شروع کردند و به سرعت فهمیدند که بین این دو شیمی وجود دارد [them]. این منبع افزود: “پیت و فیبی به طور عادی دوستانه را شروع کردند اما اخیراً اوضاع کمی جدی تر شده است.”

می دانیم که Dynevor در فوریه امسال در نیویورک بود و در اینستاگرام یک عکس فوری منتشر کرد با عنوان “سپاسگزار من برای یک ثانیه داغ اینجا بودم …”

ممکن است این جاهایی باشد که جفت آنها قلاب شده است؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

پیت در زادگاه فیبی مشاهده شد

سپس خبری منتشر شد مبنی بر اینکه پیت از فیبی در انگلیس دیدن کرده است ، جایی که وی اخیراً فیلمبرداری پروژه آینده را آغاز کرده است.

شنبه شب زنده بازیکن در 21 مارس در Altrincham ، منچستر بزرگ مشاهده شد و با طرفداران خود سلفی می گرفت. این شهر اتفاقاً محلی است که خانواده فیبی در آن زندگی می کنند.

Bridgerton season 2: سازنده نمایش برای اولین بار در مورد خروج شوک The Duke صحبت می کند و یک کاموای فصل 2 را تحریک می کند

یک روزنامه محلی گزارش داد که داینور و دیویدسون “دست یکدیگر را گرفته اند و یکدیگر را در آغوش گرفته اند” با یک تماشاگر فاش کرد: “به نظر می رسید آنها در یک رابطه بودند و به نظر می رسید با هم خوشبخت هستند.”

یک منبع به هفته نامه ایالات متحده می گوید آنها “رسماً قرار می گذارند”

در اوایل ماه جاری ، یک منبع گفت هفتگی ایالات متحده، “علیرغم اینکه نتوانستند از نظر جسمی اوقات را با هم بگذرانند ، پیت و فیبی همچنان قوی هستند.”

خودی فاش کرد ، “آنها با متن و FaceTime ارتباط برقرار می کنند. در حال حاضر ، آنها فقط روی کار متمرکز شده اند. … آنها به دنبال عجله در کارها نیستند. “

پیت در مورد “بزرگداشت مشهور” خود در یک تماس بزرگنمایی صحبت می کند

آخرین قسمت از این داستان عاشقانه ، پیت * را * تقریباً * تصدیق حدس و گمان هنگامی که از او پرسیده شد آیا وی در طی تماس زوم با دانشجویان دانشگاه مارکت از او سرکشی کرده است؟

او پاسخ داد ، “من با محبوبیت خود روبرو هستم” ، ظاهراً می خندد و به طرز ناخوشایندی اضافه می کند ، “اوه … بله … پس … بنابراین … بله”

مطابق با است! اخبار، کمدین گفت که نمی تواند چیز دیگری در مورد این به اصطلاح له کردن بگوید.

سال گذشته ، این ستاره گفت که در حال رفتن به یک رابطه استعدادیابی است ، زیرا او با افرادی مانند آریانا گرانده ، کیت بکینزیل ، کایا گربر و مارگارت کواللی مرتبط شده است.

همه مشاهیر نامزد ، از آریانا گراند گرفته تا لیام پین

او در آن زمان به YouTuber Charlamagne tha God گفت: “من مدتی نیستم که قرار نیستم. وی گفت: “مگر اینکه با عشق زندگی ام آشنا شوم.” “من با این کار کاملاً تمام شده ام ، سعی می کنم از آن دور باشم. فقط خیلی زیاد است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>