ادعاهای قلدری علیه مگان مارکل نمونه ای دیگر از جنسیت گرایی و نژادپرستی است

[ad_1]

خوب دستکش خاموش است. پرنس هری و مگان مارکل با افت تریلرهای تیزرنگ خود برای مصاحبه با اپرا ، عصبانیت کامل دستگاه روابط عمومی شرکت را به راه انداختند. دستیاران کاخ سابق افشا شده به زمان در حالیکه مگان در کاخ کنزینگتون زندگی می کرد ، چندین شکایت قلدری علیه او انجام شده است. پاسخ مگان از طریق سخنگوی وی گفته شد ، “دوشس از این حمله اخیر به شخصیت خود ناراحت است ، به ویژه به عنوان کسی که هدف قلدری خود قرار گرفته و عمیقا متعهد به حمایت از کسانی است که درد و ضربه را تجربه کرده اند”.

آخرین تریلر تبلیغاتی مصاحبه با اپرا همچنین مگان را از زبان خود ادعا کرده است که خانواده سلطنتی “دروغ های تندرو” درباره او و هری را تداوم بخشیده است. واقعاً چه چیزی در مورد این گفته تکان دهنده است؟ واقعیتی که مگان این را گفت یا اینکه مردم نمی توانند باور کنند که خانواده سلطنتی ممکن است کمی خشن بازی کنند؟ واقعاً؟ م institutionسسه ای باستانی که وقتی دیگر کشورها از شر سلطنت خود خلاص می شدند مثل انقلاب فرانسه و بلشویک ها برای برداشتن دستکش خم نمی شدند و مقاومت می کردند؟ من شخصاً زمان ادعاهای قلدری را مشکوک می دانم که قصر ادعا می کند “بسیار نگران است”.

همچنین متهم بودن به زورگویی یا پرخاشگری چیزی است که بسیاری از زنان سیاه پوست در محل کار می توانند آن را شناسایی کنند همانطور که Tolly T of the Rodipts Podcast در توییتر گفت: “آنچه در مورد سفیدپوستان است این است که آنها نمی دانند چه چیز دیگری در مورد شما بگویند ، آنها فقط به شما زورگو برچسب می زنند. از آنجا که دنیا همیشه به خاطر آن یکی می افتد ، دنیا همیشه معتقد است که زنان سیاه پوست قلدری می کنند ، آنها معتقدند که زنان سیاه پوست ارعاب می کنند. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این اغلب به عنوان ابزاری برای ضربه زدن به بالای سر شما و کنترل شما با استفاده از کلیشه های نژادپرستانه زن عصبانی ، خارج از کنترل ، وحشی و سیاه پوست به کار گرفته می شود تا شما را در صف شما نگه دارد. آیا اتفاق مشابهی با مگان رخ می دهد؟

من فکر می کنم مسئله واقعی با مگان غرق در نژادپرستی است. در لحظه نامزدی او دائماً به عنوان فرزندان برده خوانده می شد و از هود در لس آنجلس می آمد و به زبان بسیار كوچكی درباره آن بحث می شد. مدرسه خصوصی وی ، تحصیلات و امور خیریه لیگ آیوی به حاشیه رانده شد و جایگزین یکی از خانم های “کوهنوردان” کوهنوردی شد. من فکر می کنم جرم واقعی او نبودن یکی از بسیاری از دوست داشتنی های خانه های داخلی بود که احتمالاً انتظار می رفت شاهزاده هری ازدواج کند.

با توجه به BLM و آنچه اکنون از تعصب ناخودآگاه می دانیم ، آیا مردم واقعاً احساس می کنند فاشیسم در اینجا بازی نمی کند؟ من به عنوان یک زن سیاه پوست معمولاً معالجه ای را تجربه می کنم که باید سطح 1 یا 2 باشد اما با فریاد کشیدن در مورد اشتباهات شخص دیگری یا متهم شدن به ایجاد صف در یک کافه مدرن در ناتینگ هیل هنگام تلاش برای تهیه یک قهوه ، به 10 درجه می رسم . من با صبر و حوصله منتظر بودم که نوبت خودم را بگیرم و فریاد بزنم و تحقیر شوم. جرم واقعی من این بود که باریستا فکر می کرد من در آنجا با دیگر مومیایی های عاشقانه یوگا دوست گوینت پالترو تعلق ندارم. فقط هنگامی که یکی از این زنان خواستار خدمت من شد ، با بی پروایی از سفید تخت خود استفاده کردم. این فقط یک نمونه کوچک از صفرا و زهر غیرضروری است که به مگان پرتاب شده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آیا با توجه به اتهامات جنسی شاهزاده اندرو ، اقدامات فرضی مگان واقعاً مقایسه می شود؟ تیترهای روزانه کجا پاسخ شاهزاده اندرو را می طلبند؟ من آنها را نمی بینم؟ با این حال ، ادعاهای قلدری مگان در مرکز و مرکز است. به نظر من کمی تاب خورده به نظر می رسد. همانطور که فدورا ابو در توییتر خود گفت ، “یوانده یک قلدر است ، مگان یک قلدر است ، هر زن سیاه پوستی یک قلدر است. من صادقانه از آن خسته شده ام “.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

من فکر می کنم وقت آن است که دیگر از پنهان شدن در پشت کلیشه های منسوخ ، خسته و تحقیرآمیز که روی زنان سیاه پوست و مختلط قرار داده شده است ، دست بکشید. زنان میراث مخلوط قاچاق اغلب در زمان برده داری به فاحشه خانه ها فروخته می شدند و با نخبگان اجتماعی شانه می زدند. صادقانه فکر می کنم مگان با خماری این بی عدالتی دست و پنجه نرم می کند. به نظر می رسد مگان سرپوش خود را تنظیم کرده و انتظارات خود را از یک شاهزاده افزایش داده است و در این روایت زنانه برای زنان کوهنوردی ایجاد شده است که توسط افرادی ایجاد شده است که قرن ها پیش زنان را قاچاق کرده و به بردگی جنسی فروخته اند. روشی که مگان با آن برخورد کرده است ، مشخص کرده است که ما باید چه مسیری را طی کنیم که به حذف این دیدگاه نژادپرستانه و نژادپرستانه می پردازیم.

مگان مارکل می گوید خانواده سلطنتی در یک تریلر جدید برای مصاحبه او و شاهزاده هری با اپرا “باطل” را ادامه می دهند

آیا همه این موارد فقط در مورد معروف ترین خانواده جهان است که لباس های شسته شده خود را کثیف می کنند یا چیز سمی تری در اینجا وجود دارد؟ مگان یکی از زنانی است که بیشترین ترول را در جهان دارد و من همه عناوین و تفسیرهای نفرت انگیز درباره او را وارد می کنم. در اولین تریلر اپرا او حتی صحبت نکرد و به جای آن شاهزاده هری مکالمه را هدایت کرد و با این حال مگان کینه توز شد. او به عنوان یک زن مزدور نقاشی شده است که شاهزاده سلطنتی ما را به آمریكای مخوف دور می زند. بیش از یک بار شاهزاده هری سر و صدا کرده است که نمی خواهد تاریخ تکرار شود و حمایت از خانواده اش قلب تصمیم تصمیم به کنار گذاشتن از وظایف سلطنتی و به خاطر سلامت روان آنها بود. حتی با وجود این روایت ، به نظر می رسد که مگان سالهاست که بار اصلی رفتارهای نفرت انگیز را دریافت کرده است. من فکر می کنم این دوز دو نژاد پرستی و تبعیض نژادی به سبک قدیمی است.

او دقیقاً چه کاری برای توجیه این نفرت انجام داده است؟ حتی اگر او “بزرگ” بود ، طلا می کند ، لحن ناشنوا ، غر می زند ، چه کسی فکر می کند که او چهره ای است که مردم باور دارند ، آیا این مساوی است با تمام زهرهایی که به راه او فرستاده شده است؟ او در یک جزیره مهمانی با کودکان پدوفیل در دختران زیر قاچاق خردسال شرکت نکرده و یک دهه است که با شخص ثالثی در پشت سر او رابطه نداشته است. او فرزند دوم خود را باردار است ، زندگی خود را در کالیفرنیا با همسر و فرزندش سپری می کند ، تلاش می کند تا به نیکی انجام دهد و حقیقت خود را بیان کند. با عرض پوزش ، اما مشکل چیست؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

من فهمیدم که یک خط نازک بین ناله و شنیدن وجود دارد و به عنوان بریتانیایی ها از زمان تولد به همه ما قاشق غذای سفت و سخت لب بالا را خورده ایم. آیا مگان باید بقیه عمر خود را کوتاه کند ، لبخند بزند ، ساکت شود و جوراب شلواری بپوشد؟ وضعیت مگان کمی من را به یاد جنبش #MeToo می اندازد. وقتی اخبار مربوط به همه سو abuse استفاده های تاریخی هاروی وینستین و دیگر بازیکنان قدرت هالیوود کاهش یافت ، من مکالمات زیادی داشتم که در آن مردم گفتند: “خوب ، چه انتظاری داری ، آنها بازیگر هستند؟” این زن ستیزی در مدرسه قدیمی بسیار آشکار بود. پیام ساده بود: برای زن بودن ، مجری بودن در مجامع عمومی ، قیمتی که باید بپردازید این است که مجبور شوید تا زانوان خود پایین بیایید و مورد آزار جنسی قرار بگیرید. آیا واقعاً این انتظار است؟

آیا کسی همین حرف را به مدیرعامل یک شرکت Fortune 500 می زند؟ که برای رسیدن به آن دفتر گوشه گیر و بلند مرتبه مجبور شد تا روی زانوانش بیفتد و از نظر جنسی از او دور شود؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آیا به همین ترتیب ثبت نام در خانواده سلطنتی به معنای پذیرش یک زندگی قلدری ، صفرا و ترول است ، فقط با لبخند مکیدن آن است؟ آیا در مورد نحوه رفتار با زنانی که به خانواده سلطنتی ازدواج می کنند ، نباید سعی کنیم سابقه را تغییر دهیم؟ من به اندازه کافی بزرگ شده ام و به یاد می آورم که شکارچیان درنده پرنسس دیانا توسط مطبوعات و شرمنده چربی و شلخته سارا فرگوسن.

حالا آیا شما به من اعتقاد دارید که نژادپرستی در ترک مگان از انگلیس نقشی داشته است؟

آیا مگان فقط باید برود و اخراج شود همانطور که به نظر می رسد بسیاری از مردم می خواهند؟ شاید؟ اما من کاملا دیدگاه او را درک می کنم. او بازی را انجام داد ، با رسانه های اجتماعی و کارهای خیرخواهانه صدای خود را رها کرد ، روبان هایش را برید و باتکلف بود و مردم هنوز به دنبال او بودند. استانداردهای دوگانه آبریزش چشم بود ، او به دلیل زیاد نگه داشتن دست انداز خود مورد انتقاد قرار گرفت در حالی که کیت میدلتون به دلیل تولد بچه خود منادی شد. کودک او را با میمون مقایسه کردند ، او به دلیل قطع اعضای سمی خانواده (که من برای سلامتی روانی خود نیز همین کار را انجام داده ام) مجازات شدند که می خواستند او را آزار دهند و به اعتماد او خیانت کنند.

مثل بقیه دنیا منتظر دیدن مصاحبه اپرا خواهم بود. جهان در حال تغییر است شاید این همه بخشی از این تغییر باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>