ادی مورفی در آینده 2 آمریکا: بازیگران ، داستان ، تاریخ انتشار و مکان تماشای آن

[ad_1]

در بعضی از مک داول ها سفارش دهید ، جلوی تله راحت باشید و آماده خندیدن شوید ، زیرا مدتها در انتظار آمدن به آمریکا عاقبت خیلی نزدیک است!

در اوایل این ماه ، Amazon Prime Video پیش پرده کامل را برای منتشر کرد آمدن 2 آمریکا، عاقبت کلاسیک کمدی محبوب جان لندیس در سال 1988 است. بله ، ما منتظر بودیم مدت خیلی زیادی برای این دنباله ، مردم.

در اینجا همه آنچه را که باید در مورد بازگشت آکیم و سمی بدانید آورده شده است …

چه آمدن 2 آمریکا قرار است در مورد؟

پس از 30 سال انتخاب ، دنباله فیلم Akeem (ادی مورفی) را دید که به تازگی به عنوان پادشاه Zamunda تاجگذاری کرد ، اما متوجه شد که سفر او به کوئینز ، نیویورک در اولین فیلم ماری (لسلی جونز) را که قبلا دیده نشده بود ، پسری باردار کرد ، لاول (جرمین فاولر).

بنابراین ، آكیم و معتمد او سممی (آرسنیو هال) با ماجراجویی با خنده به ایالات متحده بازگشتند و در آنجا مری و لاول را ملاقات می كنند – كه در صف بعدی سلطنت است – و همه با هم به زاموندا برمی گردند. اما واضح است که همه چیز دقیقاً روان پیش نمی رود …

بهترین کمدی های Netflix برای روحیه دادن به شما در قفل کردن (از جمله Mean Girls – بالاخره!)

در مورد بازگشت بسیار مورد انتظار ، ادی مورفی گفت: “این زمان مناسب بازگشت به زامونداست زیرا مدتی است که ما یک کمدی عالی را تجربه کرده ایم که همه می توانند از آن لذت ببرند. زاموندا مکان بسیار خنده داری است و جهان به آن احتیاج دارد همین الان. “

چه کسی قرار است در آن شرکت کند؟

ادی مورفی و آرسنیو هال البته در انتظار بازگشت بسیار مورد انتظار خود هستند و LOL هایی را برای ما به ارمغان می آورند که بیش از 30 سال پیش اولین فیلم را به چنین موفقیتی رسانده بود.

جیمز ارل جونز در نقش King Jaffe Joffer ، شاری هیدلی در نقش Queen Lisa ، John Amos در نقش Cleo McDowell و Louie Anderson در نقش موریس از اولین ضربه به آنها می پیوندند.

وسایل جدید اضافه شده به بازیگران پر ستاره شامل وسلی اسنایپس ، لزلی جونز ، تریسی مورگان ، بلا مورفی ، نامزامو مباتا ، تیانا تیلور ، جرمین فاولر و کیکی لاین هستند.

آمدن 2 آمریکا توسط کریگ بروور کارگردانی شده است که پیش از این با مورفی کار می کرد Dolemite نام من است، و همچنین مجموعه تلویزیونی موفق را کارگردانی کرد امپراتوری.

چه وقت آمدن 2 آمریکا بیرون؟

خیلی زود! آمدن 2 آمریکا جمعه 5 مارس 2021 وارد Amazon Prime Video می شود.

در ضمن می توانید پیش نمایش تریلر زیر را مشاهده کنید:

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

کجا می توانم فیلم اول را تماشا کنم؟

آمدن به آمریکا برای پخش در Amazon Prime Video موجود است.

الان ببین

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>