ازدواج یا وام نتفلیکس بهم ریخته است – اما نمی توانم تماشا کنم

[ad_1]

هزاره ها و نان تست آووکادو آنها دشمن جدیدی دارند: سریال ازدواج یا رهن Netflix.

مفهوم نمایش واقعیت کاملاً ساده است: زوج های جوان پس انداز کافی پس انداز کرده اند تا بتوانند عروسی رویایی یا پیش پرداخت خانه خود را تأمین کنند. اما چه چیزی را انتخاب کنیم؟ همان جایی است که سارا میلر ، برنامه ریز عروسی و نیکول هولمز ، آژانس املاک و مستغلات وارد آن می شوند. آنها هر قسمت را با برنامه ریزی عروسی فرضی و نشان دادن خانه به زوج مورد نظر صرف می کنند. در پایان ، زن و شوهر انتخاب می کنند: ازدواج یا رهن؟

Tiger King 2.0؟ لوئیس ترو در حال ساخت مستند جدید Jo Exotic است و حماسی به نظر می رسد

اگر به نظر ناامیدکننده و منحرف به نظر می رسد ، به این دلیل است. این نمایش اساساً یک مسابقه سراسری ، بازی های گرسنگی برای پس انداز زندگی یک زوج است. میلر و هولمز ، مشتاق و مصمم ، با موهای تقریباً یکدست ، همه توقف ها را برای پیروزی بیرون می کشند. در یک قسمت هولمز در مورد غم و اندوه یک زن از دست دادن پدرش برای فروش چند آشپزخانه تصادفی بازی می کند. لطفاً این خانه را بخرید! من دستور پخت پدربزرگ پدرتان را در جزیره مرکز قرار دادم تا شما پیشنهادی بدهید!

بعداً ، در اقدامی عجیب و غریب تلافی جویانه ، میلر یواشکی نام همان پدر را برای عروس روی دستمال می گذارد. او سپس در مورد این موضوع به هولمز که با درد لبخند می زند و مسخره می کند ، می بالد: “این از شما خیلی شیرین است. به تو نگاه کن! ” او دارد می بازد ، لعنت به آن! تخم لانه 25000 دلاری این زوج از دستان خوش آرايشش می ریزد!

ما فیلم های بسیار خوبی داریم که می توان در سال 2021 منتظر آنها بود ، از جمله فیلم لوتر!

به طور خلاصه ، این خلاصه انرژی هولمز و میلر در طول این نمایش حواس پرت است. آنها به عنوان دوستانی که با هم کار می کنند معرفی شده اند ، اما من س questionsالاتی دارم. به عنوان مثال ، من هرگز در مورد دفتر برنامه ریزی عروسی املاک و مستغلات – اسلش – شنیده ام. همچنین ، می توانید انرژی منفعل-منفعل را با چاقو قطع کنید. هولمز به زوجی که قرار است از بین بروند در حالی که میلر با عصبانیت سرش را تکان می دهد ، می گوید: “سازنده حاضر است 12000 دلار کمک هزینه لوازم خانگی به شما بدهد.” (این بدان معناست که آنها ممکن است رهن را انتخاب کنند.) وقتی هولمز وحشت زده چشمانش را می بندد ، میلر به عروس خانم می گوید: “او دوست دارد به طور رایگان حجاب بیندازد.” (این بدان معنی است که آنها ممکن است ازدواج را انتخاب کنند.)

بهترین قسمت از هر قسمت ، پایان است ، زمانی که زن و شوهر در واقع سم خود را انتخاب می کنند. یک زوج می گوید: “ما خانه را انتخاب می کنیم ، که میلر ، بازنده ، به او پاسخ می دهد ،” این یک تصمیم عالی است. ” هرچند آنچه در واقع می شنوید این است: “لعنتی ، فاک ، فاک ، فاک”. (FWIW ، اجماع اینترنت در مورد انتخاب صحیح و صریح است: خانه. همیشه خانه!)

بعد از دو قسمت از ازدواج یا وام ، فهمیدم که هیچ چیز گیرایی ندارد. این نمایش واقعاً درمورد زوجین است که باید تصمیم بگیرند که آیا می خواهند در عروسی الهام گرفته از گریس لند ، همه چیزهایی را که برای کمد دیواری یا عثمانی مخملی کار کرده اند منفجر کنند: یک “غار مرد”؟ در هر صورت ، ما در نهایت به 150 دلار در حساب بانکی خود خواهیم رسید! “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای اینکه صریح بگویم ، از دیدن این نمایش در لحظه لذت بردم. خیلی آشفته است. اما ازدواج یا وام در خلاuum وجود ندارد. این نمایش در حالی برگزار می شود که بسیاری پس انداز خود را به COVID-19 از دست داده اند. مایحتاج اساسی در حال حاضر برای بسیاری از افراد دور از دسترس است ، چه رسد به اینکه حجاب عروسی سفارشی ساخته شود و هزاران هزینه داشته باشد. و برای همین موضوع: چه عروسی های مجللی حتی این روزها با خیال راحت اتفاق می افتد؟ این زوج در قسمت اول مجبور شدند از انتخاب خود (ازدواج) چشم پوشی کنند زیرا COVID-19 عروسی آنها را به خطر انداخت. در عوض آنها برای یک کار ارزان تر کوچک شدند.

کدام … نمی تواند کل سریال باشد؟ چرا به جای اینکه زوج های فقیر بین عروسی و خانه انتخاب کنند ، چرا با بودجه آنها کار نمی کنیم تا هردو را به آنها بدهیم؟ و شاید طرحی را ارائه دهید که باعث خشک شدن کامل آنها نشود؟ اوه ، و در حالی که ما در این کار هستیم: به برخی از نکات واقعی که زوجین در موقعیت های مشابه می توانند استفاده کنند ، توجه کنید. تماشای تلاش میلر و هولمز برای انجام یک کار عروسی و پیش پرداخت با یک بودجه بسیار جذاب تر (و کمتر تاریک) از این نمایش است. هر قسمت از ازدواج یا وام – حداقل آنهایی که من تماشا می کردم – با نوعی یادداشت شاد به پایان می رسید ، اما احساس ترس هم می کردم. این زوج ها هرچه انتخاب کنند ، در نهایت هیچ چیز باقی نمانده اند – به معنای واقعی کلمه هیچ چیز در حساب های بانکی آنها نیست (با فرض اینکه پولی را که برای پیش پرداخت خود خرج می کنند ، کل پولی است که دارند).

هزاران عروسی پس از سردرگمی محدودیت Covid لغو می شوند ، آنچه شما باید بدانید اینجاست

بنابراین بیایید به افراد 31 ساله در سراسر دنیا نشان دهیم که اگر مایل باشید برخی از تنظیمات را انجام دهید می توانید همه چیز را داشته باشید. این مفسر YouTube به بهترین وجه می گوید: «چگونه این یک تصمیم سخت است؟ خیلی احمقانه لعنتی عروسی منطقی داشته باشید. خانه خود را بگیرید ، سپس در مراسم رویایی خود پس انداز کنید. ”

ازدواج یا وام در حال حاضر در Netflix جریان دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>