از محافظه کاری بریتنی اسپیرز گرفته تا بیل کوزبی فری: اعتقاد زنان به چه چیزی نیاز دارد؟

[ad_1]

اواخر روز چهارشنبه ، قاضی کالیفرنیا درخواست طولانی مدت بریتنی اسپیرز مبنی بر برکناری پدرش از محافظه کاری را که بیش از یک دهه تمام تصمیمات مهم زندگی او را گرفته است ، رد کرد.

فقط یک هفته قبل ، خواننده بیانیه ای پرشور و 24 دقیقه ای در مورد تمایل خود برای به دست آوردن دوباره کنترل زندگی خود داده بود ، و نشان داد که بر اساس این قانون ، از قدرت سیستم تولید مثل خود محروم شده است ، وی از حق ازدواج طرد شده است. و مجبور به کار بر خلاف میل او شده است.

به گفته خودش ، وی این توافق نامه را “سوus استفاده” توصیف كرد و از دادگاه خواست تا تنظیماتی انجام شود تا بتواند زندگی خود را ادامه دهد. #Britney رایگان به دهان ، توییت ها و زیرنویس های اینستاگرامی مردم بازگشت: اکنون ، برای اولین بار با شنیدن مبارزه او علیه محافظه کاری ، مطمئناً این بدان معنا بود که مبارزه او به پایان خود نزدیک می شود ، درست است؟

و با این حال ، هیچ چیز تغییر نکرده است.

از آنجا که یک قاضی درخواست بریتنی اسپیرز برای برکناری پدرش از محافظه کاری را رد می کند ، اینها روش های تکان دهنده ای است که وی زندگی او را کنترل می کند

در همان روز اعلامیه حفره ای ، یک خبر دیگر نیز وجود داشت: بیل کوزبی قرار بود فوراً از بازداشت آزاد شود ، پس از آنکه دادگاه پنسیلوانیا حکمی را که او را در آنجا قرار داده بود در سال 2018 لغو کرد.

پیش از آزادی ، این کمیک رسوا پس از اینکه مقصر شناخته شده در مورد مواد مخدر و آزار دهی به آندریا کنستاند ، بازیکن سابق بسکتبال بود ، دو سال از حبس 3 تا 10 ساله را در زندان نزدیک فیلادلفیا گذرانده بود.

در آن زمان ، بسیاری این عمل را مستحق عدالت می دانستند – نه تنها برای خانم کنستاند ، بلکه برای ده ها زن که او را به تجاوز جنسی و تجاوز جنسی متهم کرده اند ، و همچنین بسیاری دیگر که در سکوت به سر می برند. گرچه این سالها درد را پاک نکرد ، اما فرستادن کوزبی به زندان نوعی پیامد اقدامات وی بود ، چیزی که اغلب از قربانیان محروم می شد.

با این حال ، با تصمیم قضات در مورد وجود “تخلف در روند” توسط دادستانی ، کازبی 83 ساله دوباره آزاد شده است. نه به این دلیل که او بی گناه است – بلکه به دلیل نحوه برگزاری دادگاه است.

گرچه این موارد به هم ربطی ندارند ، اما در دو نمونه دیگر بودن کلمات زنان برای دریافت عدالت لازم همپوشانی دارند.

در مورد بریتنی ، این یک یادآوری ترسناک است که فارغ از مشهور بودن ، داشتن پول و حمایت میلیون ها هوادار پشت سر شما ، حقیقت شما برای رسیدن به آنچه شایسته شماست کافی نیست.

زندگی بریتنی از مجبور شدن به مصرف داروهایی که نیازی به او ندارد ، تا کنترل بارداری که او نمی خواهد ، از سال 2008 تاکنون زندگی شخصی او نبوده است. به گفته بریتنی ، دوره محافظه کاری “بیشتر از این که به نفع او باشد آسیب می زند”.

پس از خواندن متن شهادت او ، واقعاً جای تعجب است که چگونه به محض پایان سخنرانی حتی کوچکترین سازگاری با وضعیت او نیز عملی نشده است. با این حال ، اسناد و مدارک ارائه شده در این هفته ، گرچه پاسخی مستقیم به جلسه اخیر دادرسی نیست ، باز هم تأیید می کنند که جیمی اسپیرز ، پدر بریتنی ، هنوز نگهدار املاک خود است.

عواقب آن برای همه مردان هالیوود متهم به تجاوز جنسی ، بدرفتاری و خشونت چیست؟

کارشناسان حقوقی می گویند ماه ها و سال ها در پیش است ، قبل از اینکه بریتنی اسپیرز ، یک ستاره بزرگ بین المللی ، کنترل کامل زندگی خود را بدست آورد. اگر ممکن است برای او اتفاق بیفتد ، پس چه امیدی برای کسانی که سطح تأثیر او را ندارند وجود دارد؟

سپس ، از طرف دیگر: چه اتفاقی می افتد که دادگاه به نفع شما حکم صادر کند ، و سپس دو سال بعد نظر خود را تغییر دهد؟

من صلاحیت این را ندارم که پیچیدگی های دادگاه بیل کازبی را تجزیه کنم ، خواه این واقعاً غیرمنصفانه باشد یا این که از نظر حضانت وی باید به چه معنا باشد. با این وجود ، همانطور که برای بازماندگان باید مشاهده شود که قضیه واژگون می شود ، واکنش طرفداران وی چیزی است که به خودی خود نگران کننده است.

آزاد شدن كوزبی در زمینه فنی به معنای موج دیگری از مردم است كه او را پیروز می دانند در حالی كه فریاد بازماندگان را در همه جا زبون می زند. همبازی او در The Cosby Show Phylicia Rashad یکی از چندین چهره برجسته ای بود که این تغییر شرایط را جشن گرفت. بلافاصله پس از انتشار این خبر ، وی در توئیتر نوشت که “یک اشتباه وحشتناک برطرف می شود. سقط جنین اصلاح شده است! “

در سراسر جهان ، برای بازماندگان تجاوز جنسی و تجاوز جنسی سخت است که از طریق دادگاه ها عدالت بگیرند. در انگلستان ، تعداد شکایات مربوط به تجاوز جنسی به دادگاه کمترین میزان را به خود اختصاص داده است: از 58856 مورد تجاوز جنسی گزارش شده در سال منتهی به مارس 2020 ، 2210 مورد پیگرد قانونی وجود دارد که تقریباً 1000 مورد کمتر از سال قبل است.

اگر افرادی که از طریق اینترنت و کسانی که شما شخصاً می شناسید ، در صورت فرار از مجازات حمله به مرد ، با تشویق پاسخ دهند ، این امر به طور موثری مانع دیگری برای گزارشگران ایجاد می کند.

درک این منطق آسان است: چرا اگر متجاوز با هیچ گونه عواقبی روبرو نشود ، گزارش آسیب دیدگی خود را به زحمت بکشید ، و افراد ناظر شما را به خاطر صحبت درمورد آن در ابتدا نکوهش می کنند؟ بنابراین ، چرخه سکوت ادامه دارد و جامعه را به دلیل آن مکان مضرتری قرار می دهد.

در موارد دیگر ، زنان در مورد ترس خود از آسیب های آینده صحبت می کنند و فقط تا دیر نشده صدای آنها را می شنوند. در سال 2016 ، شانا گریس ، یک پذیرنده 19 ساله از برایتون ، در طی شش ماه پنج بار استالکر خود مایکل لین را به پلیس گزارش داد ، حتی به دلیل “اتلاف وقت پلیس” برای مشکلات خود جریمه 90 پوندی دریافت کرد. هفته ها بعد ، لین خانم گریس را در خانه اش قتل داد.

کمپین #FreeBritney به چه معناست؟ با توجه به شنیدن سخنان دلخراش محافظه کاری بریتنی اسپیرز ، در اینجا همه آنچه را باید بدانید آورده شده است

علی رغم اینکه خواستار حمایت از ترسهای قانونی خود بود ، نادیده گرفته شد و هزینه آن را با زندگی پرداخت کرد. سال بعد ، لین به حبس ابد در زندان محکوم شد – اما این فاجعه است که وقتی مقامات هشدارهای متعددی برای متوقف کردن آن دادند ، این اتفاق افتاد.

بارها و بارها ، داستانهایی از شهادت زنان را می بینیم که به سمت پایین پرتاب می شوند ، به نظر می رسد شور و شواهد وزن کمی دارند.

هر کس سزاوار حسن نیت ارائه می دهد اگر تصور کنیم که حقیقت آنها معنایی دارد. که وقتی آنها آسیب هایی را که متحمل شده اند و دردی را که بر آن غلبه کرده اند بیان کنند ، در نتیجه اتفاق ارزشمندی رخ خواهد داد. با وجود عناوینی از این دست ، این حقیقت وحشتناک را تقویت می کند که ، به ویژه برای زنان ، این تضمینی نیست.

هر چقدر آرزو می کنم این آخرین باری باشد که چرخه اخبار به این شکل به نظر می رسد ، می دانم چنین نخواهد شد. جدا از ارسال عشق ، قدرت و همبستگی برای همه کسانی که تحت تأثیر آن قرار دارند ، دشوار است که بدانیم چه باید بکنیم وقتی این همه یادآوری وجود دارد که موسساتی که ما به آنها ایمان داریم که مرتباً ما را از کار بیندازند.

چقدر بلندتر باید غر بزنیم تا صداهایمان واقعاً قدرت داشته باشند؟ چه چیزی طول می کشد تا زنان باور شوند؟ هر چه این س questionsالات بی پاسخ بمانند ، برای همه ما بدتر خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>