از مزایای استفاده از آنها بررسی واقعی ریمل مگنت اکستریم است

[ad_1]

اگر مانند بسیاری از ما در GLAMOR HQ وسواس آرایش دارید ، با لوازم آرایشی Benefit بسیار آشنا خواهید بود. مارک متولد سانفرانسیسکو که در بازی ابرو به شهرت رسید و همچنین از طریق آن Hoola Matte Bronzer مشهور جهان و محبوب Benetints و کسانی که می توانند ریمل مژه و ابرو خود را فراموش کنند. از “BadGal Bang” تا “Roller Lash” و البته “They’re Real!” مجموعه ، از جمله مینی های دوست داشتنی جیب دوستانه ، Benefit در ساخت ریمل های خود ، لوازم ضروری کیف آرایش کوتاهی نکرده است.

با این حال ، به نظر می رسد که مجموعه آنها فقط در حال رشد است. Benefit یک نوزاد جدید به کارنامه خود اضافه کرده است. Welcome They’re Real Magnet Extreme Lengthening Mascara ، که مانند ریمل مژه و ابرو کشنده اصلی است ، اما روی استروئیدها است.

انتخاب بهترین ریمل های مژه شما مژه هایی پر و مو را به شما هدیه می دهد

آخرین نسخه ، یک ریمل مژه و ابرو با طول 36 ساعت است و دارای برخی از مزایای واقعی با فن آوری بالا (بدون استفاده از جناس) است. این باعث می شود 40 درصد طولانی تر به نظر برسند تا مستقیماً از روی لرزش های بزرگ هالیوود ریایی پیدا کنند. چگونه کار می کند؟ این با برس اکستندر با موهای زیگزاگ و یک هسته شارژ مغناطیسی (از این رو نام آن) طراحی شده است. این هسته مغناطیسی سپس فرمول غنی شده با مواد معدنی مغناطیسی را به سمت بالا و بیرون به سمت نوک مژه ها می کشد و فراتر از آن باعث افزایش شدید و قدرت می شود. موهای زیگزاگ به گونه ای استراتژیک قرار گرفته اند که می توانند هر ضربه شلاق را برای یک بال زدن پر زرق و برق و پروانه ای تعریف کنند.

محصول


الان بخرش

حکم

بیانکا لندن ، مدیر وب سایت GLAMOUR


من استدلال می کنم که من در طول سالها بیشتر از دوست پسرها به ریمل مژه و ابرو وفادار بوده ام. من برای معاینه با چند مارک جدید معاشقه کرده ام اما همیشه برای بال زدن به مژه های Benefit Roller Lash برمی گردم ، مژه هایی را تعریف می کنم که از لاته صبح (7 صبح) تا روشن شدن طول می کشند (اغلب 5 صبح در دنیای قدیم) بنابراین هیجان زده شدم آخرین تکرار نام تجاری را امتحان کنید. بسته بندی به اخلاق مارک تجاری وفادار باقی می ماند – سرگرم کننده اما نه مزاحم – و از دیدن یک گرز محکم با گیس های زیگزاگی (من تحمل یک عصای ظریف را ندارم) خیالم راحت شد. استفاده از آن بسیار آسان بود و بعد از یک لایه ، مژه های من طولانی ترین مژه های من بود که تاکنون دیده ام.

قسمتهای مساوی حیرت زده و حریص ، من دو کت دیگر را لرزاندم و در حالی که کمی ریمل اضافی روی انتهای مژه های من چسبیده بود ، من از طول باورنکردنی مژه هایم تحت تأثیر قرار گرفتم. بعلاوه ، برای کسی که غالباً با چشمهای پاندا به پایان می رسد ، این موارد نه. بودجه. اگر مژه هایی را دوست دارید که مردم را به فکر بیندازند “آیا این مژه های کاذب هستند؟” ، این یکی از مواردی است که برای شما مناسب است. فکر نمی کنم عکس عدالت شایسته آن را انجام دهد اما می توانم به شما اطمینان دهم که در کیف آرایش من جایگاهی پیدا کرده است (اکنون با این پسر و رولر مژه در یک گروه مشترک هستم).

امتیاز: 10/10

Lottie Winter ، ویرایشگر زیبایی GLAMOUR


ریمل های رفاهی همیشه از بین مردم برجسته شده اند. در نوجوانی یادم می آید که با ریمل BadGal Lash قسم خورده ام (که از آن زمان دیگر متوقف شده و ریمل BadGal Bang جایگزین آن شده است) ، اما هنگامی که چند سال بعد راه اندازی شد ، با “آنها واقعی هستند” از پشت پا افتادند. در حقیقت ، اگر هنوز به دنبال مژه های پر و بال هستید ، هنوز هم فکر می کنم بهترین گزینه باشد.

بنابراین وقتی شنیدم که این برند ریمل دیگری را به بازار عرضه می کند ، فهمیدم که این یک لحظه آرایش بزرگ است که نوآوری جدی در پس آن است. ناامید کننده نبود – به جای پوشاندن مژه ها با فرمول به عنوان یک ریمل معمولی ، این عصای جدید دارای یک هسته مغناطیسی است ، که فرمول را حفظ می کند ، و آن را از انتهای مژه ها می کشد تا یک اثر طولانی مدت ایجاد کند. بعلاوه ، برخلاف برخی دیگر از ریملهای بلند کننده ، لیفت کل روز طول می کشد و افت نمی کند. در کل ، خبر خوبی برای کسانی است که مژه های لخته دارند (من).

امتیاز: 10/10

الان بخرش

شی مامونا ، دستیار زیبایی و ویژگی های GLAMOUR


برای افشای کامل ، من یک غول بزرگ و پررنگ مژه هستم. در واقع ، من مژه هایم را به اندازه یک فیلم خوب هالیوودی دراماتیک دوست دارم ، البته با لمس واقعیت. با این حال ، من از مقابله با دروغگویی متنفرم ، بنابراین زمان زیادی را صرف شکار ماسکهای جدید می کنم که با حداقل تلاش حداکثر حجم و فر را به من می دهد. من یکی از طرفداران ریمل های Benefit هستم و انتظاراتم بسیار زیاد بود ، زیرا اگر ما در حال صحبت با “آنها واقعی هستند!” اما بهتر ، من می دانم که ما در معرض حمله به زمینه های نمادین هستیم.

با باز کردن لوله می توانم بگویم که این عصا و من خوب می شویم. خیلی بزرگ نیست که باعث لکه بینی شود و مانور آن در اطراف مژه های پایین سخت خواهد بود. با این حال ، به اندازه کافی بزرگ که باعث می شود مژه های بیشتری در سکته های مغزی کمتر پوشانده شود که اتفاقاً باعث کاهش جمع شدن می شود. منظورم این است که تصاویر دروغ نیستند ، این ریمل مژه های طبیعی من را به بهترین شکل خریداری کرده است. آنها بسیار حجیم به نظر می رسند و هر ضربه باعث انحنا بیشتر می شود که به تأثیر چشمگیر می افزاید. این بسیار سبک وزن و برهنه است ، بدون پوسته پوسته شدن پس از ساعت ها سایش. مگنت افراطی … من از شما خوشم میاد … خیلی!

امتیاز: 10/10

Luca Wetherby-Matthews ، دستیار رسانه های اجتماعی GLAMOUR


مطمئن نبودم که انتظار شنیدن کلمات “آهن ربا” و “ریمل” را با هم داشته باشم و تصور داشتن فیبرهای مغناطیسی در نزدیکی چشمم کمی ناخوشایند شد. با این حال ، هنگامی که شک و تردیدهای من فروکش کرد ، من خوشحال شدم که یک عصای ریمل مژه و ابرو با ظاهر نسبتاً طبیعی را مشاهده می کنم که خیلی با گره اصلی They’re Real شباهت ندارد (هیچ خرده ریز فلزی یا آهنربای ترسناکی دیده نمی شود ، نگران نباشید). موی سر کاملاً کوتاه است و فرمول آن نسبت به ریمل های دیگر که استفاده می کنم کاملاً ضخیم است و این بدان معناست که کمی کار طول می کشد تا اطمینان حاصل شود که زیاد لخته نمی شود.

یک کت بعد و من کاملاً تحت تأثیر قرار گرفتم. اگر قصد بیرون رفتن از خانه را داشتم ، حتماً با یک یا دو کت دیگر وارد خانه می شدم ، زیرا ریمل مژه و ابرو بر روی طول بیش از حد تمرکز دارد (به لطف الیاف مغناطیسی که هنگام دور کشیدن گرز به انتهای مژه های شما می چسبند). تا عصر ، انتقال ناچیزی روی پلک های من ایجاد شد ، که معمولاً انتظار دارم که پوست من کاملا چرب باشد. با این حال ، قدرت ماندن با فرایند حذف اثبات شد ، برای پاک کردن همه آثار به کمی چربی آرنج و حسن نیت نیاز بود.

امتیاز: 10/10

مایا کی ، معلم


آنها می گویند برداشت های اول شمارش می شود ، اما با استفاده از این ریمل مژه و ابرو ، می گویم برداشت دوم وقتی هیجان انگیز است. برنامه اولیه کمی رپ بود ، قطعاً تکنیکی برای بدست آوردن تجربه کامل مغناطیسی برای گسترش آن مژه ها وجود دارد. اما وقتی تسلط پیدا کرد ، مژه های بلند ، شاد و بلند HELLO. من به طور طبیعی مژه های کوتاه و صاف و نازکی دارم (غمگین) اما وای ، آیا این نتیجه می دهد! من آن را تمام روز می پوشیدم و آسانسور نگه داشتم ، بنابراین با وجود چشم انداز پاندا ، 10/10 توصیه می کنم!

امتیاز: 10/10

الان بخرش

sheimamona

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>