از کجا می توان هنر ارزان قیمت خریداری کرد

[ad_1]

خانه سازی خانه به خودی خود یک مهارت است. یک فرش دنج دراز می کنید ، یک گیاه داخلی را اینجا و آنجا اضافه می کنید و یک پتوی بافتنی را روی همه مبلمان ممکن می اندازید. اما به نوعی ، چیزی هنوز گم شده است. هنر از مجسمه سازی ، عکاسی ، نقاشی های رنگ روغن ، هنر یکی از بهترین راه ها برای گرم کردن خانه یا آپارتمان و همچنین بیان سلایق و علاقه های منحصر به فرد خود است.

مسئله این است که دنیای هنر به طور سنتی کمی هوس باز بوده است. خانه های حراج و منتقدان خسته کننده به این معنی بودند که ایده اصلی انتخاب هنر بسیار دلهره آور است و ترس از سرزنش بسیاری از آنها را متوقف کرد. چه می کنید اگر چیزی را “چسبناک” قلمداد کنید ، یا پس انداز می کنید تا قطعه ای را که دوست دارید خریداری کنید ، اما توسط یک هنرپیشه خود خوانده مورد تمسخر قرار می گیرد. خوشبختانه ، این تغییر می کند ، و قضاوت به آرامی به نفع فراگیری ، تحمل سلیقه دیگران و جشن جمعی از کارهای هر هنرمند از دنیای هنر حذف می شود.

اگر تب کابین شما را از محیط اطراف بیمار می کند ، در اینجا چند ترفند ساده برای تبدیل خانه خود به یک هتل شیک آورده شده است

اما یک مانع بزرگتر هنگام خرید هنر وجود دارد. به طور جدی گران است ، درست است؟ خوب ، نه اگر می دانید کجا را جستجو کنید. از نمایش های هنری درجه ، تا مجموعه های آنلاین آنلاین که استعدادهای در حال ظهور را حمایت می کنند ، تا شاهکارهای کشف نشده در Etsy ، بهترین مکان ها را برای یافتن هنرهای ارزان قیمت که برای همیشه گرامی خواهید داشت ، گردآوری کرده ایم.

بسیاری از آنها آثاری با قیمت کمتر از 250 پوند در دسترس دارند و انواع مختلفی از مدیوم از جمله مجسمه سازی ، ملیله ، روغن روی بوم و همچنین چاپ قاب شده قطعات اصلی را ارائه می دهند که با قیمت بسیار کمتری در دسترس هستند. مهمترین نکته ای که باید در مورد آن فکر کنید این است که آیا این هنر را دوست دارید و اینکه آیا در فضایی که در دسترس دارید متناسب است یا خیر ، بنابراین باید ابعاد را بررسی کنید.

در مورد اینکه آیا این یک سرمایه گذاری خواهد بود – پاسخ کوتاه این است که چه کسی می داند؟ هر متخصص هنری به شما خواهد گفت كه هرگز برای خریدن هنر از هنر نخرید – موفقیت آینده یك هنرمند تقریباً كاملاً غیر قابل شناخت است و به عناصر ذهنی زیادی بستگی دارد. بعلاوه ، شما باید هنر را تا زمانی که صاحب آن هستید ، نگاه کنید ، بنابراین مهمترین چیز این است که چیزی را انتخاب کنید که از آن آویزان نیستید و آن را به دیوار خود آویزان کنید.

این فروشگاه لوازم خانگی ارزان قیمت در هر فروشگاه تأثیرگذار و ویرایشگر است (زیرا همه چیز بسیار عالی به نظر می رسد)

با در نظر داشتن این موارد ، در اینجا منابع مورد علاقه ما برای هنرهای ارزان قیمت آورده شده است …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>