استارستراك بی بی سی کاملاً هزاره رومی است

[ad_1]

ما همیشه در جستجوی یک برنامه تلویزیونی جدید هستیم که شایسته گیر افتادن باشد و بی بی سی استارستراک پاسخ فعلی ما به آن جستجو است.

حسی مثل دوراهی واقعاً در راس این خط داستانی است که با وجود همه رذایلش ، فرهنگ معمولی هزاره را متمرکز کرده است. بنابراین ، البته ، آن را به یک شب ایستاده است.

تجربه یک شب ایستادن متأسفانه امری عادی است و از نظر برخی افراد به عنوان یک مراسم عبوری ناراحت کننده در طی دهه 20 دیده می شود (اگرچه اگر این مسئله برای شما مهم نیست که برای رفتن به آنجا تحت فشار قرار می گیرید). در بهترین حالت امیدوارید که دیگر هرگز آنها را نبینید ، در بدترین حالت آنها در گروه دوستی شما هستند و ناجور است.

از تماشای دوباره Killing Eve و Fleabag خسته شده اید؟ در اینجا 20 گوهر پنهان در BBC iPlayer آورده شده است که احتمالاً هرگز نام آنها را نشنیده اید

اما اگر معلوم شد که آنها معروف هستند و بنابراین شما فریاد می زنید چه می کنید؟ این همان چیزی است که استارستراک با آن سر و کار دارد و مانند همه کمدی های عاشقانه ، عاشقان ستاره دار نمی توانند از برخورد با یکدیگر و یا یافتن دلایلی برای رسیدن به این موضوع جلوگیری کنند. به آن مانند یک ناتینگ هیل امروزی با تمام جذابیت Fleabag فکر کنید.

همانطور که در کلاسیک ژانر rom coms است ، ملاقات جسی و ستاره فیلم سینمایی تام کاملا اتفاقی اتفاق می افتد و کاملا غیرعرفی است (او در توالت های مردانه سرگردان است).


اگرچه این فقط مربوط به عاشقانه نیست – این نمایش همچنین به دوستی جسی با همسنگر او ، وضعیت تحقق نیافته کار او که تعادل دو شغل و زندگی در شرق لندن را نشان می دهد ، نگاه می کند.

رز ماتافئو ، کمدین ، ​​که نقش جسی را بازی می کند و نویسنده این سریال است ، گفته است که این نگاه به زندگی هزاره ، به خاطر قسمت های خوب و بد آن است.

وی در مورد نگرش هزاره به دوست یابی با بی بی سی گفت: “من در نسل های گذشته فکر می کردم چیزهای بیشتری وجود داشت ،” این راهی است که شما می روید “. و انتظار می رفت که مطابق با آن باشید.

“افرادی که در اواخر 20 سالگی یا در نسل هزاره هستند ، فلج انتخابی دارند [and] من فکر می کنم این نوع خونریزی در دوست یابی و عشق وجود دارد.

“بنابراین [we’re] همیشه دوست دارم ، “اوه ، من نمی خواهم به این شخص رضایت دهم زیرا اگر کسی در آنجا بهتر باشد چه می شود؟” وی افزود: “بخشی از کار کردن یک رابطه سازش است و من فکر می کنم ایده سازش در روابط چیزی است که در نسل من کم داریم “[We’re] به دنبال شخص کامل می گردم. “


به نظر می رسد آنلاین به نظر می رسد رز در بینندگان بی بی سی طنین انداز شده است.

یک نفر در توییتر خود نوشت: “من نمی دانم چه کسی در BBC سه #Starstruck را سفارش داده است اما آنها می دانند که اگر سری دوم را قبل از ساخت اولین سریال سفارش دهند ، این یک نمایش طلایی است و ما لیاقت این را داریم که خیلی ببینیم بیشتر از آن !! “

و این درست است – سری دوم نمایش در جولای سال 2020 تأیید شد.

همچنین تازه کننده است که علاقه اصلی عشق یک مرد میراثی آسیایی است ، که به عنوان یک پس زمینه قومی معمولاً برای بازی در نقش های فرعی بازی می کند.

بگو اینطور نیست … Stranger Things ممکن است تا سال 2022 باز نگردد! این چیزی است که ما تاکنون می دانیم …

بنابراین ما پیشنهاد می کنیم قبل از ورود همه اسپویلرها ، اکنون هماهنگ شوید زیرا این نمایش درست در جهت به دست آوردن یک طرفدار وفادار است.

و تماشای آن اکنون در زمانی که دوست یابی و زندگی اجتماعی ما تا حدودی به “عادی” نزدیکتر است احساس راحتی می کند.

هزاره ها ممکن است هنوز قادر به باشگاه نباشند ، اما عشق بعید است همیشه در کارتها باشد.

Rose Matafeo در Starstruck ، مجموعه تلویزیونی جدید رام-کام او که * همه * تماشا خواهند کرد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>