استعفای نائومی اوزاکا از مراسم افتتاحیه فرانسه ، نگرش باستانی ما نسبت به زنان و سلامت روان را نشان می دهد

[ad_1]

حتی اگر طرفدار تنیس نباشید ، تاکنون نام نائومی اوساکا 23 ساله را شنیده اید ، بازیکن ماهری که از مسابقات آزاد فرانسه کنار رفته است.

چرا او این کار را کرد؟ خوب ، پس از تصمیم گیری برای منافع سلامت روان او بلافاصله بعد از بازی دیگر با مطبوعات همکاری نمی کند – اتفاقی که در گذشته در ورزش افتاده است ، به خصوص با گارد NBA ، کایری ایروینگ (مرد) که سپس 60 هزار دلار جریمه دریافت کرده است – پیشنهاد شد از نظر او دیگر شغلش ایمن نبود.

این اولین بار نیست که یک زن – به ویژه یک زن از نژاد اقلیت قومی – اخراج می شود یا احساس می کند برای انجام درست کار خود و محافظت از سلامت روانی خود دردسرساز است.

GLAMOR زنان سال ورزش بازی ساز: نائومی اوزاکا در مورد فعالیت ، نژادپرستی و صحبت کردن – “من می خواهم صدای تغییر باشم”

نائومی انتظار داشت که به دلیل پرش از تعهدات رسانه ای جریمه دریافت کند ، اما در عوض به او اخطار داده شد که ممکن است از مسابقات گرند اسلم آینده بازماند.

این بیانگر میزان رفتار مردم ، به ویژه زنان است ، وقتی مرزها را اعلام می کنند و برای محافظت از سلامت روان خود اقداماتی انجام می دهند.

وی قبلاً اشاره کرده بود که انجام گفتگوهای مطبوعاتی پس از بازی تأثیر بسزایی در سلامتی او داشت. روشی که او انجام می داد استفاده از هدفون در بازی ها برای مبارزه با اضطراب اجتماعی خود بود.


از آنجا که بیش از هر زمان دیگری برای ما ضد افسردگی تجویز می شود ، ویرایشگر زیبایی GLAMOUR نشان می دهد زندگی در داروهای بهداشت روان واقعاً چگونه است

در تاریخ 31 مه ، نائومی در توییتر خود به اشتراک گذاشت: “من فکر می کنم اکنون بهترین چیز برای مسابقات ، سایر بازیکنان و سلامتی من این است که کناره گیری کردم تا همه بتوانند دوباره به تمرکز تنیس در پاریس بپردازند.

“من هرگز نمی خواستم حواسم را پرت کنم و می پذیرم که زمان من ایده آل نبود و پیام من می توانست واضح تر باشد.

“مهمتر اینکه ، من هرگز سلامت روان را بی اهمیت نمی دانم یا این اصطلاح را به راحتی استفاده نمی کنم. واقعیت این است که من از زمان Open US در سال 2018 دچار دوره های طولانی افسردگی شده ام و برای مقابله با آن خیلی سخت بوده ام.”

“اگرچه مطبوعات تنیس همیشه با من مهربان بوده اند … من یک سخنران عمومی نیستم و قبل از اینکه با رسانه های جهان صحبت کنم ، امواج اضطرابی زیادی ایجاد می کنم.

“بنابراین در اینجا در پاریس احساس آسیب پذیری و اضطراب می کردم ، بنابراین فکر کردم بهتر است خودمراقبتی کنم و از کنفرانس های مطبوعاتی صرف نظر کنم.”

من در دوران کودکی مورد آزار جنسی قرار گرفتم و از PTSD رنج می برم ، بنابراین چرا ما فقط در زمینه جنگ در مورد آن صحبت می کنیم؟

سایر ورزشکاران در حمایت از نائومی گرد هم آمده اند و سرنا ویلیامز گفت: “تنها چیزی که احساس می کنم این است که به نائومی احساس می کنم.

“احساس می کنم آرزو می کنم کاش می توانستم او را در آغوش بگیرم زیرا می دانم حالت چگونه است. همانطور که گفتم ، من در آن موقعیت ها بوده ام. ما شخصیت های مختلفی داریم و افراد متفاوت هستند.”

استفان کاری بازیکن بسکتبال گفت: “شما هرگز مجبور نیستید چنین تصمیمی بگیرید – اما تصاحب جاده ای بسیار چشمگیر وقتی که قدرت ها از خود محافظت نمی کنند بسیار چشمگیر است. احترام عمده. “

به گفته زوئه اسمیت ، وزنه بردار زن المپیکی ، به همین دلیل است که ما باید در مورد برابری جنسیتی در ورزش صحبت کنیم

اما عکس العمل این تصمیم نائومی – هم از طرف صنعت ورزش و هم افراد بی پایان در شبکه های اجتماعی – نشان می دهد که نگرش ما نسبت به زنانی که ترجیح می دهند در مورد بهداشت روانی خود صحبت کنند هنوز چقدر باستان است. احساس غالب این است که ، چون او یک ورزشکار موفق است ، باید فقط “کنار بیاید”. ژیل مورتون ، رئیس فدراسیون تنیس فرانسه ، روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی آرزوی “سریعترین بهبود ممکن” را برای نائومی کرد – به نظر می رسد که سلامتی ذهنی وی یک بیماری جسمی است که به راحتی می تواند “بهبود یابد”.

در حالی که جهان بهت زده به نظر می رسد ، واقعیت این است که سازمان اجازه داده است شرایطی بوجود آید که نائومی مجبور به انتخاب یکی از مجازات یا رنج روحی باشد. این نشان می دهد که چقدر ما باید در از بین بردن نگرش های باستانی نسبت به سلامت روان و جدی گرفتن زنان هنگامی که می گویند رنج می برند ، پیش برویم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>