استفاده از ضد آفتاب روی پای شما بسیار مهم است

[ad_1]

کرم ضد آفتاب خود را از بالا تا پا ، یا از بالا به … مچ پا می زنید؟

بله ، شما احتمالاً آن نقطه را فراموش کرده اید که همه فراموش می کنیم: پا.

زنی ادعا می کند که شستن پا در دهانشویه یک درمان معجزه آسای برای پوست مرده است

شاید شما فکر می کردید که می توانید مربی بپوشید اما در لحظه آخر کفش های صندل را چنگ انداختید ، یا اینکه فکر کردید کفش های بند دار شما به هر حال نیمی از پایتان را می پوشاند پس مشکل چیست؟ شاید شما فقط از لمس پاهای خود متنفر باشید (منصفانه).

اما واقعاً ، شما باید ضد آفتاب را نیز از پایین پایتان پایین بیاورید.

دکتر تیوی ماروتاپو ، متخصص پوست و سخنگوی بنیاد پوست انگلیس به ما می گوید: “استفاده از ضد آفتاب در بالای پاها بسیار مهم است زیرا این یکی از مناطقی است که هنگام راه رفتن بیشترین اشعه ماورا بنفش را دریافت می کند ، همچنین یک مورد رایج است. سایت برای آفتاب سوختگی. “

هنگام راه رفتن احتمالاً زیاد به پاهای خود نگاه نمی کنید ، بنابراین می توانید از آنها غافل شوید و متوجه نشوید که چه میزان در معرض آفتاب قرار دارند آسان است.

Babylon GP ، دکتر Claudia Pastides ، می افزاید: “پوست بالای پاهای شما هنوز پوستی است که می تواند بسوزد و در نتیجه به سرطان پوست حساس است.

“اگر از کرم ضد آفتاب برای جلوگیری از آفتاب سوختگی استفاده می کنید – آن را روی پاهایتان بگذارید. همچنین به شما کمک می کند تا هر بار که پای آفتاب سوختگی خود را در کفش ها یا صندل های خود در طی چند روز آینده می خورید ، از احساس سوزش شدید جلوگیری کنید.”

هیچ کس نمی خواهد روز گذشته کفش های خود را بلغزد ، چرا که مواد به پوست قرمز و خام می مالد – این یک احساس خوب نیست.

لاک مورد علاقه خود را بگیرید ، در اینجا نحوه کامل کردن یک پدی در خانه آورده شده است

هریت دالوود ، سخنگوی انجمن متخصصان پوست انگلیس می گوید که از دست دادن پا آسان است زیرا ما بیشتر سال را با آن پوشیده می گذرانیم.

بنابراین شما بخاطر رفع نشدن این عادت بخشیده خواهید شد.

لکه های “غالباً فراموش شده” دیگری که وی می گوید باید به دنبال آن باشد پشت گوش و پشت گردن است که فکر می کند ما آنها را فراموش می کنیم زیرا “دستیابی به آنها دشوارتر است”.

فقط به این دلیل که نمی توانید آن را ببینید ، به این معنی نیست که نمی تواند بسوزد.

بنابراین بله ، شما برای محافظت از پاهای خود نیاز به یک لحظه اضافی دارید. وقت آن است که پاشنه پا را برای 21 ژوئیه بپوشید (انگشتان شما به هم خورده اند) ، سپاسگزار خواهید بود.

به خاطر داشته باشید که در طول روز نیز شارژ کنید ، زیرا عرق و تماس با مواد دیگر هرگونه محافظت در برابر SPF را از بین می برد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>