اسرار پشت صحنه اسکار | Glamour UK

[ad_1]

آه بله ، جوایز اسکار ، که در غیر این صورت به اسکار معروف است! این شب پر زرق و برق ترین شب تقویم هالیوود است که در آن جامعه سرگرمی و طرفداران فیلم در سراسر جهان توجه خود را معطوف می کنند به چه کسی پاداش ترین فیلم جایزه از همه – جوایز تندیس طلایی – اهدا می شود.

ما به عنوان تماشاچی صرف ، نه تنها برندگان ، و آنچه آنها می پوشند ، بلکه توسط طراحان پشت آن لباسهای زیبا ، جوخه های گلم و فیلم های پشت صحنه مجذوب شده ایم ، زیرا در پشت درخشش و درخشش افراد واقعی وجود دارد که دارای برخی واقعی هستند و داستان های خنده دار برای گفتن ، پس چه چیزی است واقعاً مثل حضور در اسکار؟

لباس ها ، درام و برندگان جایزه: در اینجا همه آنچه در اسکارهای پر ستاره رخ داده است

هزینه کارها چقدر است؟ از چه چیزی سیر می شوند؟ چرا نمی توانیم برای کل مراسم فیلم بگیریم؟ همه این پاسخ ها در زیر آمده است ، اما برای پاسخ دادن به مورد دوم: مراسم اسکار می تواند تا چهار ساعت طول بکشد ، بنابراین استراحت ضروری است! این بدان معناست که افراد مشهور از این زمان برای تازه سازی ، رفتن به دستشویی و مخلوط شدن استفاده می کنند ، از این رو دوربین ها در هنگام تعطیلات تجاری تلویزیون از غلتیدن جلوگیری می کنند. با این حال ، موارد بسیار زیادی در حال انجام است و طبیعی است که ما در این مورد کنجکاو باشیم.

با نزدیک شدن به جوایز اسکار 93 ، ما برخی از جالب ترین حقایق راز اسکار BTS را که افراد مشهور واقعاً از شما در مورد آن نمی گویند جمع آوری کرده ایم. این همه اطلاعاتی است که شما نمی دانید می خواهید ، اما چون قبلاً اینجا هستید ، ممکن است در ادامه بخوانید …

اسکار 2021: هر آنچه در مورد رویداد پر ستاره آخر هفته باید بدانید

1. غذا کجاست؟

شاید قبلاً این موضوع را شنیده باشید ، اما افراد مشهور در طول مراسم واقعاً گرسنه می شوند. یک روز طولانی آماده شدن و پوشیدن لباسهای گران قیمت ، فرش قرمز است که می تواند دو ساعت طول بکشد و مراسم واقعی که می تواند تا دو چهار ساعت ادامه داشته باشد. میهمانان سعی در ریختن سس بر روی لباسهای گران قیمت خود ندارند ، بنابراین آنها اغلب از غذای “واقعی” دوری می کنند و از داشتن نیش یا غذا در تئاتر اکیداً منع می شوند.

به یادماندنی ترین زمان مشهورات زمانی بود که الن دگنرس میزبان جوایز در سال 2014 بود و به مهمانان سفارش می داد مستقیماً با ستاره هایی مانند جولیا رابرتز به تئاتر پیتزا بروند و جارد لتو با ذوق و شوق یک برش را گرفت. در سال 2017 جیمی کیمل رسم تغذیه ستاره های گرسنه را دنبال کرد و به همه جعبه های ناهار سالن سینما را به صندلی های خود ، پر از نیش مانند نوار غلات ، نعناع و ترد ، و یک یادداشت دست نوشته شده به آنها داد. درست مثل پدر و مادر ما در روزهای مدرسه … کیمل همچنین برای هر جعبه کمک مالی به بانک غذایی LA کرد.

2. بدون صندلی خالی!

بنابراین ممکن است ما به تازگی بهترین کار دما را در جهان کشف کرده باشیم؟ خوب ، از نظر ظاهری عالی به نظر می رسد ، اما شاید نه خیلی. در مراسم اهدای جوایز اسکار ، به غیر از لحظه برخاستن یک افتخارآفرین ، هیچ کرسی نباید خالی باشد. به حدی که افراد مشهور حتی اجازه ندارند صندلی ها را خارج از زمان تعطیلات ترک کنند و اگر زمان خود را برنگردانند .. خوب آنها باید تا استراحت بعدی صبر کنند. ظاهراً حتی برد پیت که نیاز به سفر فوری به لئو دارد از این قاعده مستثنی نیست. فرض بر این است که این اتفاق پسندترین رویداد سال است ، که اگر تئاتر نیمه خالی باشد و افراد مشهور در انتظار آن باشند ، خیلی باورپذیر به نظر نمی رسد. بنابراین پرکننده های صندلی مقدماتی.

برخی از الزامات دقیق وجود یک مکان در لیست انتظار برای پر کردن صندلی وجود دارد ، از جمله پر کردن یک برنامه کاربردی در کل و ضمیمه کردن عکس لباس شب خود. نکات منفی: انتظار زیادی خواهد بود و به هیچ وجه اجازه ورود به شما داده نمی شود. اگرچه ، در هر لحظه می توانید در کنار افراد مشهور خود مانند The Leonardo Dicaprio بنشینید ، در واقع شما مجاز نیستید که به غیر از سایر پرکننده های صندلی با کسی صحبت کنید و این یک برنامه بدون پرداخت است. خوش آمدید این یک کار کثیف است ، اما کسی باید این کار را انجام دهد …* هنوز برای پر کردن برنامه عجله می کند * .

3. اگر مشکلی پیش آمد ، یک شوخی بگویید!

استفاده از شوخ طبعی برای صرفه جویی در روز یکی از قدیمی ترین و بهترین ترفندهای آکادمی است. آیا می دانید در حال تماشای مستقیم یک گروه از نویسندگان طنز در عرشه های صدا هستند که لحظه آخری جوک می نویسند در صورتی که اتفاق خیلی بدی رخ دهد ، یا ناخوشایندترین لحظات مثل افتادن میزبان یا برنده اشتباه اعلام شود: بهترین گزینه را وارد کنید picture-gate ‘وقتی لا لا لند به جای Moonlight به اشتباه به عنوان برنده بهترین فیلم در سال 2017 اعلام شد.


4. کیف گودی

یادتان هست وقتی در دبستان به یک مهمانی رفتید و کمی کیف شیرینی به شما هدیه دادند؟ یا حتی در حوادث کار با یک کیسه سخاوتمندانه سخاوتمندانه آنجا را ترک کنید. خوب ، اگرچه همه با جایزه طلای طلای هر 25 نامزد از گروه های برتر برتر به خانه خود نخواهند رفت ، اما با این وجود یک کیسه شش رقمی با مجوز از Distinctive Assets ، یک شرکت بازاریابی مشهور و جایگزین محصول ارائه می شود ، با این تفاوت که هیچ کس به معنای فروتن ، یا پر از شیرینی است.

در سال 2020 این کیف هدیه 225000 دلار از جمله یک سفر دریایی قطب جنوب ، یک قلم Gold Vape ، حتی یک سوتین هوشمند ارزش داشت! همه نامزدهای گروه بازیگری و کارگردانی معمولاً کیف می گیرند ، اما در سالهایی که فردی برای بیش از یک رشته نامزد شود ، فقط یک کیف دریافت می کند. ما بسیار متعجب هستیم که آنها با قطعات یدکی چه می کنند؟ درخواست یک دوست …

5. مجسمه مرد طلایی از طلا ساخته نشده است! * نفس نفس می زند *

این مجسمه تمام طلا نیست ، در واقع برنز است اما با طلای 24 عیار به ارزش چیزی حدود 400 تا 650 دلار پوشانده شده و 13.5 اینچ طول دارد. وزن آنها تقریباً چهار کیلو است ، بنابراین جای تعجب نیست که هرکسی که برای اولین بار یک بار دریافت می کند از وزن آن تعجب می کند.


6. چه مقدار پول خرج می شود؟

حداقل اسکارها جایزه اسکار هستند. فرش قرمز نمادین 16،500 فوت مربع به تنهایی 30،000 دلار برای برگزارکنندگان هزینه می کند. هزینه برگزاری این مراسم سالانه 42.8 میلیون دلار است. بلیط های رسمی بعد از مهمانی نه تنها انحصاری نیستند بلکه یک دست و پا نیز دارند ، زیرا هزینه اضافی برای میهمانان 119،800 دلار است.

St- ستاره ها فقط برای حضور در آنجا پول می گیرند

ستاره ها پس از تحمل ساعت ها روی پای خود ، مجبور به گفتگو و پاسخ دادن به همان 3 س onال روی فرش قرمز ، در معرض پوشیدن لباس واقعی هستند که می تواند سفرهای توالت را بسیار پیچیده کند. بعضی اوقات این لباس ها کاملاً بهترین لیست لباس را ندارند و اگر جایزه ای به خانه نبرند همه چیز کمی بی معنی است.

اگر کم کم متأسف به ستارگان هستید ، به احتمال زیاد ، آنها برای حضور در آنجا دستمزد بسیار خوبی دریافت می کنند. خانه های مد و شرکت های جواهرات ظریف با خوشحالی شش رقم هزینه می کنند تا ستاره ها لباس ، کفش و جواهرات خود را بپوشند.


چیزهای زیادی در مورد BTS پیش می رود ، ما نمی توانیم صبر کنیم ببینیم امسال چه چیزی کاهش می یابد …

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>