اسکار 2021: این بهترین نگاه های زیبایی در این سال اسکارهایی است که ما می خواهیم ASAP دوباره آنها را بسازیم

[ad_1]

خیره کننده ترین و هیجان انگیزترین شب تقویم هالیوود بازگشته است و البته شرکت کنندگان در اسکار یک براقیت و جذابیت جدی را به فرش قرمز امسال وارد کردند.

اسکارها همیشه به تعیین روندهای زیبایی برای سال آینده کمک می کنند – و با اهدای جوایز به زندگی واقعی ، افراد مشهور از این فرصت استفاده کردند و همه توقف را انجام دادند.

اولاً ، مارگوت رابی یکی از تفرقه برانگیزترین مدل های مو در تمام دوران را ارائه داد: حاشیه – و مانند هر نگاه زیبایی دیگری که امتحان می کند ، مارگوت با زشتی ظاهر را از بین می برد. حاشیه نرم و پر او که آرایشگر وی چندین رنگ تیره به خود گرفته است ، در شبکه های اجتماعی با بازخوردهای زیادی روبرو شد و ما پیش بینی می کنیم در انتصاب بعدی موی خود افرادی که درخواست حاشیه پر می کنند را شاهد باشیم.

همچنین تعداد زیادی مدل موی محافظ ، از شاهین جنگلی با کلاس و در عین حال تیز ویولا دیویس ، گرفته تا تریک های خوراکی زرق و برق دار تیارا توماس که با موهای بچه ای که به زیبایی چیده شده / فرهای بوسه و ناحیه وسط سلست جدا می شوند ، به یک نان می پیوندند – جریان دیگر مدلهای موی اصلی که ما مشاهده کردیم شامل برش کفال دیان وارن و تسویه حساب کنار آریانا دبوز ، موهای پری دریایی زندایا است … همه آنها به SERVE آمدند!

زیبایی خیره کننده اسکار 2020 به نظر می رسد که ما می خواهیم ASAP را دوباره ایجاد کنیم

اسکار 2019: GLAMOR بهترین موها و آرایش ها را از روی فرش قرمز اهدا می کند

اماده ای؟ شما بهتر باشید ، زیرا ما بهترین زیبایی های اسکار امسال 2021 را گرد هم آورده ایم و نمی توانیم …

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>