اسکار 2021: بهترین لباس فرش قرمز

[ad_1]

در حالی که بسیاری از ما در حال استقرار در یک قسمت از Line of Duty (بدون اسپویلر لطفا!) ، برای تعداد بسیار کمی در آن طرف استخر ، عصر یکشنبه مراسم مورد انتظار – کمی تأخیر – مراسم اسکار 2021 را رقم زد.

برگزاری دو ماه دیرتر از آنچه که به طور معمول در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 صورت گرفت – که بقیه فصل جوایز را نیز به تأخیر انداخت – اسکار به خانه آشنا خود در تئاتر دالبی هالیوود بازگشت.

با وجود لیست مهمانان با توجه به همه گیری در حال انجام ، به طور قابل پیش بینی و باریک ، و بر خلاف مراسمی که در این فصل جوایز قبلاً برگزار شده بود ، اسكارها در نامه ای برای نامزدها كاملاً روشن كردند كه لازم است شخصاً در این مراسم حضور داشته باشند – بدون تماس بزرگنمایی مجاز نیست. برای کسانی که نمی توانند در آن شرکت کنند ، آکادمی توضیح داد که این جایزه را از طرف آنها قبول می کند.

اسکار 2021: همه چیزهایی که باید در مورد واقعه پر ستاره بدانید که به صورت زنده اتفاق می افتد

البته ، سلامت و ایمنی حاضران همیشه یک نگرانی اساسی بود و فرش قرمز به عنوان یک مجموعه فیلم با “آزمایش های آزمایشی مخصوص طراحی شده برای اطمینان از نتایج هر دقیقه ، از جمله تیم ایمنی COVID در محل با قابلیت تست PCR. “

در حالی که امسال جوایز به شدت “مجازی” بوده است ، بدون شک میزبان برخی از ظاهرهای کاملاً باورنکردنی بوده است. از آنیا تیلور-جوی در Diure Haute Couture در گلدن گلوب ، تا لحظه حماسی دو نفره لیزو (!) Balmain در گرمی ها و نگاه لوبیای ویتون از روی شانه فیبی داینور به BAFTA ها ، هشت هفته لباس به یاد ماندنی جدی است .

44 لباس حماسی فرش قرمز در همه دوران ها که باعث شده ما فرش قرمز سنتی و واقعی را از دست بدهیم

با چنین ترکیب درخشان نامزدهای امشب – از جمله کری مولیگان ، اولیویا کلمن ، ویولا دیویس ، ونسا کربی ، یوه-یونگ یون و آماندا سیفرید – و اخبار قانون “بدون بزرگنمایی” به معنای حضور اکثریت در این انتخابات است ، طرفداران مد بلافاصله تاریخ را در تقویم خود به عنوان یکی از مواردی که باید به آن توجه کنند ، قرار می دهند.

با تشکر از کد لباس “الهام بخش و آرزوی” ، ما انتظار چیزهای بزرگی را داریم …

به پایین بروید و تمام لباسهای فرش قرمز پرمخاطب هالیوود را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>