اعتبار مالیاتی COVID 2021 با پرداخت 500 پوندی یکباره کاهش یافته و جایگزین شده است

[ad_1]

اگر اعتبار مالیاتی فعال دریافت می کنید ، احتمالاً متوجه شده اید که پرداخت شما در این هفته تغییر کرده است.

افزایش اعتبارات مالیاتی فعال برای کمک به کسانی که از مشکلات مالی رنج می برند در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 است. ریشی سوناک ، صدراعظم ، از 6 آوریل 2020 تا 5 آوریل 2021 ، ابتکار کمک مالی را ارائه داد – که باعث افزایش 1045 پوند به عنصر اساسی اعتبار مالیاتی کار می شود.

اکنون ، خزانه داری پشتیبانی مالی مداوم را برای یک بار پرداخت معامله کرده است. این بدان معناست که به جای افزایش 80 پوند در ماه ، مدعیان مالیات شاغل در حال حاضر در 23 آوریل پرداخت یک باره 500 پوندی دریافت می کنند.

سوناک این خبر را در تاریخ 3 مارس اعلام کرد ، زمانی که وی همچنین اعلام کرد که افزایش 20 a در هفته اعتبار جهانی ادامه خواهد داشت. سوناک در گفتگو با کامونز گفت: “برای حمایت از خانوارهای کم درآمد ، افزایش اعتبار جهانی 20 پوند در هفته برای شش ماه دیگر ادامه خواهد داشت.”

مهار اشتیاق برای صرفه جویی تأثیرات دیگری فقط در موجودی بانکی شما نخواهد داشت – در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است

جیمز اندروز ، کارشناس امور مالی شخصی در money.co.uk می گوید: “برنامه دولت برای افزایش اعتبار مالیاتی شاغل برای خانوارهایی که در طی بیماری همه گیر ویروس کرونا دچار مشکل مالی بودند ، سال گذشته مورد استقبال خانواده های انگلیس قرار گرفت.” “با این حال ، افزایش پرداخت ها اکنون کنار گذاشته شده است ، به نفع پرداخت یک بار مصرف 500 پوندی در 23 آوریل.

“این پرداخت ، همراه با افزایش اعتبار جهانی که در اوایل سال اعلام شد ، در مجموع 3 میلیارد پوند برای دولت هزینه دارد.”

چه کسی واجد شرایط پرداخت 500 پوندی است؟

اگر در تاریخ 2 مارس 2021 ، دریافت کنید:

  • پرداخت اعتبار مالیات
  • اعتبار مالیات کودک ، و واجد شرایط اعتبار مالیاتی کارکرده بودند ، اما به دلیل اینکه درآمد شما بسیار زیاد بود ، پرداختی دریافت نکردید

بهترین (کاملاً رایگان!) ابزار مدیریت پول برای کمک به شما در پس گرفتن امور مالی خود

چگونه می توانم پرداخت خود را مطالبه کنم و چه زمانی آن را دریافت می کنم؟

جیمز توضیح می دهد: “اگر واجد شرایط پرداخت هستید ، نیازی به هیچ کاری ندارید زیرا HMRC در این ماه با متن یا نامه ای با شما تماس خواهد گرفت.” “با این حال ، اگر اطلاعات بانکی شما در سال گذشته تغییر کرده باشد ، باید از HMRC مطلع شوید تا مطمئن شوید که به درستی پرداخت می شوید. این کار از طریق تلفن ، چت وب یا آنلاین انجام می شود.”

اگر واجد شرایط هستید ، باید مستقیماً به حساب بانکی خود پرداخت کنید تا 23 آوریل. پرداخت غیر مشمول مالیات است و تأثیری در مزایای شما نخواهد داشت.

جیمز همچنین اضافه می کند: “با توجه به تغییرات متعدد اعلام شده در بودجه بهار امسال ، مهم است که به روزترین تغییرات مالیات و مزایا باشید ، در غیر این صورت ممکن است در پرداخت هایی که کاملاً به آنها تعلق می گیرید غافل شوید.”

برای لیست کامل ادعاهای مالیاتی ، اطلاعات جهانی اعتبار و راهنمای سود ، به money.co.uk مراجعه کنید و برای مشاوره در مورد طیف گسترده ای از موضوعات مالی ، از حقوق بازنشستگی گرفته تا امتیازات ، ستون Money Money را ببینید.

از ثور با صرفه گرفته تا جوزای مجلل ، آنچه در فال شما درباره نگرش شما به پول می گوید ، در اینجا است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>