اعتراض آکادمی Pimlico: دانش آموزان با تغییر سیاست یکنواخت کنار می روند

[ad_1]

دانش آموزان یک مدرسه متوسطه در لندن امروز دست به اعتراض گسترده زده و از رفتن به کلاس به دلیل سیاست یکنواخت “نژادپرستانه” که شامل ممنوعیت مدل موهای “افرو” و حجاب های “رنگارنگ” است ، خودداری کردند.

قوانین جدید در آکادمی Pimlico با واکنش دانش آموزان و والدین روبرو شده است. فیلم های اعتراض امروز در رسانه های اجتماعی گچ گرفته شده است که صبح امروز دانش آموزان در هنگام پیاده روی در مدرسه شعار “ما می خواهیم تغییر دهیم” شعار می دهند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این پیاده روی در حیاط مدرسه در وست مینستر انجام شد ، جایی که دانش آموزان خواستار سیاست یکنواخت شدند – که بیان می کند مدل موهایی که “مانع دیدگاه دیگران می شوند” ممنوع خواهد بود – و تغییر در برنامه درسی تاریخ باید تغییر یابد.

دانش آموزان گفته اند كه در حال حاضر ، هیچ شناختی از ماده سیاه زندگی یا ماه تاریخ سیاه در برنامه درسی وجود نداشته است و دانش آموزان در مورد قرار دادن پرچم جك اتحادیه در مدرسه نیز نگرانی هایی ایجاد كرده اند.

“من می خواهم تغییرات نهادی را ببینم”: GLAMOR با دانش آموز دختر الهام بخشی دیدار می کند که * نامه * ویروسی به رئیس مدرسه پسران راجع به “فرهنگ زن ستیزی و تعصب” نوشت

دیروز، روزنامه گاردین گزارش داد که این مدرسه با “استعفای انبوه کارکنان” روبرو است و یک معلم “مهاجرت توده ای” را با 30 عضو در پایان سال تحصیلی پیش بینی کرد.

یکی از معلمان گفت که کارکنان با برخی انتخاب های انجام شده احساس “بی روحی” و “اساساً مخالف” می کنند.

عصر روز سه شنبه ، اتحادیه ملی آموزش و پرورش که نماینده معلمان این مدرسه است ، به دلیل تغییرات اخیر ، در مورد رئیس دانیل اسمیت رای اعتماد گرفت. گزارش های تأیید نشده دانشجویان امروز می گوید که اسمیت استعفا داده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وی افزود: “ما معتقدیم كه این مدرسه ناعادلانه گروههایی از دانش آموزان را هدف قرار داده است. مدرسه باید به جای هدف قرار دادن نژادها ، آیین ها و سایر گروه های حاشیه ای ، از آنها محافظت کند. ما باید خود و زمینه های خود را در مطالعات خود نشان دهیم. ” روزنامه گاردین.

“اخیراً تغییرات زیادی ایجاد شده است. پیش از این ، ممکن است پیملیکو بهترین مدرسه نبود اما ما نمایندگی داشتیم و احساس می کردیم وقتی موضوعات را مطرح می کنیم از ما شنیده می شود اما اکنون این طور نیست. پرچم تبدیل به نمادی از گوش نکردن ما شده است. عجیب است اما احساس می کنیم در حال استعمار هستیم. “

این دانش آموز اضافه کرد که در ماه سپتامبر ، با توجه به اعتراضات زندگی سیاه پوستان که در تابستان برگزار شد ، بسیاری از دانشجویان انتظار داشتند مجامع پس از بازگشت به مدرسه “همبستگی و حمایت از دانش آموزان سیاهپوست” را نشان دهند. وی افزود: “در عوض ، به دانشجویان گفته شد كه به جای بلند كردن صدای دانشجویان سیاه پوست ، باشگاهی را برای بحث در مورد تجربیات خود ایجاد كنند.”

سوما سارا: “دیگر نمی توان فرهنگ تجاوز را نادیده گرفت. خشونت جنسی برای زنان و دختران جوان در همه جا اتفاق می افتد ‘

سال گذشته ، دانش آموزان یک پرچم جک اتحادیه را که در خارج از مدرسه آنها آویزان بود ، سوزاندند و ماه گذشته در پاسخ به تغییرات جدید سیاست یکنواخت ، دادخواست را شروع کردند.

کاربران شبکه های اجتماعی به سرعت از دانش آموزان پشتیبانی می کنند ، در حالی که کودکان Amnestly UK توئیت می کنند: “همبستگی با دانشجویان # آکادمی Pimlico که حق اعتراض خود را پس از ممنوعیت موی مدرسه و” حجاب های رنگارنگ “از مدرسه استفاده می کنند.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آکادمی Pimlico توسط Future Academic اداره می شود که به وی گفت روزنامه گاردین: “آکادمی های آینده در مناطق محروم و محروم مستقر هستند تا شانس زندگی کودکان را افزایش دهند. ما بالاترین آرزوها را نسبت به دانش آموزان خود داریم و متعهد هستیم اطمینان حاصل کنیم که همه آنها بدون توجه به جنسیت ، جنسیت ، نژاد ، سن ، معلولیت یا اعتقاد مذهبی نسبت به دیگران بزرگتر می شوند و احساس احترام و امنیت می کنند. سیاست فعلی لباس و تجهیزات همه عناصر خاص جنسیت را حذف کرده است. “

GLAMOR برای اظهارنظر با آکادمی Pimlico و اتحادیه آموزش ملی تماس گرفته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>