افراد سیاه پوست در جمع دوستان کجا هستند؟

[ad_1]

پس از 17 سال از آخرین قسمت ، مشتاقانه پیش بینی می کرد دوستان اتحاد بالاخره در حال جلب توجه صفحه های ما است. جنیفر آنیستون ، کورتنی کاکس ، لیزا کودرو ، دیوید شویمر ، متیو پری و مت لو بلانک با گرد هم آمدن در یک ویژه نامه بدون نسخه HBO Max رویاهای طرفداران را به واقعیت تبدیل کرده اند تا خاطره ای از پدیده فرهنگی که Friends بود را یادآوری کنند.

9 نکته اصلی که در دیدار مجدد دوستان کاهش یافت – از جمله جنیفر آنیستون و دیوید شویمر نشان داد که آنها تقریباً یک ماده بودند

شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه بازیگران تنها چهره های مشهوری نیستند که در این مراسم ویژه می دیدیم و سپس شاهد بودیم که 18 مهمان مشهور نیز از خط حافظه پایین می روند. ترکیبی از نام ها تا حدودی تعجب آور است ، چه کسی لیدی گاگا را می شناخت و دیوید بکهام طرفدار بودند؟ و اعضای گروه پاپ کره جنوبی نبودند BTS هنگام پخش این برنامه همه در پوشک است؟ در حالی که عجیب ترین مهمان از همه ، فعال پاکستانی برای آموزش زنان و جوانترین برنده جایزه نوبل است ، مالالا یوسف زی حتی هنگام پخش چند فصل اول برنامه متولد نشد. با این وجود ، آنچه که حتی عجیب تر و ناامیدکننده تر است این است که علی رغم انتقادات فراوان در طول سال ها که این نمایش دارای یک مشکل تنوع بود ، فقط سه ستاره مهمان غیر سفید وجود دارد (مندی کالینگ ، BTS و یوسف زایی) و یک سیاه پوست وجود ندارد چهره مشهور یا بازیگر سابق حاضر در ترکیب.

The Friends reunion: تریلر رسمی کاهش یافته است و OMG صحنه های نوستالژیک را بهم می زند

اتحاد اجرایی

این در حالی است که سال گذشته در میان شورش جنبش BLM پس از قتل جورج فلوید ، مارتا کافمن ، یکی از خالقان ، اذعان کرد که نسخه اصلی نمایش سفید شهر نیویورک یک اشتباه بوده است ، و او ابراز تأسف می کند که چرا برای نمایش بیشتر کار نکرده است استعداد متنوع وی در جریان مصاحبه ای در جشنواره تلویزیونی مجازی ATX گفت: “کاش آن زمان می دانستم آنچه را امروز می دانستم ، تصمیمات بسیار متفاوتی می گرفتم. “من به اندازه کافی کار نکردم. اکنون تنها چیزی که می توانم به آن فکر کنم این است که چه کاری می توانم انجام دهم ، چه کاری می توانم متفاوت انجام دهم. چگونه می توانم نمایش خود را به روشی جدید اجرا کنم؟ این چیزی است که من آرزو می کنم وقتی شروع به نمایش می کردم ، می دانستم. ” کلماتی که اکنون بسیار شبیه اتحاد نمایشی و سیلی به طرفداران سیاه پوستان به نظر می رسد.

دکتر Francesca Sobande ، مدرس مطالعات رسانه های دیجیتال ، در دانشگاه کاردیف ، به اشتراک می گذارد: “برای برخی از افراد سیاه پوست و قهوه ای ، عدم مشاهده انعکاس خود در صفحه در فرهنگ پاپ با اهمیت ، ممکن است بر آنها تأثیر منفی بگذارد.” این کمبود نمایندگی به افراد BAME می گوید که این نمایش ها برای آنها ساخته نشده است و از آنها ارزشی برخوردار نیستند و به مخاطبان سفیدپوست می گوید که فقط داستان های آنها مهم است. این می توانست پیدا کردن میهمانان مشهور سیاه پوست را مشکل کند. چرا آنها می خواهند درباره نمایشی اظهار نظر کنند که در چندین فصل از حضور آنها صرفاً با حضور شش بازیگر سیاه پوست در 16 قسمت از 236 سریال ، چشم پوشی کرده است.

اما آن بازیگران مکان خوبی برای شروع بودند. آیا از عایشه تایلر ، گابریل یونیون ، شری چوپان ، فیل لوئیس ، رون گلس و مونیک ادواردز – که همگی در این نمایش بازی کرده اند – خواستگاری شده است؟ آیا آنها به دلیل پروژه های دیگر کاهش یافته اند یا اینکه حقوق و دستمزد منعکس کننده توهین آمیز شکاف بزرگ دستمزد بین سرگرم کنندگان سیاه و سفید است؟ یا شاید آنها فقط نمی خواستند درگیر شوند. ما هرگز نمی دانیم.

با این حال ، علی رغم اینکه در نیویورک مستقر شده است ، یکی از متنوع ترین موارد در جهان است و هنوز به نمایندگی BAME توجه زیادی نمی شود ، درست مثل بسیاری از طنزهای معروف آمریکایی در آن زمان – Sex and The City ، Will & Grace و Seinfeld نیز شکست خوردند انجام شود – به احتمال زیاد هنوز طرفداران بسیاری از دوستان مشهور سیاه وجود دارد که می توان از آنها خواسته شد و عمدتاً از آنها خواسته نشده است.

Sex and The City با یک مشکل تنوع روبرو بود که اعدام کنندگان امیدوار کننده حل این مشکل برای راه اندازی مجدد سیستم هستند. من به عنوان یک زن رنگارنگ امیدوارم که آنها این قول را عملی کنند

“این انتخاب افراد مشهور که در مراسم تجمع حضور دارند نشان دهنده چگونگی تسلط سفید بر بسیاری از افراد مشهور و فرهنگ عامه است و نشان می دهد که هنوز هم نیاز عمده ای به این صنعت وجود دارد تا از کار درخشان سازندگان ، تولید کنندگان ، نویسندگان ، و هنرمندان چنین حمایتی باید شامل ، از بین بردن روشهای استخدام و فرهنگهای سازمانی باشد که شامل طرد افراد سیاه پوست برای سالها باشد ، و نه محدود به آنها. “

در سال 2021 برای خالقان Friends برای ایجاد یک دیدار مشترک که شامل یک صدای سیاه نیست و پخش آن توسط HBO ، بدون شک این یک سیلی برای سیاه پوستان در سراسر جهان خواهد بود. قدرتهایی که باید بهتر بدانند و عملکرد بهتری داشته باشند ، اما متأسفانه به نظر می رسد که همه آنها هنوز هم بخشی از مشکل تنوع صنعت سرگرمی هستند.

گردهمایی دوستان تقریباً اینجاست! این جایی است که شما می توانید آن را در انگلستان تماشا کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>