افراد مشهور در توییتر به جنبش #TimesUpGlobes می پیوندند

[ad_1]

انجمن مطبوعات خارجی هالیوود (HFPA) این آخر هفته با واکنش گسترده ای مواجه شد که مشخص شد این سازمان در میان 87 عضو خود حتی یک روزنامه نگار سیاه پوست را شامل نمی شود.

این خبر درست دو روز قبل از مراسم امسال گلدن گلوب ، پس از مراسم اعلام شد لس آنجلس تایمز تحقیق در مورد اعتبار هیئت مدیره را آغاز کرد و کمبود تکان دهنده تنوع را کشف کرد. در عرض چند ساعت ، جنبش #TimesUpGlobes با حضور چهره های برجسته هالیوود از جمله Ava DuVernay ، Sterling K. Brown ، Kerry Washington و Shonda Rhimes در توییتر آغاز شد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در شب ، استرلینگ کی براون که در این مراسم در کنار وی جایزه ای را اهدا می کرد این ما هستیم سوزان کلیچی واتسون ، بازیگر همگان ، کنکاش کنایه آمیز خود را در سازمان اعلام کرد و گفت: “سیاه بودن در گلدن گلوب عالی است” – لحظه ای که به زودی به یک الگوی رفتاری ویروسی تبدیل شد.

بسیاری دیگر با به اشتراک گذاشتن پوستر مبارزات انتخاباتی #TimesUpGlobes ، که حاوی “انجمن مطبوعات خارجی هالیوود است: از 87 نفر یک عضو نیست” همبستگی خود را نشان دادند در حالی که برخی مانند DuVernay بیانیه ای صادر کردند و خواستار تغییر قابل توجهی شدند.

ممکن است من تو را نابود کنم در Golden Globes من را غافلگیر نمی کند ، اما این ماشه ای برای تمام نژادپرستی و گازگرفتگی قرن 21 است که من همیشه دریافت کرده ام

به اشتراک گذاری دو سنت او در توییتر ، فیلم ساز پشت تحسین منتقدان است وقتی آنها ما را می بینند، گفت: “واضح است ، فشار وارد شده به Globes و شرکای آن از این پس مربوط به اعتبارسنجی یا موارد براق این گروه خاص نیست. واقعیتی که اغلب مورد بحث قرار نمی گیرد این است که جوایز نقشی در واقعیت اقتصادی Black بازی می کنند فیلمسازان ، هنرمندان رنگین پوست و زنان خالق این تجارت. ”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وی ادامه داد: “متأسفانه ، این موارد براق برای کسانی که پروژه های ما را تأمین مالی ، چراغ سبز ، تولید ، توزیع و بازاریابی می کنند مهم است. بنابراین ، همه باید دسترسی و ملاحظه متعادل داشته باشند تا زمینه بازی برای هنرمندان از هر نوع و رنگی برابرتر باشد. و فرهنگها “

به همین ترتیب ، ویولا دیویس دیگران را ترغیب کرد تا در این باره صحبت کنند: اگر به سکوت ادامه دهیم ، نسل جوان هنرمندان دقیقاً همان بار را برای حمل دارند. دیگر بهانه ای نیست. “

در همین حال ، تیفانی هدیش لحظاتی قبل از ارائه جایزه در گلدن گلوب HFPA را صدا زد. وی در اینستاگرام با به اشتراک گذاشتن پوستر تبلیغات انتخاباتی نوشت: “ببینید ، من در شرف حضور در گلدن گلوب هستم. اما از هر 87 نفر هیچ سیاه پوستی وجود ندارد؟ SMH YALL CAN CAN AND BETTER #TIMESUPGLOBES.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

جاد آپاتوو ، فیلمساز ، نیز در میان کسانی بود که همبستگی خود را اعلام کرد و با ارسال توییت نوشت: “خیلی چیزهای دیوانه در موردgoldenglobes و مطبوعات خارجی هالیوود اما این وحشتناک است. #timesupglobes” جنیفر آنیستون ، آناتومی گری ستاره الن پمپئو و جورنی اسمولت نیز پوستر مشترک را به اشتراک گذاشتند.

پیش از این مراسم ، HFPA با صدور بیانیه ای وعده داد که در آینده به عضویت خود تنوع می بخشد. ” بیانیه خوانده شده “ما می فهمیم که ما باید اعضای سیاه پوست و همچنین اعضایی از سایر اقشار کم سابقه را وارد کار کنیم و بلافاصله برای اجرای برنامه عملیاتی برای دستیابی به این اهداف در اسرع وقت تلاش خواهیم کرد.”

صحبت کردن با بسته بندی، سخنگوی گروه افزود: “ما از فرصت دیدار با گروههایی مانند Time’s Up پیرامون این مسئله استقبال می کنیم و بخشی از راه حل هستیم. همانطور که برنامه عملیاتی خود را ایجاد می کنیم ، از فرصت دیدار با اعضای احتمالی سیاه پوستان که علاقه مند هستند استقبال می کنیم در پیوستن به HFPA … ما کاملاً از همه روزنامه نگاران از همه اقوام و فرهنگ مستقر در جنوب کالیفرنیا که برای درخواست رسانه های بین المللی می نویسند ، استقبال می کنیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>