افسانه های متداول پول | Glamour UK

[ad_1]

اینکه چگونه پول خود را مدیریت کنیم یک کار کاملاً شخصی است و هیچ راهی برای انجام کارها وجود ندارد. این به شرایط ، برنامه ها و اولویت های شما بستگی دارد. این می تواند صحبت کردن در مورد پول را دشوار کند ، که به برخی از افسانه های بالقوه مضر پول اجازه می دهد شتاب بیشتری بگیرند و به عنوان حقیقت با آنها رفتار شود – بنابراین ، برای اینکه پول را به راحتی پیمایش کنید و از این رو بیشتر برخوردار شوید ، باید به این اسطوره ها بپردازیم. و آنها را یک بار و برای همیشه سینه.

نگران امور مالی خود در طول ویروس کرونا هستید؟ متخصصان به شما می گویند که چگونه حقوق یک ماه را به سه ماه افزایش دهید

در اینجا چند مورد از رایج ترین ها ، همراه با گزینه هایی برای مراقبت از سلامت مالی خود آورده شده است:

بررسی رتبه بندی اعتباری شما پایین می آید

به نظر می رسد کسی چند وقت پیش این اشتباه را داشته است و به همه دوستان خود گفته است ، زیرا این واقعاً در آگاهی جمعی نفوذ کرده است ، و بسیاری از مردم از ترس آسیب رساندن به آن ترسیده اند که نمره اعتباری خود را بررسی کنند. این کاملاً صدق نمی کند – در واقع ، ایده بسیار خوبی است که نمره اعتبار خود را با هر سه آژانس مرجع اعتباری انگلستان: Equifax ، Experian و Transunion دنبال کنید. بررسی نمره به شما این امکان را می دهد که خطاهایی را که ممکن است روی نمره شما تأثیر بگذارد مانند آدرس نادرست یا شخص مرتبط با آن به چالش بکشید و اکثر برنامه های نمره اعتبار به شما می گویند برای بهبود سوابق خود از پرداخت بدهی تا ثبت نام در انتخابات

آنچه در نمره شما تأثیر می گذارد درخواست اعتبار جدید است ، حتی اگر پذیرفته شوید – بنابراین اگر می خواهید برای رهن یا وام اقدام کنید ، قبل از این تا زمانی که ممکن است در مورد سایر برنامه های اعتباری سرپوش بگذارید. برای دسترسی به امتیاز Equifax خود ، می توانید از Clearscore ، برنامه رایگان Experian یا باشگاه اعتباری Moneysavingexpert.com برای دسترسی به امتیاز Experian خود استفاده کنید (مورد آخر به شما اطلاعات بیشتری می دهد) ، یا Credit Credit برای دسترسی به امتیاز Transunion خود – و ایده خوبی است برای نگه داشتن برگه ها در هر سه.

چیزی که در اعتبار شما تأثیر نگذارد اما هنگام درخواست رهن ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند ، ارسال و دریافت نقل و انتقالات پول با ارجاعات احمقانه یا بی ادبانه است. وقتی تقاضای رهن می کنید ، غالباً 3 تا 12 ماه اظهارنامه بانکی از شما خواسته می شود و نقل و انتقالات مکرر 20 پوندی برای “مشاعره” ممکن است به نفع شما نباشد. کمی احمقانه است ، اما برای اینکه بیشترین فرصت را به خود بدهید ، بهتر است به منابع واقعی پایبند باشید.

تا قبل از سن لازم نیست پس انداز مستمری خود را شروع کنید

وقتی بیست و سی ساله هستید ، چطور می خواهید از پس هزینه های بازنشستگی برآیید یکی از آخرین مواردی است که ذهن شما را درگیر خود می کند. شما احتمالاً هنوز در حال صعود از نردبان شغلی هستید و اهداف مالی فشرده تری دارید. اما مراقب بودن هر چه زودتر از حقوق بازنشستگی می تواند واقعاً به شما کمک کند تا بعداً پاداش های هنگفتی بدست آورید ، زیرا حقوق بازنشستگی شما اساساً یک سرمایه گذاری است – و احتمالاً بزرگترین بازنشستگی شما ، به غیر از دارایی. بزرگترین نکته من در اینجا ، اگر در استخدام شخص دیگری هستید ، این است که از بخش منابع انسانی خود بخواهید ، ارائه دهنده بازنشستگی شرکت خود را به دفتر (یا در مورد بزرگنمایی) دعوت کنید تا در مورد نحوه سرمایه گذاری خود با شما صحبت کند ، مطمئن شوید که شما به طور خودکار ثبت نام کرده اید و می دانید که هر دو شما و شرکتتان هر ماه چه مبلغی کمک می کنید.

برخی از شرکت ها طرح تطبیق بازنشستگی دارند ، در حالی که برخی دیگر مزایای دیگری را نیز ارائه می دهند و شما باید بتوانید با استفاده از این اطلاعات دریابید که چگونه می توانید تأثیر مستمری خود را با کمترین هزینه مالی برای خود به حداکثر برسانید. اگر در بودجه خود فضای کافی دارید ، ممکن است در نظر داشته باشید که کمک هزینه های بازنشستگی خود را با یک یا دو درصد افزایش دهید ، که بدون هزینه زیاد در کوتاه مدت ، تفاوت قابل توجهی در گلدان نهایی شما ایجاد می کند.

اگر احساس می کنید کنترل پول خود را در دست ندارید ، چگونه می توان پول خود را برای رفاه اقتصادی بهتر نگه داشت

مشاوران سرمایه گذاری و مالی فقط برای افراد ثروتمند است

عوام فریبی سرمایه گذاری و مشاوره مالی از طریق fintech و برنامه ها یکی از بزرگترین تغییرات در صنعت مالی طی چند سال اخیر بوده است. قبلاً این بود که شرکت های سرمایه گذاری و مشاوران مالی به دلیل الگویی که برای سودآوری آنها استفاده می شد ، علاقه ای به شما نداشتند مگر اینکه مبلغ زیادی برای سرمایه گذاری داشته باشید ، اما اکنون شرایط متفاوت است. شما می توانید از طریق برنامه هایی مانند Wealthify ، Tickr و Clim8 در صندوق های سرمایه گذاری سرمایه گذاری کنید بدون اینکه بدانید در هر زمان مشخص چه سهام و سهام جداگانه ای را بخرید و بفروشید.

همچنین می توانید از طریق تعدادی از طرح های مبتنی بر اشتغال به مربیگری مالی دسترسی پیدا کنید و برنامه جدید مربیگری و سرمایه گذاری مالی Claro نیز در این هفته راه اندازی می شود. برنامه بانکی Ikigai به شما امکان می دهد هم یک حساب جاری و هم یک حساب سرمایه گذاری در کنار خود داشته باشید – اکنون گزینه ها بی پایان هستند و ارزش این را دارد که جلوی امور مالی خود بنشینید ، به اهداف خود نگاه کنید و تحقیق کنید که کدام یک از این خدمات جدید ممکن است برای شما مفید باشد. .

به عنوان مثال اگر درآمد قابل توجهی دارید ، از یک پیروزی یا یک ارث ، هنوز هم می تواند ایده خوبی باشد که با یک مشاور مالی سنتی در مورد بهترین راه سرمایه گذاری و رشد آن پول صحبت کنید – اما برای ایجاد آرام آرام ثروت از طریق خود حقوق بدست آمده ، گزینه های بسیار مختلفی وجود دارد.

سپرده وام مسکن همیشه 10٪ است

این درصدی است که به نظر می رسد همه ما برای گرفتن وام در آن قاطعانه در ذهن خود حک کرده ایم و هنوز هم یک قانون کاملاً خوب است. واریز 10٪ به شما امکان دسترسی به گزینه های مختلف با نرخ مناسب را می دهد – اما این تنها راه دریافت وام نیست. برای کسانی که این مبلغ را دلهره آور می دانند – به هر حال ، در بیشتر مناطق انگلستان ده ها هزار پوند است – مجموعه کامل گزینه های مختلفی برای قرار گرفتن در نردبان مسکن وجود دارد ، از 95 درصد وام های دولتی تا مالکیت مشترک و کمک به خرید.

برای کسانی که ممکن است هدیه مالی یا ارثی دریافت کرده باشند ، یا توانسته اند بیش از آن 10٪ طلایی پس انداز کنند ، ودیعه 15 یا 20٪ حتی نرخ های بهتری را باز می کند و ارزش بیشتری را در خانه به شما می دهد ، به معنای امنیت بیشتر. اگر مطمئن نیستید ، گفتگو با یک مشاور مالی یا مربی در مورد آن چیز مهمی است.

همه اعتبار بد است

اعتبار و بدهی اغلب در روابط ما با پول جای عجیبی را اشغال می کند ، زیرا به ما یاد داده شده است که از آنها بترسیم اما اغلب هنوز هم در نهایت از آنها استفاده می کنیم. این می تواند منجر به شرم و پنهان کاری شود ، که می تواند ما را با مشکلات بیشتری مواجه کند. اما حقیقت این است که استفاده از اعتبار به طور ایمن و م inثر به منظور گسترش هزینه اقلام گران قیمت و ایجاد امتیاز اعتبار کاملاً ممکن است. مهمترین چیز این است که بیش از حد متعهد نشوید ، و بیش از حد پیچیده نشوید. سعی کنید به یک یا دو حساب اعتباری پایبند باشید و مطمئن شوید که به موقع پرداخت می کنید و پیگیری می کنید.

درگیر امور مالی خود باشید و اطمینان حاصل کنید که می دانید چه چیزی درست است و چه افسانه ای برای یک رابطه سالم با پول بسیار مهم است. آیا اعتقاداتی در مورد پول دارید که نیاز به بررسی مجدد آن داشته باشید؟

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ با ما در تماس باشید [email protected] برای ارائه دفترچه یادداشت پول خود و دسترسی به نکات متخصص ، متناسب با امور مالی ما! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>