اقامت در هتل سیسیل چگونه است؟ مهمانان سابق نظرات را به اشتراک می گذارند

[ad_1]

اگر پیش از پخش مستند هتل سیسیل در نتفلیکس ، نام هتل سیسیل را نشنیده بودید ، احتمالاً اکنون آن را داشته اید.

صحنه جنایت: ناپدید شدن در هتل سیسیل نمودارها ، با جزئیات دلخراش ، تاسیس وحشتناکی که در آن Elisa Lam 21 ساله گم شد و متعاقباً در سال 2013 مرده یافت.

اکنون ، مهمانان پیشین هتل ، که در سال 2011 به ‘Stay on Main’ تغییر نام یافت ، نشان دادند که اقامت در یکی از 700 اتاق آن واقعاً چگونه است.

* واقعاً * در هتل سیسیل چه اتفاقی افتاده است؟ این نمایش Netflix است که همه مجذوب آن شده اند ، بنابراین آنچه که پایین آمده است …

اشلی ، که در بررسی Google خود یک ستاره به هتل داد و آن را “کثیف” خواند ، گفت این مکانی است که او و همسرش “هرگز فراموش نمی کنند”.

اشلی با اشاره به گذشته بدنام هتل که از زمان افتتاحیه سال 1927 حداقل 16 نفر در آنجا جان خود را از دست داده اند ، نوشت: “ما در مورد حمامهای مشترک / دوش ها ، یا در مورد تاریخچه مکان مطلع نشده ایم.”

میهمان دیگر ، ریگی ، که هفت سال پیش در هتل اقامت داشت ، گفت که فقط یک ستاره به هتل می دهد زیرا در بررسی های Google نمی توانید به آن صفر دهید.

“این کثیف ترین هتلی است که تاکنون بوده ام. بعد از ورود به اتاقم ، برای دریافت بازپرداخت به میز جلو برگشتم و آنها پول مرا پس ندادند. » “آنها ادعا می كنند كه اتاقهای تازه مرمت شده ای دارند اما اتاقی كه به من داده بودند دارای صفحه پنجره ای با سوراخ های زیاد بود ، وان تمام نشده بود و كل اتاق كثیف و بسیار خسته بود.”


در Google ، Ceceil Hotel / Stay on Main از بیش از 1000 رتبه بندی به طور متوسط ​​3.1 ستاره دارد – 33٪ اینها بررسی پنج ستاره است در حالی که 28٪ بررسی یک ستاره است.

كل ، یكی از منتقدان پنج ستاره گفت: «من و دوستم برای مسافرت به خانه خود نیاز به یك محل سریع داشتیم. اقامت در ماین برای همه چیز مهم بود و تاریخچه زیادی دارد. اتاق ها وحشتناک بودند ، من آن را می دهم ، اما قطعاً یک داستان عالی برای تجربه من در آنجا ساخته ام. “

سایر کاربران اظهار داشتند که از شیرهای آب سیاه آب می آید و در شب نیز صداهای ترسناک ‘زیادی’ وجود دارد.

اینگونه است که ‘داستان ترسناک آمریکایی: هتل’ به مستند هتل سیسیل در نتفلیکس متصل می شود

اگر خودتان مایل به اقامت در هتل بودید ، در حال حاضر اقامت در ماین برای تعمیرات بسته است ، اما پس از این احتمالاً دوباره باز خواهد شد. هتل در سال 2014 به قیمت 30 میلیون دلار (21.2 میلیون پوند) توسط هتلدار ریچارد بورن خریداری شد و برای شروع بازسازی در سال 2017 تعطیل شد.

در آن زمان ، برنامه ریزی ها برای توسعه کامل فضای داخلی و اضافه کردن سالن بدن سازی ، سالن استراحت و استخر پشت بام بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>