الان جینای نوجوان از 13 سی و یکم به بعد چه شکلی است؟

[ad_1]

اگر ژانر سینمایی وجود داشته باشد که امسال بیش از هر زمان دیگری از آن قدردانی کنیم ، این تلنگر جوجه است. در زمان عدم اطمینان ، گاهی اوقات تنها چیزی که نیاز دارید تهیه برخی شراب ، میان وعده و یک بازی دوباره است دختران متوسط.

دختران متوسط گذشته از این ، یکی از نمادین ترین نگاه های جوجه ها در تمام دوران باید باشد 13 ادامه 30. برای کسانی که آن را ندیده اند (هان؟) ، در این فیلم محبوب 2004 جنیفر گارنر و مارک روفالو بازی می شود و گارنر را به عنوان نسخه بزرگ شده جنا رینک ، دختری 13 ساله می بیند “30 ، معاشقه و پر رونق” با کمک برخی از گرد و غبار جادویی به واقعیت پیوست.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بهترین تلنگرهای جوجه برای تماشای خونتان

چه کسی هرگز آرزو نکرد که بزرگتر شود؟ ما با شما هستیم با این حال ، همانطور که جنا اثبات می کند ، دشوارتر از آن است که برای بزرگسالان در زندگی شما به نظر می رسد.

این فیلم که از آن زمان به عنوان یکی از محبوب ترین طرفداران و الهام گرفتن از موزیک ویدیوی “Thank U، Next” ساخته آریانا گرانده تبدیل شده است ، کاملاً نمادین بود و تا به امروز در قلب ما جایگاهی دارد.

در حالی که ممکن است انگار دیروز از ما تقلید می شود که روال رقص هیجان انگیز ، در واقع این بوده است 17 سال تمام از آنجایی که این فیلم به سینماها آمد و در حالی که گارنر و روفالو هنوز بر هالیوود تسلط دارند ، یک بازیگر وجود دارد که با حضور دوباره ما را شوکه کرده است.

کریستا بی. آلن در نقش جنا رینک 13 ساله بازی کرد (چه کسی می تواند این پرم را فراموش کند؟) – و او اکنون 30 سال سن دارد.

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

کریستا پس از انتشار ویدیویی از زندگی خود در TikTok ، با تمرکز بر روی س theالی که باید مرتباً بشنود ، در TikTok ویروسی شد: “آیا تو دختر 13 ساله ای نبودی که 30 ساله بودی؟” در این ویدئو ، کریستا نشان می دهد که بله ، به او گفته اند دختر ، از طرفدارانش می پرسد: “هنوز احساس پیری می کنید؟”. بله کریستا ، ما این کار را می کنیم.

طرفداران در شوک مانده بودند ، به ویژه از شباهت عجیب او با جنیفر گاردن. یکی از طرفداران نوشت: “هرگز انتظار نداشتید که او دقیقاً مانند جن بزرگ شود.”

هک های باورنکردنی آرایش جنرال Z که در TikTok منفجر می شوند (از جمله لب های کاملاً نبوغ * با ظاهر کامل و هک های کانتور بینی)

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

دیگران در مورد اینکه TikTok چند سال احساس آنها را ایجاد کرده بود شوخی کردند و نوشتند: “اول از همه ، چطور جرات می کنید به ما یادآوری کنید [are] تقریباً در 30 سالگی ماست. “

بینندگان دیگر برنامه هایی برای بازسازی داشتند. “تصور کنید اگر آنها آن را بازسازی کردند اما بعد از تعویض شما همانطور که 30 ساله گفتید خودتان بازی می کنید.” یکی از طرفداران از کریستا پرسید که آیا احساس “لختی و شکوفایی” می کند – که یکی از عناوین معروف فیلم است – و او پاسخ داد که او بیشتر “لاس دار و زنده مانده” است. همان هنر ، همان

از آنجا که ستاره اش در 13 Go on 30 تبدیل شد ، او در Ghosts of Girlfriends Past (2009) ، A Merry Little Christmas ، Medium ، Cory in the House ، The Suite Life on Deck ، Grey’s Anatomy ، ER ، CSI: Crime Scene Investigation ، Wizards of Waverly Place و Cold Case.

بنابراین معلوم شد که ما کل مدت اسم Khloé Kardashian را اشتباه خوانده ایم

آلن به عنوان شخصیت اصلی در سریال کمدی صبح شنبه CBS کیک در سال 2006 بازی کرد و در سالهای 2011-2014 در سریال انتقام ABC در نقش شارلوت گریسون همبازی بود. در سال 2015 ، او نقش مکرر رابین را در سریال کودک بابا ABC Family داشت. امروز ، او TikTok را به هیجان می آورد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>