السا لام: آنچه واقعاً در هتل سیسیل اتفاق افتاد

[ad_1]

چیزی شبیه یک مستند وحشتناک جنایت واقعی زندگی در Netflix وجود ندارد که ذهن ما را جدی بگیرد. اگر از طرفداران غول جریان بودید آیا F *** با گربه در سال 2019 ، نمایش جدید ، The Vanishing در هتل سیسیل، شاید ارزش تماشای آن را داشته باشد ، فاش کردن یک ویدیوی ویروسی ، توطئه گران آنلاین و یک رمز و راز که مردم سراسر جهان با آن وسواس دارند.

در اینجا آنچه راجع به رمز و راز دلهره آور الیسا لام می دانیم وجود دارد.

الیسا لام کی بود؟

الیسا لام یک دانشجوی 21 ساله کانادایی بود که در سال 2013 در هنگام سفر به ایالات متحده در هتل سیسیل در مرکز شهر لس آنجلس ناپدید شد.

در جریان تحقیقات در مورد ناپدید شدن وی ، فیلمی از آخرین باری که لام از داخل بالابر هتل مشاهده کرد منتشر شد. در این ویدئو که ویروسی شد ، درهای بالابر بسته نمی شوند و به نظر می رسد که او در حال صحبت با شخصی غیبی است. بی بی سی گزارش می دهد ، “حرکات او عجیب بود. او از آسانسور پرید و بیرون رفت. سپس ، او ناپدید شد. “

بدن لام بعداً 19 روز پس از اولین خبر گم شدن وی ، در یک مخزن آب در سقف هتل کشف شد.

مستند The Vanishing در هتل سیسیل نتفلیکس درباره چیست؟

ناپدید شدن لامای الیسا باعث ایجاد علاقه زیادی به سمت گربه های آنلاین و نظریه پردازان توطئه شد. برخی معتقد بودند که فیلم لیفت شواهدی از چیزی فوق طبیعی را نشان می دهد ، در حالی که دیگران معتقد بودند که قتل او ارتباطی با آزمایش سل داشته است ، در واقع وی یک سلاح بیولوژیکی است.

علاقه به پرونده الیزا لام ، جو برلینگر ، فیلمساز آمریکایی را بر آن داشت تا بخواهد آن را به یک مستند جنایی واقعی در نتفلیکس تبدیل کند.


برلینگر به گفت: “این داستان قبلاً گفته شده است ، اما من فکر می کنم که در گذشته بسیار غیرمسئولانه انجام شده است.” رادیو 1 Newsbeat.

“برای یک بیننده متوسط ​​، این داستان جذاب دیگری است که شما تماشا می کنید و سپس به داستان بعدی می روید.

“اما برای کسانی که این اتفاق افتاده است ، بدترین لحظه در زندگی آنها است. این یک فاجعه واقعی برای آن شخص و خانواده است.”

این بهترین مستندهای جنایی واقعی در Netflix هستند (از جمله The Night Stalker که کابوس هایی به ما می زند)

نظریه های ناپدید شدن الیزا لام

هرکسی که فیلم ترسناک ژاپنی را دیده باشد آب تیره ممکن است یک توطئه وهم آور را به یاد بیاورد.

که در آب تیره، یک مادر و دختر به یک آپارتمان جدید نقل مکان می کنند که آب تیره و تاریک از شیرهای آب بیرون می آید. آب عجیب و غریب و آسانسور شبح وار باعث سرانجام کشف یک جسد مرده در منبع آب آپارتمان می شود – برای پرونده الیزا لام آشنا است؟ به طرز عجیبی این فیلم یک سال قبل از مفقود شدن جسد لام اکران شد.

گفته می شود قبل از پیدا شدن جسد وی ، مهمانان هتل از فشار کم آب و مزه عجیب و تغییر رنگ آب شکایت کرده اند. نظریه پردازان بر این باورند که کسی به عمد نقشه فیلم را بازی می کرد. هنوز آزاد شده؟

اوضاع عجیب و غریب می شود.

پس از مرگ لام ، شیوع سل در LA ، به ویژه در میان جامعه بی خانمانان در Skid Row ، درست در کنار هتل Cecil وجود داشت.

عجیب است ، آزمایش تشخیص سل به معنای واقعی کلمه نام اوست ، اما به عقب: LAM-ELISA ، مخفف Lipoarabinomannan (LAM) Enzyme-Linked Enzyme-Immunosorbent Assay (ELISA).

نظریه پردازان توطئه معتقدند که لام در واقع سلاحی بیولوژیکی بود که دانشمندان از آن استفاده می کردند و آنها کشف کردند لام دانشجوی دانشگاه بریتیش کلمبیا است که دارای یک مرکز تحقیقاتی معتبر سل است. آنها حدس می زنند که لام به دلیل اینکه چیزی را کشف کرده یا قصد نمایش داشت ، درگذشت. اگرچه ، گزارش های کالبد شکافی نشان می دهد که وی سل ندارد.

که در The Vanishing در هتل سیسیل، برلینگر فاش کرد ، “مطمئناً ما باید در مورد داستان های ارواح صحبت کنیم و آنها را متناسب کنیم. اینگونه نیست که بتوانید از آن اجتناب کنید ، زیرا این قسمت بزرگی از داستان است. “

چندین نظریه مربوط به مرگ لام در این مجموعه وجود دارد. برلینگر گفت رادیو 1 Newsbeat که گاهی اوقات ، وب کم ها می توانند “کارهای شگفت انگیزی” انجام دهند ، اما در مورد الیسا ، “اقدامات آنها کمی گمراه بود”.

خانواده الیسا غیر از بایگانی فیلم های جدید در این مستند حضور ندارند ، اما آنها می دانستند که جو داستان را بازگو می کند. او می گوید: “من فکر می کنم آنها فقط می خواستند حرکت کنند.”

“اگر به سایر روایت های داستان نگاه کنید ، می بینید که او قربانی حضور وحشتناک و شیطانی شده است که کنترل او را به دست گرفته است.

“من فکر می کنم این نوع روایت ها به طرز باورنکردنی بی احترامی است و احتمالاً چرا خانواده نمی خواست با نمایش دیگری روبرو شود که می خواست شرایط فاجعه را اغراق کند.”

مجموعه نتفلیکس شامل مصاحبه با پلیس LA ، پزشک قانونی و امی پرایس ، مدیر هتل سیسیل در آن زمان است.

تاریخچه هتل سیسیل

هتل سیسیل ، در زمان ناپدید شدن الیسا ، یک هتل معمولی نبود. واقع در مرکز شهر LA ، که دارای مشکل بی خانمانی است ، برخی از طبقات هتل ارزان قیمت برای مهمانان بود اما بعضی از آنها توسط افراد محلی در خوابگاه های کوتاه مدت یا بلند مدت استفاده می شد.

این هتل سابقه خودکشی ، مصرف بیش از حد و مکانی که چندین قاتل زنجیره ای معروف در آن اقامت داشته اند ، دارد. این ظاهراً الهام بخش آن بود داستان ترسناک آمریکایی: هتل، که لیدی گاگا را به عنوان خون آشامی زندگی می کرد که در یک پنت هاوس زندگی می کند.

هر آنچه در مورد بازیگران Line of Duty (از جمله Instagrams) آنها باید بدانید

مدیر پیشین هتل امی گفت: “تاریکی زیادی وجود دارد که مردم دوست دارند دوباره از آن دیدن کنند ، مانند ریچارد رامیرز ، جک آنتروگر و البته الیسا لام ، اما منظور من این است که کار در آنجا وحشتناک نبود.” “ما یک تیم عالی داشتیم ، در حال کار و تجارت بودیم و من از آن لذت بردم.”

صحنه جنایت: ناپدید شدن در هتل سیسیل در Netflix است.

برای خلاصه هفتگی از جدیدترین اخبار سرگرمی ، در خبرنامه Celeb and Culture Scoop glamourmagazine.co.uk/newsletters ثبت نام کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>