الماس های آزمایشگاهی چگونه صنعت جواهرات را مختل می کنند

[ad_1]

آیا تاکنون به الماس فکر کرده اید؟ منظور ماست واقعاً در مورد آنها فکر کرد خواه این حلقه نامزدی شما باشد (یا یکی از آنهایی که امیدوارید یک روز آن را بپوشید) ، یک جفت گوشواره که برای تولد 21 سالگی هدیه گرفته اید یا یک هدیه عالی فوق العاده سخاوتمندانه و کاملاً شایسته برای گذراندن یک دوره سخت خاص ، احتمال اینکه شما آنها را به عنوان اوج دنیای جواهرات مشاهده کنید. مطمئناً ، مرواریدها ، سنگهای رنگی و حکاکی همه از روشهای عالی برای برجسته سازی یک قطعه هستند ، اما موارد بسیار کمی وجود دارد که بتواند با دنیای الماس رقابت کند. درست؟

اما آیا آنها را روی یک پایه بسیار بلند قرار داده ایم؟ همانطور که از مراحل مربوط به بازیابی الماس قبل از آنکه در دستان شما قرار بگیرد – یا به طور خاص تر ، روی انگشت شما – آگاه تر شویم ، سنگ نماد با مشکل بیشتری مواجه می شود.

به گفته کارشناسان ، این 9 محبوب ترین روند حلقه نامزدی در سال 2021 خواهد بود

الماس های سنتی و طبیعی – که بدون شک اکثر الماس هایی که تاکنون دیده اید – بیش از 3 میلیارد سال پیش در عمق پوسته زمین و در شرایط گرما و فشار شدید تشکیل شده اند. اکثر الماسهای طبیعی در آفریقا یافت می شوند و فرآیند استخراج آنها اغلب به زایمان شدید احتیاج دارد. با وجود این ، میلیون ها معدن کار الماس آفریقایی کمتر از یک دلار در روز درآمد دارند.

خوشبختانه ، همانطور که معمولاً در این دنیای پیشرفتهای باورنکردنی فناوری وجود دارد ، گزینه دیگری وجود دارد و صنعت الماس در آزمایشگاه (که اغلب به آن “فرهنگ” نیز گفته می شود) در حال حاضر در حال رونق است.

11 مارک اخلاقی مد که احتمالاً هرگز نام آنها را نشنیده اید (اما ما تضمین می کنیم * دوست خواهید داشت)

یک مفهوم نسبتاً قابل توضیح ، الماسهایی که در آزمایشگاه رشد می کنند الماسهای بسیار واقعی هستند که توسط انسان در یک محیط کنترل شده تولید شده اند. آنها از نظر جسمی و زیبایی از نظر الماسهایی که به طور طبیعی استخراج می شوند یکسان هستند. آنها به زایمان کمرشکن احتیاج ندارند و به همان میزان هم نیاز ندارند (3 میلیارد سال یک سال خواهد بود) طولانی تخمین زمان تحویل). آنها همچنین بسیار مقرون به صرفه تر هستند.

باورهای غلط زیادی در مورد دنیای الماس های پرورشی وجود دارد ، بنابراین ما با لورا چاوز ، بنیانگذار برچسب جواهرات Lark & ​​Berry مستقر در لندن همراه شدیم.


لورا در سال 2018 به دلیل تمایل به اخلال در صنعت با سبک منحصر به فرد و رویکرد فردی خود در تهیه یک پیشنهاد جواهرات لوکس مقرون به صرفه ، نام تجاری خود را راه اندازی کرد ، فقط در مدت سه سال موفقیت باور نکردنی داشته است.

با توجه به اینکه همه از جوردان دون و هلیما آدن گرفته تا خانم هلن میرن قطعات خود را به Met Gala ، جوایز مد انگلیس و حتی اسکار پوشیده اند ، بدون شک Lark & ​​Berry به عنوان برچسب نفیس ترین بیانیه سازی تبدیل می شود ، جواهرات اخلاقی با بودجه واقعی تر.


فروشگاه Lark & ​​Berry در Marylebone

س به قول خودتان ، الماس های تولید شده در آزمایشگاه / با فرهنگ (توجه داشته باشید: آیا شما ترجیح می دهید اصطلاح داشته باشید؟) در مقایسه با الماس های استخراج شده طبیعی چگونه ایجاد می شوند؟

“دانشمندان از گرما و فشار برای تولید الماس های پرورشی در آزمایشگاه ها استفاده می کنند تا دقیقاً روش تشکیل الماس در زیر زمین را تکرار کنند. پس از رشد الماس ، فرایند الماس های تراش نخورده به جواهرات شما یکسان است – باید برش داده شوند و صیقل داده شده به آنها شکلی داده است که همه ما در جواهرات الماس تشخیص می دهیم. “


“ما اصطلاح” الماس فرهیخته “را دوست داریم ، زیرا سنگهای زیبایی که رشد داده می شوند را ارائه می دهیم ، دقیقاً مانند مرواریدهای پرورشی که برای استفاده در جواهرات ظریف رشد می کنند.” آزمایشگاه رشد کرده “، اگرچه از نظر فنی درست است ، اما بسیار عقیم به نظر می رسد. دوست دارم بگویم که من آب گازدار می نوشم ، نه آبی که با گاز دی اکسید کربن تزریق شده باشد ، درست مثل اینکه دوست دارم بگویم ما فقط از الماس های پرورشی استفاده می کنیم! “

س با ما در مورد مزایای اخلاقی و پایدار الماس های فرهنگی صحبت کنید.

“تصور کنید که می توانید بدون حفر چاله های عظیم ، بدون جابجایی زمین ، بدون جابجایی حیات وحش از زیستگاه های خود و آلودگی آب ، زمین یا هوا ، از الماسهایی صد در صد واقعی تهیه کنید. تصور کنید که الماس بدون قرار دادن یک نفر ، یا به ویژه یک کودک ، تهیه شده است. زندگی ، در معرض خطر است. خوب ، این دیگر مسئله تخیل نیست. فناوری در اینجا است ، و برای همیشه تغییر طرز فکر ما درباره الماس ما است. هرچه زودتر همه ما این تغییر را بپذیریم و از آن حمایت کنیم ، وضعیت بهتری در کره زمین و مردم آن خواهند بود! “

“اکنون می توان با استفاده از 100٪ انرژی تجدیدپذیر ، الماس را پرورش داد. با گذشت هر ماه ، بیشتر آزمایشگاه های برتر جهان در رشد سنگ های خود از کربن خنثی می شوند. این سطح از پایداری برای رفاه این سیاره در مقایسه با شما فوق العاده برتر است. این گزینه را در نظر بگیرید – مجبور به کشف سرزمین های جدید با تجهیزات آلاینده ، حفر چاله هایی که آسیب دائمی می رساند و افراد را در معرض خطرات فرآیند استخراج فقط برای یک الماس قرار می دهد ، که اکنون می توانیم خود را منهای تمام این آسیب ها ایجاد کنیم. “

س چه چیزی شما را به سمت کار در این زمینه از جواهرات لوکس به طور خاص جذب کرد؟

“در سال 2016 ، در حالی که MBA را در لندن دنبال می کردم ، در مدرسه جواهرات لندن در Hatton Garden اتفاق افتادم. من یک دوره عمومی تاریخ جواهرات را فقط برای سرگرمی و عشق به جواهرات گذراندم. در آنجا بود که برای اولین بار از وجود الماس های فرهنگی مطلع شدم. من را محو کردند. چگونه بود که ما ، به عنوان انسان ، اکنون می توانستیم الماس با کیفیت بهتر و بدون درگیری تضمینی ایجاد کنیم – الماس هایی که حتی گوهر شناسان نمی توانستند آنها را از هم تشخیص دهند ، اما هنوز هم برای آنها استخراج می کنیم؟ منطقی نبود که من ”


Emerald Stone and Diamond Rings ، 2،750 پوند ، امروز در larkandberry.com راه اندازی می شود

“من همیشه ایده جواهرات الماس را دوست داشتم ، اما به دلیل سابقه سایه ای که داشتم هرگز چیزی با الماس نخریده بودم. این موضوع من را آزار می داد و نمی دانستم الماس از کجا می آید و به چه کسی آسیب می رساند. و از بالا از این همه ، جواهرات لوکس الماس استخراج شده بسیار گران بود. “

“بنابراین ، این ایده در ذهن من شکوفا شد: کسی نیاز به ایجاد یک مارک طراح دارد که طیف وسیعی از جواهرات آن را به راهی مناسب برای این کره خاکی تبدیل کرده است – مارکی که دسترسی بیشتر مردم به قطعات با کیفیت بالا و همیشگی را فراهم می کند.”

س بیشترین لحظه “خرج کردن من” شما از زمان راه اندازی در سال 2018 بوده است؟

“انتخاب یک مورد بسیار دشوار است! من می گویم همه اینها برای مقام اول گره خورده است:”

“ما اولین مارک کاملا منحصر به فرد الماس هستیم که در Met Gala توسط رجینا کینگ و لانا کاندور استفاده می شود ، ما همچنین در مراسم اسکار بر روی فرش قرمز توسط مشاهیر مختلف و به ویژه در اجرای افتتاحیه توسط بیلی پورتر استفاده کردیم. ما همچنین در AMFAR و BFA توسط مدل ها و افراد مشهور استفاده شده ایم. ما در هر رویداد مهم دیگر در فرش قرمز شرکت کرده ایم و به عنوان یکی از “مارک های بزرگ بریتانیا در سال 2020” شناخته شده ایم. “


“اما با وجود این دستاوردها ، لحظه مورد علاقه من ممکن است لحظه ای باشد که درست قبل از همه گیری اتفاق افتاده است. ما یک خانواده 3 نفره داشتیم که به مکان اصلی گل سرسبد لندن آمدند – دختر ، مادر و مادربزرگ ، و همه آنها می خواستند با هم سوراخ کنند. دیدن وسعت سه نفر به قدری الهام بخش بود که بسیاری از نسل ها از به اشتراک گذاشتن تجربه ای که لارک و بری می توانست برای آنها ایجاد کند بسیار هیجان زده بودند. ما نه تنها جواهرات زیبایی را به آنها ارائه می دادیم بلکه خاطره ای خانوادگی نیز ایجاد می کردیم. لحظه ای خرج کن ، نمی دانم چیست! “

س بزرگترین تصور غلط در مورد سنگهای فرهنگی که در میان مشتریان پیدا می کنید چیست و آیا با افزایش درک در مورد آنها و افزایش شایستگی های آنها ، افزایش علاقه می بینید؟

“اکثر مردم به محض فهمیدن همه مزایا ، از الماس های پرورشی بسیار حمایت می کنند – به خصوص وقتی می بینند که در نهایت ، فرهنگ فقط الماس است ، همان استخراج. ما مشتریانی داشته ایم که به تازگی از الماس های فرهنگی مطلع شده اند از طریق ایمیل به ما ایمیل می کنند به ما بگویید که چقدر آنها شرکتی مثل شرکت ما خوشحال هستند. ما اخیراً شاهد افزایش 1000 درصدی فروش حلقه نامزدی هستیم. من فکر می کنم این نشانه خوبی است که مشتریان متوجه می شوند یک الماس بهتر می خواهند که برای آنها هزینه نداشته باشد یا زمین بیشتر ”


“همانطور که گفته شد ، مقاومت از جانب افرادی مانند من و شما نیست ، بیشتر مقاومتی که ما با آن روبرو شده ایم (خوشبختانه ، به یک معنا) در واقع از صنعت الماس استخراج شده است. همانطور که می توانید تصور کنید ، آنها می خواهند به فروش محصولات خود ادامه دهند. آنها سعی کرده اند الماسهای پرورشی را تا آنجا که ممکن است چاپلوسانه جلوه دهند ، اما واقعیت این است که الماسهای پرورشی مزایای انکارناپذیری زیادی نسبت به استخراج دارند. حتی مشهورترین شرکت استخراج معادن هم اکنون تولید الماسهای خود را آغاز کرده است. و آنها را به مشتریان نیز بفروشید! من فکر می کنم آنها متوجه شده اند که فرهنگ آینده است و نمی خواهند منسوخ شوند – این دقیقاً مانند اتفاقی است که می افتد وقتی یک فناوری جدید هر صنعتی را مختل می کند.

س سنگهای فرهنگی از قیمت مناسب تری برای جواهرات لوکس برخوردار هستند ، اما بسیاری بر این باورند که ارزش فروش آنها بسیار بیشتر از الماس طبیعی است – آیا این صحت دارد؟

وی افزود: ارزش پولی برای هر دو الماس استخراج شده یا كشتی در گرو پیدا كردن خریدار در آینده است. بسیاری از مردم تصور می كنند كه الماس استخراج شده ارزش آنها را حفظ خواهد كرد ، اما تا زمانی كه از نوع حراج و یافته های نادر نباشند ، فروش هر الماس برای هر چیز نزدیك سخت است هر فروشنده الماس که خلاف این را به مردم بگوید فقط به بهانه های دروغ سعی در فروش دارد. “


Labo Diamond Halo Mini Diamond (تک) در طلای 14K ، 180 پوند ، larkandberry.com

“من از مردم خواسته ام که به من بگویند که فقط 15٪ را می توانند بگیرند – به عنوان مثال 20٪ از آنچه که پرداخت کرده اند. بنابراین ، وقتی مردم هر الماس را می خرند ، به آنها می گویم که باید این الماس را بخرند. این می تواند لحظه ای خاص باشد یا یادآوری چگونگی احساس شما در یک قطعه باشد. من به مردم می گویم مهم نیست که الماس آنها استخراج یا رشد می کند اما برای همیشه ماندگار است و می تواند به وراث نیز منتقل شود. با این حال ، شما همچنین به این واقعیت اهمیت می دهید که هزینه آنچنانی برای کره زمین نداشته باشد. و مطمئناً “فرهنگ” نیز برای شما هزینه کمتری خواهد داشت! “

س در کنار قطعات الماس کلاسیک خود ، شما با تعداد زیادی سنگ رنگی کار می کنید. آیا اکنون شاهد تغییر روند خاصی در آن فضا هستید؟

“بله ، ما شاهد هستیم افراد بیشتری برای آزمایش و مخلوط کردن رنگ – به عنوان مثال در حلقه های نامزدی و پیرسینگ. ما طیف گسترده ای از جواهرات داریم – از سوراخ کردن تا نامزدی و همه چیز در این بین ، و ما شاهد روند در هر دسته به سمت آزمایش بیشتر حرکت می کند. ”

“رفتن به دنبال سوراخهای ناسازگار در هر دو گوش نیز بسیار محبوب شده است. انباشتن سوراخ یا حلقه های سنگ رنگی روند دیگری است که ما آن را دوست داریم.”

“ما امیدواریم که در 12 آوریل مجدداً فروشگاه گل سرسبد لندن خود را در ماریلبون افتتاح کنیم تا بتوانیم سوراخ کردن را دوباره آغاز کنیم!”


س تا به امروز محبوب ترین قطعه / مجموعه شما کدام بوده است؟

“مجموعه وتو چنین تکیه گاه اصلی برای هدیه دادن خود زنان است. چنین تنوعی را ارائه می دهد! این خانه قطعه هایی از یاقوت کبود سفید و رنگی است ، دارای بسیاری از سوراخ های محبوب و بسیاری از حلقه ها و گردنبندهای محبوب از هر طیف قیمت است.”

“مجموعه وتو همچنین یکی از خطوط پرتاب ما بود ، بنابراین از ارزش احساسی و خاصی برخوردار است. نام” وتو “نامی است که واقعاً اخلاقیات مارک تجاری ما را در بر می گیرد ، همانطور که در” عاشقانه “به کار می بردیم از الماس ها ، مانند استفاده از الماس های استخراج شده برای جواهرات خوب. خط وتو برای ما نمایانگر آغوش تغییر پایدار با استفاده از الماس های فرهنگی است. “


گوشواره های کشیده چند رنگ وتو در طلای 14K ، 2245 پوند ، larkandberry.com

“من همچنین خط حلقه های نامزدی خود را دوست دارم. از دیدن موفقیت آن بسیار خوشحالم. فکر می کنم خدمات سفارشی ما چنین تجربه منحصر به فردی را ارائه می دهد. ما واقعاً به زندگی در آوردن حلقه های فانتزی مشتری خود می پردازیم و آنها دوست دارند که خلاقیت آنها شکوفا شود. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>