الکسیس رن درباره ما جنگجویان هستیم ، تجلی و معنویت او است

[ad_1]

اینفلوئنسر ، مدل ، بازیگر و کارآفرین ، الکسیس رن ، یک پلتفرم تعاملی جدید برای زنان ، در طی همه گیری ، با تمرکز بر “توسعه شخصی و ارتباط جامعه” از طریق سلامتی و معنویت راه اندازی کرد. الکسیس 20 میلیون پیرو خود را در شبکه های اجتماعی پرورش داد تا یک جامعه صمیمی از زنان ایجاد کند که می خواهد به آنها کمک کند. در اینجا ، او در مورد الهام از آن بحث می کند ، اینکه چگونه بیشتر در مورد توانمند سازی مالی یاد می گیرد و از شکست نمی ترسد …

سه سال پیش در سال 2018 ، من در یادداشت هایم روی تلفنم می نوشتم که می خواهم یک جامعه راهنمایی ایجاد کنم. من حتی نمی دانستم به چه فکر می کنم. کم کم داشتم تجلی می کردم. من نفهمیدم چی بود من فقط می دانستم که می خواهم راهی برای برقراری ارتباط با دختران و در واقع کمک به آنها داشته باشم ، تا در واقع به آنها بیاموزم و فقط به آنها تبلیغ نکنم. زیرا یکی از بزرگترین مواردی که در شبکه های اجتماعی دیده ام این است که ما تبلیغ می کنیم ، تبلیغ می کنیم ، تبلیغ می کنیم ، اما بیشتر اوقات در فضایی نیستیم که در آن باز باشیم و در واقع در حال یادگیری هستیم. و بنابراین من نمی خواستم در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنم. فکر نمی کردم اینگونه بر روی افراد واقعی تأثیر بگذارم.

الهام از پشت ما We Warriors در واقع مادرم بود زیرا من می دیدم که او در طول زندگی خود بر چه تعداد افراد تأثیر گذاشته است. و من همیشه این داستان را برای این تعریف می کنم: من به مراسم خاکسپاری مادرم رفتم و 200 نفر بودند که من هرگز ملاقات نکرده ام. و هر کدام به من گفتند “مادرت زندگی من را خیلی تغییر داده است”. این تأثیر است. ما فکر می کنیم تأثیر تعداد و میزان دسترسی و تعداد بازدید و پسندیدن است که می توانیم بدست آوریم ، اما این ارتباط عمیق تر و کامل اثر را ایجاد نمی کند. ما می خواهیم میراث بگذاریم زیرا می خواهیم در پایان روز از ما به یادگار بمانند.

“تجلی” تکنیک تفکر مثبت است که افراد مشهور موفقیت خود را مدیون آن هستند. در اینجا نحوه انجام آن …

بنابراین ، مادر من الهام بزرگی برای شروع آن بود ، و سپس به آرامی ادامه می یابد. و من فکر می کنم این چیزی است که من در مورد این شرکت دوست دارم این است که دقیقاً مانند یک انسان در حال پیشرفت است. هرچه دختران رشد می کنند و دختران بیشتری وارد هواپیما می شوند ، همه ما گوش می کنیم و دقیقاً به آنچه آنها می خواهند گوش می دهیم. این کار به عنوان تناسب اندام و سلامتی آغاز شد ، اما اکنون ما روی موضوعاتی مانند پول و شاخه های مختلف تمرکز کرده ایم.


معنویت برای من این است که بدانم زندگی برای من اتفاق نمی افتد ، بلکه برای من اتفاق می افتد.

معنویت نگاه کردن به چیزی است که جامعه می گوید بد یا اشتباه است. مثلاً ، مادرم درگذشت و من می توانستم به آن به عنوان یک چیز کاملاً منفی نگاه کنم. من می توانم از جاده ای بسیار تاریک عبور کنم ، معنویت این است که بدانم زندگی برای من اتفاق نمی افتد ، بلکه برای من اتفاق می افتد. و بنابراین هر اتفاقی که برای من افتاده به نفع این است که من بهترین خود باشم. همیشه به آن چشم انداز نگاه می کنیم و این واقعاً سخت است. عصبانی شدن و احساس بد بودن بسیار آسان است. احساس خوب بودن سخت است. این همان چیزی است که من به دختران (در We Are Warriors) یاد می دهم. خیلی سخت است اگر باشد ، احساس خوب بودن و رنج نبردن آسان بود. همه ما می خواهیم این کار را انجام دهیم ، اما همه ما به نوعی رنج می کشیم.

بعضی اوقات کمبود پول فقط عدم آگاهی از کاری است که واقعاً می خواهید انجام دهید …

نیکول لاپین ، نویسنده کتاب Rich Bitch ، در We Are Warriors با همکاری ما در چالش “What The Finance” در ماه آوریل همکاری کرد. نیکول میزبان سه تماس زنده بود و در مورد همه امور مالی شخصی از جمله پس انداز ، هزینه ، سرمایه گذاری و موارد دیگر بحث می کرد. هنگامی که دختران در مورد توانمند سازی مالی می آموختند ، مسئولیت پاسخگویی و نشستن و در واقع یادگیری بود ، من چه می خواهم؟ زندگی من چیه؟ در واقع می خواهم زندگی من چگونه باشد؟ آیا می خواهم سفر کنم؟ آیا می خواهم خانه ای بخرم؟ چون آن چیزها معمولاً با هم نیستند. مانند این نوع س questionsالات ، آنها به سختی در مورد س bigالات بزرگ فکر می کنند: آیا من می خواهم ازدواج کنم؟ آیا می خواهم بچه دار شوم؟ چون این یک سرمایه گذاری 2 میلیون دلاری برای داشتن یک بچه است. داشتن این مکالمات در واقع نحوه هدایت معنویت شماست. من فکر می کنم ترکیبی از ساختار و معنویت وجود دارد.

فمینیسم مالی: در اینجا چگونگی توانمند سازی زنان برای استفاده از ثروت خود برای ساختن دنیای بهتر وجود دارد

من فکر می کنم یکی از بزرگترین کارها در زندگی شخصی خودم فشار مالی زیاد بر روی کارهایی است که می خواهم انجام دهم و واقعاً آنها را دوست دارم. در همان زمان ، وقتی من یک اشتیاق را دنبال می کنم ، پول معمولاً جریان می یابد زیرا از قلب من بیرون می آید.


شما نمی توانید با یک رژیم غذایی مالی زندگی کنید

شما نمی توانید با یک رژیم غذایی مالی زندگی کنید ، به خود بگویید ، به عنوان مثال ، “من نمی توانم آن قهوه 6 دلاری را بخرم” به این معنی است که شما جلوی خود را می گیرید ، خود را نگه دارید نوعی شبیه این است که به خود بگویید “نه ، من نمی توانم مانند نیمی از آن کوکی را داشته باشم” ، خود را نگه دارید ، خود را حفظ کنید. و سپس شما سر و صدا خواهید کرد. شما خواهید رفت و یک کیسه گوچی خواهید گرفت تا فقط اصرار “من به چیزی نیاز دارم” را پر کنید. و بنابراین ، و این در واقع است ، اثرات مخرب بیشتری نسبت به صرف قهوه دارد. این باید یک سبک زندگی باشد نه یک رژیم غذایی.

بزرگترین توصیه من این است که هرگز زیر توان خود زندگی نکنید ، من هرگز نیازی به خرید طراح این طراح برای جا افتادن احساس نکردم ، زیرا اگر ابتدا روی معنویت خود کار می کنید ، جایی نیست که شما هویت خود را قرار دهید. بر اساس بنیان هویت خود ، مسیر معنوی خود کار کنید.

ما در آموزش و پرورش فاقد ارتباط واقعی هستیم …

داشتن یک ارتباط واقعی چیزی است که ما در سیستم آموزشی کم داریم. تمام معلمان زندگی من مربیان من بودند ، افرادی که در واقع آنچه را که می خواستم انجام دهم انجام دادند و برگشتند و مانند من بودند ، من می خواهم کمک کنم. بنابراین برای من ، هدف من این است که چه کسی می توانم کمک کنم و به او آموزش دهم؟ مثل ملخ کوچک من باش. من در زندگی ام توانسته ام مربیان زیادی را در زمینه های مختلف جذب کنم. و من فکر می کنم این کلید آموزش است ، زیرا وقتی در قبیله ها بودیم و از بزرگان خود یاد می گرفتیم ، به داستان های آنها گوش می دادیم و با آنها گفتگو می کردیم.

من می فهمم که ، شما می دانید ، من یک الگو هستم و جامعه واقعاً افراد زیبا را روی پایه می گذارد. بنابراین ، چگونه می توانم پس بدهم؟ چون ممنونم من فوق العاده ممنونم من می خواهم به دختران کمک کنم تا آنها مانند من رنج نکشند و مربی باشند.

توصیه من به خانم های جوانی که می خواهند شرکت خود را تأسیس کنند یا خود اشتغالی بگیرند این است که ابتدا واقعاً خود را بشناسند …

من همیشه گفته ام هرچه قلب شما را بیشتر از همه بشکند ، به آن سمت بروید. هر چه بیشتر به شما الهام می دهد ، آن را دنبال کنید. خلاص شدن از شبکه های اجتماعی نیز به شما کمک می کند و گذراندن وقت با بی حوصلگی خود دلیل اصلی خلاقیت است. و امروزه به ندرت خسته شده ایم. وقتی در TikTok پیمایش می کنم از خودم می پرسم “آیا باید الان با خودم نشسته باشم؟” چرا اینجا دنبال خودم می گردم؟ ‘ احساس می کنم گاهی اوقات شخصیت خود را از دست می دهیم ، اینقدر در شبکه های اجتماعی تماشا می کنیم.

از شکست نترسید

من قبلاً دو کسب و کار داشته ام که شکست خورده اند و می توانم این را زیر س questionال ببرم ، اما یک بار دیگر ، با آمدن به امور معنوی ، همه چیز برای من اتفاق می افتد ، نه برای من ، من می توانم از آن طریق به آن نگاه کنم. بنابراین به عنوان مثال ، شرکتی که سال گذشته تاسیس کردم ، به من یاد داد که چگونه یک کسب و کار بسازم. این یک شکست نبود. من یاد گرفتم که چگونه می توان شغلی را راه اندازی کرد که بسیار با ارزش است. بنابراین به شکست به عنوان شکست نگاه نکنید. مثل اینکه شکست واقعی این است که از شکست خود درس نگیرید.

مراقبه ، ژورنالیسم ، رقص ، پیاده روی ، طبیعت بودن ، همه آنها ابزار هستند. بنابراین بفهمید چه ابزاری برای شما مفید است. اگر مراقبه به درد شما نمی خورد ، شکسته نیستید. شاید شما از آن دسته افرادی هستید که برای یافتن سکون به حرکات نیاز دارید ، مدتی طول کشید تا این مسئله را کشف کنم. من نیاز به حرکت دارم ورزش مراقبه من است ، رقص پاسخ میل من است. از پنج سالگی ، رقص مراقبه است.

بسیاری از دختران We Are Warriors واقعا با روزنامه نگاری خوب هستند. ژورنالینگ تا حدودی برای من مفید است ، اما من یک فرد حرکتی هستم. من همچنین فکر می کنم که شما از ابزار خاصی فراتر رفته اید و سپس می توانید به آنها بازگردید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>