اما لوسی نولز: شهود چیست و چگونه می تواند زندگی ما را تغییر دهد؟

[ad_1]

همه ما کلمه “شهود” را شنیده ایم که به برخی احساسات نامحسوس گفته می شود که به ما درست یا غلط می گوید ، یا به ما کمک می کند چیزی را بدون منطق و استدلال درک کنیم. اما آیا ما تا به حال فکر نکرده ایم که معنای واقعی این احساس روده و پیامدهای آن بر سلامتی ذهنی ما چیست؟

در اینجا ، شفا دهنده بصیر و شهودی اما لوسی نولز – نویسنده کتاب جدید قدرت شهود در تغییر زندگی: خودتان را تنظیم کنید ، زندگی خود را متحول کنید – توضیح می دهد که واقعاً شهود چیست و چگونه می توانیم از قدرت آن استفاده کنیم …


شهود چیست؟

چگونه می دانید چه می دانید ، در حالی که نمی دانید که می دانید؟ ما در بسیاری از سطوح ، هم آگاهانه و هم ناخودآگاه ارتباط برقرار می کنیم. بهره بردن از شهود شما تماماً توجه به علائم و نشانه های موجود در دنیای واقعی است – اینکه چگونه بدون کلمات “می شنویم” ، چشمان بسته را “می بینیم” ، و بدون لمس کردن “احساس” می کنیم.

شهود یک نقشه راه برای روح ، قابل اطمینان ترین راهنمای ما ، صدای حقیقت است. اکنون زمان آن فرا رسیده است که شما به چگونگی تنظیم و استفاده از قدرت شهود بپردازید.

چرا شهود من سودمند است؟

یادگیری کار با شهود می تواند به شما در بهبود گذشته ، صلح با حال خود و ایجاد آینده کمک کند.

وقتی ما در تعادل زندگی می کنیم ، وقتی به شهود خود دسترسی پیدا می کنیم و با نفس خود دوست می شویم ، وقتی یاد می گیریم توسط روده مان هدایت شویم و ترس ما را محافظت نمی کند ، می توانیم قلب و ذهن خود را باز کنیم ، می توانیم بیشتر خودمان را قبول کنیم و احترام بگذاریم ، ما می توانیم شریک ، خواهر و برادر یا همکار بهتر باشیم ، می توانیم زمین گیرتر ، اضطراب و استرس کمتری داشته باشیم ، می توانیم مسیر خود را با وضوح بیشتری ببینیم ، تصمیمات بهتری بگیریم و اهداف بهتری در مورد آینده خود تعیین کنیم ، می توانیم به آرزوها و اهداف خود برسیم ، ما می توانیم محتوای بیشتری در مورد زندگی خود احساس کنیم ، می توانیم شادی را بازگردانیم!

تظاهرات ماه جدید ، بلورهای تسکین دهنده اضطراب و قدرت شستشوی حمام های صوتی: واقعی بودن جادوگر عصر جدید چگونه است

چگونه می توانم با شهودم ارتباط برقرار کنم؟

ما اغلب تصمیم می گیریم که به شهود خود گوش ندهیم و از آن جدا نمی شویم. وقتی در زندگی مدرن ما اینقدر اتفاق می افتد ، چگونه می توان احساس درست را از احساس اشتباه تشخیص داد؟ چگونه یاد بگیریم که به شهود خود اعتماد کنیم و با آنچه واقعاً هستیم و آنچه واقعاً به آن نیاز داریم هماهنگی بیشتری داشته باشیم؟

ما در حال حاضر حتی وقتی متوجه نمی شویم از شهود استفاده می کنیم – شما از ابتدا شروع نمی کنید! این برای شما چیز جدیدی نیست – چقدر درخشان است؟ خوب چه می دانید؟ و چگونه می توان بیشتر شناخت؟ مانند همه چیز در زندگی ، “هیچ اندازه ای متناسب با همه وجود ندارد”. تمرین به صبر نیاز دارد و رویکرد همه متفاوت است ، اما در اینجا چند ضربه ساده برای شروع کار آورده شده است …

یک سوال بپرسید: سریعترین راه برای استفاده از ابرقدرت بصری ، درخواست آن است. کار خود را شروع کنید ، صحبت کنید! شهود از طریق تمام حس ها – احساس ، لمس ، چشایی و بویایی (از جمله ویژگی های خاص هر یک از ما) از طریق بدن حلقه می زند – خیلی سریع قدم در این می گذارید که قوی ترین یادآوری شماست. این را امتحان کن:

  1. بیایید در یک فضای صلح آمیز اختصاصی بنشینید ، برای این کار نیازی نیست که یک مخدر مراقبت باشید. چشم بسته بنشینید ، نفس بکشید و بگذارید نفس شما را به سمت داخل ، به سمت مرکز قلب بکشاند. به خودتان اجازه دهید تا احساس باز شدن در مرکز قلب را احساس کند ، خواه تجسم یک توپ نور باشد ، یا اینکه آن نور را احساس کنید – با آن کنار بروید.
  2. وقتی این ارتباط را احساس یا احساس کردید ، به معنای واقعی کلمه از شهود بخواهید تا به شما تأیید جسمی در ارتباط بودن بدهد.
  3. سپس به خود اجازه دهید احساس کنید ، که بصیرت شما از طریق وجود شما به صدا در می آید – این می تواند یک ضربان یا سوزن سوزن شدن در دست یا فشار بر بدن در برخی از مکان های بسیار منحصر به فرد ، واضح یا غیر معمول باشد.
  4. ذهن را باز نگه دارید و توجه داشته باشید که منیت سعی می کند به شما بگوید “شما به آن مبتلا نمی شوید” – در این لحظه ها ، به مانترا مورد علاقه من بروید: “من هستم و می توانم”.
  5. وقتی آن را احساس کردید – یادداشت کنید ، و بیش از حد این کار را نکنید – استفاده فزاینده از عضله بصری نکته اساسی است وقتی که ما آن را برای همیشه کار نکرده ایم!

شفابخش کریستال رفتن ویکتوریا بکهام نشان می دهد که چگونه یک هاله را ببینیم و آنچه را که می خواهد در مورد وضعیت احساسی شما به شما بگوید ، بررسی کنید.

افکار خود را بررسی کنید: خود و شهود از یک صدا در درون ما استفاده می کنند. نبرد برای همیشه نفس در مقابل شهود. اولین روشی که می توانید بررسی کنید با کدام صدا هر روز شما را راهنمایی می کند این است که بپرسید: “کدام صدا مرا به سمت عشق و زندگی که لیاقت من را دارد هدایت می کند و با من با مهربانی و عشق صحبت می کند؟” این شهود است.

انرژی خود را شفاف نگه دارید: بدن ما ابزار فوق العاده ای برای شهود است. من نمی گویم که شما باید کل قلم یا بدون قند را امتحان کنید ، اما مهم این است که ما تمیز انرژی خود را حفظ کنیم ، درست مثل شستن موها یا لباس هایتان! برای این ، من همیشه به قدرت اصلی مادر زمین متکی هستم. بنابراین ، اگر حمامهای تنبل طولانی مدت مورد علاقه شماست ، مقداری نمک هیمالیا اضافه کنید و بگذارید این ترکیب قدرت در وجود شما خیس بخورد و هر چه تأخیر انرژی داشته باشد ، زمین را مرتب کند. اگر آتش مورد علاقه شماست ، از ابزارهای تمیز کننده ای مانند مریم گلی یا پالو سانتو استفاده کنید و ابزار مورد نظر خود را با دقت در اطراف طرح کلی بدن خود جارو کنید. برای هوا ، بیرون بروید و برای زمین ، بلورهای خود را بیرون بیاورید و به جیب یا سوتین خود بزنید!

خیال پردازی را ادامه دهید: تجسم و مجله گری بستن به اینکه چه کسی برای شما آواز می خواند قسمت بزرگی از بازی بصری است – به همین دلیل است که ما در کودکی به راحتی این لرزش ها را احساس می کردیم و وقتی “تعلیم می شدیم” فراموش می کردیم – خیال پردازی کلید تجلی و شهود است و روحیه عاشق بودن برای آنچه را که برای بالاترین سود شماست برای شما تحویل دهید .. بنابراین تنها چیزی که می توانید بپرسید و با آن هماهنگ شوید این است که چه چیزی خواهد بود؟

زمین را حفظ کنید: شهود شما فقط به اندازه سازهایی که می نوازد ، ظرفی که در آن قرار دارد – بدن شما است. بنابراین ، کشیده و محکم نگه داشتن بدن نکته کلیدی است ، اما ریشه داشتن بدن در انرژی های زمین نیز مهم است ، به طوری که هنگام کشف نیروی درون خود احساس حمایت می کنید. من همیشه می گویم پا را به اندازه عرض باسن بایستید ، دست ها در کنار شما باشد و چشم ها را به آرامی ببندید. ریشه ها را حس کنید و ببینید که از طریق پاهای شما به سمت پایین در زمین رشد می کنند – بدن اجازه می دهد تا زمین لرزیده و بگوید: “من کاملاً ایمن و کاملاً محافظت شده ام”.

“تجلی” تکنیک تفکر مثبت است که افراد مشهور موفقیت خود را مدیون آن هستند. در اینجا نحوه انجام آن …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>