اما لو کانلی و اولی پراودلاک در مورد زندگی متاهل و مدل حریص

[ad_1]

شما آن زوج هایی را می شناسید که در اینستاگرام گشت می زنید و به “اهداف” فکر می کنید؟ من مطمئن هستم که همه ما قبول داریم که اما لوئیز و اولی پراودلاک این مسئله را شخصی می کنند.

این دوتایی که به تازگی ازدواج کرده است با خنده دار TikToks ، شب های فیلم عاشقانه و ماجراهای آشپزی دلچسب خود بهترین زندگی محبوب خود را می گذرانند و ما حتی نمی توانیم دیوانه شویم زیرا آنها بسیار خونین هستند. بنابراین آیا همه آنها به همان اندازه سعادتمندانه است که در آن کاشی های کوچک مربع شکل به نظر می رسد؟ ما از شکستن آن برای شما متنفریم ، اما بله. آنها در مورد زندگی در قفل بعد از اینکه در ماه دسامبر وقتی عروسی صمیمی 15 نفر اجازه داده شد به طور مخفیانه گره زدند به من می گویند: “زندگی متاهل با شکوه است.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این زوج پس از لغو سه تاریخ عروسی به دلیل COVID ، در کلیسای St Albans در فولام گره زدند. برنامه اصلی این بود که در پارک Cowdray Park در West Sussex در حضور 200 مهمان ازدواج کنند اما این زوج مجبور شدند چندین بار برنامه را تغییر دهند و گزینه چهارم آنها فشار دادن در یک عروسی کوچک قبل از کریسمس بود زیرا قوانین همیشه در حال تغییر است. این زوج ثابت کردند که عشق در یک مراسم عروسی اثیری که ملت را برانگیخت ، پیروز شد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اکنون ، چندین ماه از آن زمان می گذرد عروسی همه گیر ، همانطور که آنها با Seven Dial همکاری می کنند تا یک راهنمای هدیه ولنتاین را با مشاهده برخی از مارک های مستقل شگفت انگیز که آنها ارائه می دهند ، ایجاد کنند ، GLAMOR با این دو نفره معروف Insta درگیر شد تا همه چیز را در ماه ماه عسل ، عشق در قفل کردن ، فعالیت آشپزی جدید اما و نحوه جشن روز ولنتاین.

اما لوئیز کانولی فقط تصاویری را که قبلاً ندیده بود از عروسی خود با پرودلاک و OMG به اشتراک گذاشت

روز ولنتاین کم حرف و تنبل ما

ما تصمیم گرفتیم امسال آن را کوچک نگه داریم ، هیچ چیز دیوانه کننده ای نیست. با این حال ما می خواهیم یک روز فوق العاده تنبل داشته باشیم ، اولی مسئولیت صبحانه را به عهده می گیرد و اما شام را برگزار می کند. من فکر می کنم ما به احتمال زیاد تمام روز در لباس های خود باقی خواهیم ماند و فیلم های پر بیننده را تماشا خواهیم کرد.

امسال قصد داریم آن را بسیار دنج حفظ کنیم ، ما احتمالاً برای شام به یکی از رستوران های مورد علاقه خود در لندن می رفتیم اما در واقع ما شب خرما را در خانه ، در Casa Proudlock در آغوش گرفته ایم. من (اولی) تصور صحیحی ندارم که مدل حریص می خواهد چه چیزی را بپزد اما من هیجان زده هستم. از نظر نکات میزبانی ، آنچه ما دوست داریم انجام دهیم – و فکر می کنیم خوب کار می کند – این است که یک نفر مسئولیت خود را بر عهده بگیرد و یک شب ویژه را برنامه ریزی کند. این باعث تعجب خوبی برای شخص دیگر می شود. فقط به غذا فکر نکنید ، سعی کنید یک ظاهر طراحی شده روی اتاق / میز ایجاد کنید ، یک لیست پخش موسیقی عالی ایجاد کنید و همچنین یک موضوع کوچک / جنبه لباس فانتزی هرگز بی نتیجه نخواهد ماند. هدف این است که آن را به عنوان خارج از خانه به عنوان خارج از خانه خود را در محاصره لندن باشد.

زندگی زناشویی باشکوه و دوره ماه عسل

زندگی متاهل با شکوه است ، مقدار زیادی منهای داشتن یک پراودلک دیگر در Casa متفاوت نیست. Ems فهمیده است که اکنون می تواند به طور رسمی تمام لباس های شخصی Proudlock من را بدزدد. ما دو هفته قبل از کریسمس ازدواج کردیم که باعث شد کریسمس و کل آن دوران کاملاً خاص باشد. همچنین چند هفته برای استراحت خوب بود. ما همچنین پدر و مادر اما را در حین قفل با خود داشتیم تا اینکه وقت گذراندن آنها نیز دوست داشتنی بود. ما یک ماه ژانویه بسیار تنبل نیز داشتیم ، که ماه عسل قفل را واقعاً دوشیده ایم ، اما هر دو از بازگشت به کار خود هیجان زده ایم و پروژه های جالب دیگری را در صف خود قرار داده ایم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اما در موفقیت پررونق سرمایه گذاری جدید اینستاگرام خود ، مدل حریص

همه حمایت های مثبت بسیار چشمگیر بوده است اما من چنین بازخوردهای خارق العاده ای داشته ام و از دیدن اینکه بسیاری از مردم به اندازه من عاشق غذا و آشپزی هستند بسیار خوشحالم. برنامه های من ادامه آشپزی و غذا خوردن ، پخت و پز و غذا خوردن است و فقط سعی می کنم تا آنجا که ممکن است دستور العمل های خوشمزه ارائه کنم. من چند برنامه آینده بسیار هیجان انگیز دارم ، بنابراین با ما همراه باشید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

دستور قفل امضا اما

ما یک غذای مرغ دوست داشتنی میلانی را دوست داریم و این کار را برای همیشه انجام داده ایم ، اما بسیاری از گوشت گاو راگو نیز مصرف کرده ایم ، زیرا ما همیشه در خانه هستیم بنابراین می توانیم آن را به مدت 4 ساعت بجوشانیم و بپزد. من در حالی که صحبت می کنیم ، دستور العمل را کامل می کنم و به زودی آن را در اینستاگرام The Greedy Model رها خواهم کرد.

من (اولی) عمدتا مشغول کار قدرت بوده ام و امسال کمی به بدنم استراحت داده ام. من هر هفته صبح 2-3 بار در حال اجرا هستم و سپس اما و من هر دو با Technogym کار می کنیم و یکی از نیمکت های آنها را که حماسی است هدیه می دهیم. فوق العاده جمع و جور است ، تمام وزنه ها را بهم متصل کرده و کار را بسیار آسان می کند.

لیست سطل های پس از قفل ما

لیست سطل شماره 1: ما دوست داریم دور بشویم و برویم و مادر من (اولی) را ببینیم ، اکنون بیش از یک سال است که او را ندیده ایم. ما همچنین دوست داریم خواهرم را که در حال حاضر در آمستردام زندگی می کند ، ببینیم. بنابراین به محض آزاد شدن قفل ، این قطعاً سرلوحه برنامه های ما است. اما قبل از آن ، ما فقط دوست داریم برویم و یک ناهار واقعاً طولانی را با همه دوستان نزدیک خود ، احتمالاً در کافه رودخانه بخوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>