امواج انگشتی: چگونه می توان روند موی مورد علاقه افراد مشهور فرش قرمز را بدست آورد

[ad_1]

امواج انگشتی نوعی روند مو است که شامل شکل دادن موها به موج های S شکل نزدیک به پوست سر است ، و یک سبک شیک و یکدست به سبک مرطوب ایجاد می کند که یادآور دهه 1920 است.

اگر با این سبک موج دار آشنا باشید ، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که برای موج انگشت چه مقدار مو نیاز دارید. خوشبختانه ، چه موهای بلند داشته باشید و چه کوتاه ، می توان به آن رسید. در حقیقت ، هرچه مو کوتاهتر باشد ، بهتر می گوید فلورانس جانسون ، مالک مشترک SIMPLYGorgeous. از همه مهمتر ، موهای صاف داشتن ابتدا روند ایجاد امواج انگشت را بسیار آسان می کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وی توضیح می دهد: “سبك مناسب موهای صاف است زیرا ساختار امواج روی موهای صاف بهتر قرار می گیرد.” “همچنین از نظر دستیابی و حفظ سبک ، ما کسانی که موهای کوتاه تری دارند پیشنهاد می کنیم.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این روند همیشه در میان زنان سیاهپوست محبوب بوده است ، از دهه 1920 به عنوان یک سبک عادی برای بسیاری از افراد قبل از ظهور مجدد در دهه 90 به لطف آیکون های فرهنگ پاپ مانند Missy Eliot و Nia Long که در فیلم ها ، موزیک ویدیوها و رنگ قرمز ظاهر می شوند ، ایجاد می شود. فرش امسال ، این سبک پر زرق و برق دوباره با بسیاری از ستاره ها از جمله Golda Rosheuvel از Bridgerton که در فصل جوایز از آن استفاده می شود ، دوباره بازگشت کرده است.

“ما به میزان فزاینده ای سوالات داشته ایم [about the style]”، جانسون توضیح می دهد.” این گزینه های بسیار خوبی برای نگهداری و تعمیر است زیرا همان چیزی است که ما دوست داریم “یک سبک خاص” بنامیم – هنگامی که مدل داده شد ، برای نگهداری از آن لازم نیست کارهای دیگری انجام دهید به غیر از اطمینان از محافظت از آن هنگام خواب. “


برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بنابراین ، چگونه می توانیم نگاه به خانه ایجاد کنیم؟ جانسون دقیقاً همان کاری را که باید انجام دهید برای تکمیل روند موج انگشت بر روی موهای خود تجزیه می کند …

باب بافته شده ترکیبی از دو مورد از تقاضای بیشتر موهای سال 2021 است ، بنابراین در اینجا تمام مدل های مورد نیاز برای شما ارائه شده است

در اینجا مرحله به مرحله نحوه ایجاد امواج انگشت آورده شده است:

  1. از ابزارهای مورد نیاز شما می توان به موس (ما به آن موس Doux می دهیم) ، شانه دم موش صحرایی (یا دندانه ریز) ، نوارهای حالت دهنده و خشک کن هود برای اطمینان از اینکه سبک واقعاً تنظیم شده است ، اشاره کرد. می توانید از خشک کن معمولی استفاده کنید ، اما خشک کن هود در صورت داشتن بهترین عملکرد را دارد.
  2. شروع به کار موهای تازه شسته و عاری از هر محصولی غیر از مرطوب کننده مرطوب کنید. سپس موس را از ریشه تا انتها به کل موهای خود بمالید. برخی از افراد از ژل استفاده می کنند اما هنگام استفاده از موس بسیار ساده تر است که نوبت به فرآیند قالب گیری برای ایجاد امواج می رسد. در صورت نیاز ، موس بیشتری اضافه کنید.
  3. از جلوی موهای خود شروع کنید و از یک طرف با استفاده از کامپوننت خود یک شکل S ایجاد کنید در حالی که با استفاده از دو انگشت خود موها را در منحنی وسط دستگاه نگه دارید پایین این کار را در تمام موهای خود تکرار کنید. به عنوان یک تازه کار ، تمرکز بر روی قسمت جلو ممکن است آسان تر باشد تا زمانی که به یک روش دست پیدا کنید. برای این گزینه به راحتی موهای پشت خود را به پشت گردن صاف کنید.
  4. هنگامی که شکلی را که دوست دارید پیدا کردید ، اکنون باید موها را تنظیم کنید. این کار با پیچیدن نوارهای سبک خود در اطراف دور سر و نشستن در زیر خشک کن انجام می شود. مدت زمان مورد نیاز کاملاً به ضخامت موهای شما بستگی دارد اما اطمینان حاصل کنید که موهای شما کاملا خشک تر هستند تا حالت آن را حفظ کنید
  5. کار را با یک اسپری براق کننده (پایان کار) تمام کنید.

وویلا

ممکن است قبل از انجام کارهای کامل به چند دویدن تمرین نیاز داشته باشید ، به خصوص اگر اولین بار باشد. اما در نهایت ، این یک روند بسیار سریع و آسان است ، به این معنی که شما مجبور نیستید هر زمان که سبک را خواستید به آرایشگاه ها مراجعه کنید. موسیقی به گوش ما!

اینها بهترین مدل های موی مجعد برای تکان دادن موهای بزرگ ، پررنگ و مجعد است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>