امواج شور در این تابستان در حال روند است

[ad_1]

ممکن است تابستان امسال نتوانید از خارج از کشور خارج شوید اما این بدان معنا نیست که موهای شما نمی توانند.

و بهترین خبر؟ بسیاری از روند موهای تابستانی متناسب با هر سبک و بافتی وجود دارد. بزرگترین روند تابستان 2021؟ بافت به انواع مختلف آن از یخبندانهای پر از مو برای موهای Afro و امواج غول پیکر برای افرادی که انتهای آنها ضخیم است تا بارها و بارها از لایه های بزرگ ، بافت سکسی به معنای واقعی کلمه عظیم خواهد بود – و به گفته یک آرایشگر ، به ویژه یک روند وجود دارد که عالی سلطنت می کند.

به گفته دیلن بریتین ، صاحب سالن جورج میدان بین المللی Rainbow Room International ، “امواج شور” تابستان امسال تسلط خواهند داشت – و تسلط و نگهداری آنها بسیار آسان است ، که با استقبال خوبی مواجه می شود زیرا امسال صبر زیادی از دست داده ایم .

امواج ساحلی به لطف این اسپری های نمکی فرقه ای هرگز آسان نبوده اند

وی توضیح می دهد: “امواج شور آخرین مدل موی تابستانی است كه تقریباً به هیچ وجه نیاز به حالت دادن ندارد.” به موج های ساحلی سکسی ، ترد و شکننده (به روشی خوب) فکر کنید که به نظر می رسد شما فقط از دریا خارج شده اید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بنابراین چگونه می توانیم آنها را در خانه بدون دریا واقعی تسلط دهیم؟

دیلن پیشنهاد می کند: “روش مورد علاقه من برای ایجاد این ظاهر این است که ابتدا موهای خود را با مقداری شامپو حجم دهنده و حجم بدن خود را شستشو دهید و سپس اسپری نمک دریا یا موس را به موهای مرطوب بریزید و برای امواج بی دردسر بگذارید تا خشک شود.” .

“اگر موهای شما از بافت طبیعی برخوردار نیست ، می توانید با استفاده از اتو های چسب زنی یا مو یا موهای صاف کننده مو جلوه ای دوباره ایجاد کنید تا موج های نرم را قبل از اتمام با اسپری بافت ایجاد کنید تا موج ها ظاهری نامرتب و طبیعی داشته باشند. “

همه ما دنبال یک مدل موی ساده و سکسی در تابستان هستیم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بزرگترین روند موهای تابستانی که باید بدانید ، بنابراین می توانید بسته را هدایت کنید

برای دستیابی به امواج شور ، سرمایه گذاری در یک نمک پاش خوب ضروری است. آنها نه تنها محصول نهایی با صرفه جویی در وقت هستند ، بلکه به یک مدل موی سبک و ساده برای حالت دادن به مو اجازه می دهند ، بلکه به انواع موها بافت ، چسبندگی ، حجم و حرکت را نیز اضافه می کنند.

درست است ، همانطور که دیلن تأکید کرده است ، اسپری نمک دریا هنگام استفاده به بهترین وجه عمل می کند نم دار مو را خشک کنید و سپس خشک کنید یا بگذارید تا در هوا خشک شود. از این طریق به تعریف و تنظیم امواج طبیعی شما کمک می کند ، مانند زمانی که واقعاً برای غوطه وری در اقیانوس می روید و سپس زیر آفتاب خشک می شوید.

هنگامی که روی موهای خشک قرار می گیرد ، معمولاً برای دستیابی به همان اثر ، محصول بیشتری مورد نیاز است ، که اغلب منجر به اضافه بار تصادفی و آن کرانچ نه چندان خوب می شود.

بنابراین اگر آماده آزمایش این روش هستید ، نگاهی به ویرایش بهترین اسپری های نمک دریا بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>